کرایتک IP بازی Homefront را به استودیو Deep Silver فروخت

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,955
نام
فرهاد
homefrontrevolution.jpg

درود.

در راستای مشکلات مالی شرکت Crytek در این ماها اخیر، امید به بازی جدید این شرکت یعنی Homefront: The Revolution بود تا شاید نقش ناجی را برای کرایتک بازی کند که امروز خبر رسید این IP نیز به شرکت Koch Media فروخته شده است. این کمپانی که در اصل صاحب استودیو معروف Deep Silver می‌باشد این خبر را نیز تایید نمود. آقای Dr. Klemens Kundratitz رییس Koch Media در متنی ادعان کرد:

"از پیوستن یک IP بزرگ دیگر به دنیای استودیو Deep Silver بسیار هیجان زده هستیم. ما به شدت از پتانسیل بازی Homefront: The Revolution باور داریم و به تیم جدید سازنده نیز برای ادامه ساخت در سال‌ بعد نیز ایمان داریم."

شایان ذکر است ادامه ساخت بازی بر عهده استودیو Deep Silver Dambuster می‌باشد.

Deep Silver Buys Homefront IP, Homefront The Revolution Lives On

آخرین ویرایش:

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
موندم چرا رایز رو ندادن ؟ یعنی به نظرشون ارزش نگه داشتن اون و فروختن این بیشتر بوده ؟؟؟؟؟
چون فکر کنم هوم فرانت آی پی بزرگتری نسبت به رایز !

به کی بفروشن ؟ :D شما اگه خریدار بودی حاضر بودی کلی پول بابت یه بازی مثل رایز بدی ؟ :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
موندم چرا رایز رو ندادن ؟ یعنی به نظرشون ارزش نگه داشتن اون و فروختن این بیشتر بوده ؟؟؟؟؟
چون فکر کنم هوم فرانت آی پی بزرگتری نسبت به رایز !
اونم احتمالا به زودی می فرشون با این اوضاع Crytek:d

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,504
نام
مــاکــان
به کی بفروشن ؟ :D شما اگه خریدار بودی حاضر بودی کلی پول بابت یه بازی مثل رایز بدی ؟ :D
Micro که حاضر بود.شاید خودشونم فکرش رو نمیکردن وضعشون اینقدر وخیم بشه.
واقعا الان افسوس اونموقع رو باید بخورن.
در موردبازی Homefront هم, آی پی که 10 دست بچرخه آی پی بشو نیست.

Electro

کاربر سایت
May 6, 2014
160
Ryse رو به مایکروسافت نداد چون ساخت نسخه اولش تموم شده و شاید آینده براش برنامه داشته باشه اما ساخت Homefront هنوز تموم نشده و بخاطر تغییر سیاست نمی تونند ساختش رو ادامه بدند!

Electro

کاربر سایت
May 6, 2014
160
نقل قولی از صحبت های سوات یرلی با گیم اینداسری :
“As we look to cement Crytek’s future, this strategic deal with Koch Media would allow us to continue with our ambitious goals to become an online publisher,”
کلا شدیدا تو فاز تغییر هستند و هر چیزی که برای تو رسیدن به یه online publisher تاثیری نداشته باشه شامل این قضیه میشه!

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
هولی کرپ :|
دیپ سیلور کلا حکم یه کرکس داره واسه من , IP یه شرکتی که تازه اومده پا بگیره زرت میره میخره !!!
Saint Row دست خود THQ بود مگه ورشکست میشد THQ؟! :| اومد دست دیپ سیلور چقد فروش کرد , اخ حرص میخورم
اینم همینطوری میشه فک میکنم!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
الان یعنی کرایتک فکر میکرد RYSE از Homefront براش سود آورتره که اون رو همون موقع به مایکرو نفروخت ولی این رو داد به Deep Silver؟!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
کرایتک کلا بعد از Warhead و از وقتی زد تو خط تولید انجین سازگار با کنسول، با 1 دست شروع به برداشتن چندین هندونه کرد که چوبش رو بالاخره داره میخوره. این همه استودیو و کارمند داشت، در حالی که سالی یدونه خروجی هم نداشت که سرمایه اش برگرده. کرایتک به جای اینکه اینقدر متمرکز بشه روی توسعه انجین و در عرض 10 سال، 4 تا انجین مختلف بسازه (در حالی که رقیبش، Unreal Engine تو 18 سال 4 نسخه انجین داده) که هیچ کدوم هم به اون اندازه ای که باید موفق نبودن، بهتر بود سرمایه اش رو میذاشت روی همون یکی دو تا IP که داشت و چند تایی که بعدا تصاحب کرد.
الان هم که Homefront رو فروختن، من فکر کردم میخواد هزینه رو صرف بازی های دیگه اش بکنه ولی گویا کلا تغییر فاز کرایتک اساسیه و میخواد پابلیشر آنلاین بشه!

مثل اینکه باید با Crysis هم یواش یواش خداحفظی بکنیم.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,183
نام
∂αнмα
هولی کرپ :|
دیپ سیلور کلا حکم یه کرکس داره واسه من , IP یه شرکتی که تازه اومده پا بگیره زرت میره میخره !!!
Saint Row دست خود THQ بود مگه ورشکست میشد THQ؟! :| اومد دست دیپ سیلور چقد فروش کرد , اخ حرص میخورم
اینم همینطوری میشه فک میکنم!
Saint Row دست خود THQ بود THQ که ورشکسته شد Deep Silver تو مزایده سریع قاپیدش که این زرنگیش رو میرسونه کم کم باید انتظار IP های بزرگ از این شرکت داشته باشیم ...

AMIR$

کاربر سایت
Jan 7, 2012
253
نام
امیر
من میخوام از همین تریبون استفاده کنم و تشکر و قدر دانی خودم رو نسبت به شرکت Deep Silver اعلام کنم که موفق به نجات این IP شد و نگذاشت ما از این بازی محروم بشیم.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Crytek روز به روز داره به ورشکستگی نزدیکتر میشه.:|

از اون طرف فروختن ip این بازی و از این طرف هم اخراج کارمندها و بستن استودیوها.

راستی جوات جون کجان؟:bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر