کدوم برد بهتره؟؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
کند ترین BOARD رو تو دنیا MSI داره اره قربونش
اخه شما که چیزی نمیدونی مجبوری بیای حرف بزنی..
1.gif

XFX رو کلا باید ول کرد
دقیقا

بردهای BFG توی ایران کمه و خیلی گرونتر.وگرنه انتخاب اول به نظر من باید اون باشه.
اصلا گیر نمیاد.. من خودم رو کشتم نتونستم گیر بیارم

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
كلا برد توي ايارن زياد مهم نيست.بيشتر به دنبال بردي برين كه با همون قابليت ها ارزون تر باشه مثل:
leadtek-sparkel-pixle view
شايد در حد بردهاي bfg و .. نباشن ولي از نظره بازدهي 2% تفاوت ندارن.
msi عم برد خوبيه.xfx هم برد بدي نيست فقط يكم دماش بالاست ولي به هيچ وجه كلاك ديفالتش پايينتر نيست.
گيگا رو بهتره من در موردش نظر ندم چون يكي از مخالفان سرسختشم:biggrin1:
ايسوس هم همه ي مدل هاش خوب نيست بعضيهاش عالين بعضي ها معمولي.مثلا 6800 جي تي ايسوس يه شاهكاره با يه مد ميشه 6800 ultra

MAHYARGTX

کاربر سایت
Jan 4, 2007
18
كلا برد توي ايارن زياد مهم نيست.بيشتر به دنبال بردي برين كه با همون قابليت ها ارزون تر باشه مثل:
leadtek-sparkel-pixle view
شايد در حد بردهاي bfg و .. نباشن ولي از نظره بازدهي 2% تفاوت ندارن.
msi عم برد خوبيه.xfx هم برد بدي نيست فقط يكم دماش بالاست ولي به هيچ وجه كلاك ديفالتش پايينتر نيست.
گيگا رو بهتره من در موردش نظر ندم چون يكي از مخالفان سرسختشم:biggrin1:
ايسوس هم همه ي مدل هاش خوب نيست بعضيهاش عالين بعضي ها معمولي.مثلا 6800 جي تي ايسوس يه شاهكاره با يه مد ميشه 6800 ultra
آره كاملا درسته.....

اما من فكر كنم كه اگه كسي قراره با 220 تا 230 تومن يه 7900gs بخره اصلا نره تو فكرش ........

چون من تو اكثر سايتهاي معتبر ديدم كه 7900GS نه تنها از نظر مموري تفاوتي نداره بلكه مموري كلاك اون كمتر از مدلهاي پايين ترشه......:biggrin1: :eek: :eek:

البته اگر قيمتش تا 230 تومن باشه.....

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
دوسته عزيز تنها كلاك كه دليل نميشه!
مهم اينه كه هسته ي 7900 از 7600 قوي تره و همينطور تعداد پايپ بيشتري داره.اگه توجه كني bandwich 7900 هم خيلي بيشتر از 7600 جي تي هستش.
7900 جي اس با برند پيكسل ويو 210 تومنه.
7600 جي تي اونور اب قيمتش رسيده به 130 دلار!اينجا هم دارن ميدن 170.
حالا بعضي بردها رو دارن گرون تر ميدن واسه ي فكتري اور و فنو ... كه هيچ كدومش دليل نميشه ادم از 7900 بگذره.
اگه كلاك هاش 200 واحد هم بالاتر باشه از ديفالت و همينطور واتر كولينگم سوارش كنن باز 7900 جي اس بهتره و ارجعيت داره;)
مثل اينكه بايد چند تا نمودار هم بذارم:
tesin_hdr.gif

tesout_hdr.gif

titan_4x.gif

bfield_4x.gif

cod_4x.gif

fear_4x.gif

graw_af.gif

hl2eo_4x.gif

prey_4x.gif

6dm_total.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند