کدام Evil بهتر بود

کدام Resident Evil را دوست دارید

• Resident Evil 1 یا Remake

رای‌ها: 28 19.0%
  • Resident Evil 2

رای‌ها: 56 38.1%
  • Resident Evil 3

رای‌ها: 53 36.1%
  • Resident Evil Code Veronica

رای‌ها: 13 8.8%
  • Resident Evil Umbrela chro

رای‌ها: 2 1.4%
  • Resident Evil Out Break

رای‌ها: 4 2.7%
  • Resident Evil Dead Aim

رای‌ها: 3 2.0%
  • Resident Evil 4

رای‌ها: 61 41.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    147

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
سلام
درست ولی دیدین که در شماره ی 4 خیلی چیزها عوض شد نسبت به 3 شماره ی قبل ولی طرفدارهای بازی اصلا ناراحت نشدن و حتی خیلی ها 4 رو بهتر از همه میدونن!

ببخشید کدوم طرفدار ؟ منظورت کساییـه که تابحال نشستن از اول ایول رو بازی کنن ؟ طرفدار میخوای برو ببین ملت از این دو نسخه آخری، خصوصا 4 مـتـنـفـرنـد

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
به نظر من اويل 3 فرم جديدي از دمو و ترس رو با هم مخلوط كرده بود و چيزي رو به خورد بازيكننده ميداد كه تا به حال تو هيچ بازي ديگري تجربه نكرده بود. اويل 3 به نظرم بازي ديگري بود.

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
Resident Evil 4 بهترین بازی این سری به شمار میره از نظر من
به خاطر جو گیرا گیم پلی عالی گرافیکی که در زمان خودش حرف اول بین بازی ها میزده شخصیت پردازی
در کل Resident Evil 4 یک استثنا در بازی های کامپیوتری به شمار می ره تجربه ای فراموش نشدنی که شاید دیگه تکرار نشه :(

MiliZangief

کاربر سایت
May 24, 2008
104
نام
Milad
ببخشید کدوم طرفدار ؟ منظورت کساییـه که تابحال نشستن از اول ایول رو بازی کنن ؟ طرفدار میخوای برو ببین ملت از این دو نسخه آخری، خصوصا 4 مـتـنـفـرنـد

دوست عزیز نظر شما هم قابل احترام من هم مثل شما فکر می کنم ولی تا به حال نظر سنجی ها نشان دهندهی درست بودن حرف دوستمان Pandora می باشد و نیز حرف شما .
باتشکر.

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
به نظر من اویل 2 بهترین بود
یک - میشد با دو کاراکتر و دو زاویه دید مختلف بازی رو انجام داد و این حالت لذت بازیرو خیلی زیاد میکرد
دو - بخشی در بازی وجو داشت که با تموم کردن بازی آزاد میشد و توی اون با چهار کاراکتر (لیون - ایدا - کلیر - کریس) میشد بازی کرد و همین انتخاب کاراکتر خیلی قابلیت جالبی بود... مخصوصا کریس که یه اسلحه خیلی باحال همراهش بود (البته روند بازی در این بخش زیاد جالب کار نشده بود)
سه - کاراکترهای هانک و تیفو هم در بازی حضور داشتن که من هر چقدر سعی و تلاش کردم نتونستم راه بازی با اونارو پیدا کنم! و مدتها تو کفش بودم
در ضمن تغییر لباس هم چیز جالبی بود که وقتی فهمیدم همچین چیزی تو بازی وجود داره خیلی حال کردم
.............
در پایان با در نظر گرفتن اینکه همه اینها در زمانی بود که سطح ِ بازیها خیلی خیلی خیلی پایین تر از بازیهای امروزی بود, باید بگم اویل 2 شاهکاری تکرار نشدنیه :)

آخرین ویرایش:

MiliZangief

کاربر سایت
May 24, 2008
104
نام
Milad
دراین نظر سنجی شما می توانید چند گزینه انتخواب کنید که تعداد آرای نشان می دهد خیلی ها متوجه آن نشده اند.
البته شاید هم فقط یک مورد را بیشتر علاقه داشته اند
باتشکر

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
به عنوان کسی که همه سری بازی های رزیدنت رو حد اقل یکی 6 بار ! به اتمام رسوندم . 100 درصد به برتری نسخه سوم اذعان دارم .

MiliZangief

کاربر سایت
May 24, 2008
104
نام
Milad
دوستان به نظر شما تعداد رای ها چند تا بشه که ما شروع به نتیجه گیری دقیق و مناسبی را انجام بدهیم
و بعد از آن دیگه کسی رای ندهد
باتشکر.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین

این دیگه سلیقه ای و نمیشه گفت کدوم طرفدار درست میگه یا نه یکی خوشش میاد یکی خوشش نمیاد شما خوشت نمیاد من هر دو حالت رو دوست دارن یکی دیگه...

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام با اجازه صاحب تاپیک منم میخوام نظرم بدم
من به عنوان یک هوادار قدیمیه این سری که همه نسخه هارو بازی کردم بجز resident evil zero میخوام بهترین بدترین به نظر خودم بگم
بهترین resident evil 2 بدلیل داستان زیبا و ترس فراوانی که اون زمان باسه خودش داشت به نظر من بازی رو خوب از نظر داستانی طراحی کرده بودنکه تا پایان واقعی بازی باید هردو cd تمام میکردیم یادش بخیر عجب بازی بود کلی باهاش خاطره دارم اون قسمت اول بازی هیچوقت یادم نمیره وقتی وارد اداره پلیس میشدی یه قسمت راهرو مانند بود وقتی میخواستی ردشی یه دفعه کلی دست میومد میگرفتت یه بار دسته دادم دست پسر خالم گفتم این یه تیکه بازی کن انچنان ترسید که دسته از دستش افتاد کلیهم دریبری بارمون کرد
بدترین Resident Evil Out Break که اصلا من نفهمیدن این بازی چی میخواد بگه؟:confused: شما فهمیدید مارم خبر کنید
اما در مورد Resident Evil 4 هم نظر من با دوستان دیگه یکی نیست اصلا من این بازی به عنوان resident evil قبول ندارم نه اینکه از بازیش بدم بیاد خودم 5 تا 6 بار تمام کردم اما این بازی به اسم resident evil تو کت ما نمیره فقط اشکال بزرگش همین بود بجای زامبی از ادمای نسبتا سالم :-" استفاده کرده بودن کاش به جای اونا از زامبیای جهش یافته دوپینگی استفاده میکرد یعنی سرعتشون زیاد میکردن تا اینکه بخوان از ادمای سالم استفاده کنند خیلی امیدوار بودم که شماره 5 این اشکال برطرف کنند اما مثل اینکه 4 برای خودش طرفدارای زیادی پیدا کرده که ما طرفدارای قدیمی از یاد بردن:( البته هنوز هیچی مشخص نیست باید دید که بازی چه جوری در امده انشاالله همه بتتونه راضی کنه چون شاهکار بازیها به نظر من سریه resident evil
با تشکر

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
این دیگه سلیقه ای و نمیشه گفت کدوم طرفدار درست میگه یا نه یکی خوشش میاد یکی خوشش نمیاد شما خوشت نمیاد من هر دو حالت رو دوست دارن یکی دیگه...
اتفاقا اصلا ربطی به سلیقه و ... نداره . کلا همه رزیدنت فن های قدیمی الان خیلی معترض هستند سر این قضایای اویل 4 و 5 و بین اون ها هم هیچ مسئله ای از سلیقه و .. وجود نداره و همگی از 2 نسخه اخر ناراضی هستند . اونایی که فن قدیمی نیستند و همینطوری رزیدنت بازی می کنن شاید سلیقه ای کار کنن . اما رزیدنت فن راهش مشخص هست کاملا ... البته توی نسخه پنجم یه قول هایی داده شده که ایشالا بازیسازان بهش جامه عمل می پوشن و فن های قدیمی بازی هم از نسخه پنجم راضی می شن ! ( همون قضیه حس ترس و ... )

موفق باشید

MiliZangief

کاربر سایت
May 24, 2008
104
نام
Milad
سلام دوستان لطف کنید اولین Evil رو که بازی کردید نام ببرید که راحتر و دقیق تر بشه جمع بندی کرد راستی
تا کی این نظر سنجی ادامه پیداکنه هنوز کسی پیشنهادی نکرده .
از دعوا و... هم لطفآ خوداری کنید و فقط نظر خودتون را بگویید و به نظر هم دیگر احترام بگذارید
باتشکر.

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
به نظر من اول RE2 بعد1 بعد 3 . به نظر من بین 1 تا 3 1ش از همه خشن تر بود .
ولی 2ش خیلی قشنگ بود . من که دوشو از همه بیشتر دوست داشتم مخصوصا با LEON:love:

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
دو ــــش خیلی قشنگ بود .... من فقط RE 2 رو بازی نکرده بودم .... حدود 5-4 ماه قبل از سر کنجکاوی داشتم تو CD ـــیهام رو میگشتم که یه مجموعه دیدم که RE 2 هم داخلش بود .... رفتم نصبش کردم و با بی حوصله ـــگی بازی رو بالا آوردم .... دیگه کلا حواسم پرت شد .... حدود 2-3 ساعت همین جوری بازی رو که اصلا امیدی بهش نداشتم و میگفتم شاید الان دیگه جذابیتی نداشته باشه رو بازی کردم و یه ذره هم احساس خستگی و بی حوصله ــــگی نکردم .... خیلی خیلی خیلی قشنگ بود و هست و خواهد بود .... .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر