کدام یک از نظر گرافیکی بهترند ؟ crysis 1 یا crysis 3 ؟ وارد شوید متوجه میشید !!!

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
قلب من ضعیفه..خواهش باهاش بازی نکنید..اینا که فیلم سینماییه.

نیست برادر این خود بازیه فقط تفاوتش اینه که از روی انیمنشهای کارکترها میشه تشخیص داد بازیه و گرنه اگر کارکتری تو صفحه نباشه هر کی کیس رو نبینه فکر میکنه یه فیلمه .

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
خوب دوتا فیلم کوتاه از دو ماد Quality Mod و EIM_CO_3088_Beta.exe گرفتم که میذارم براتون.
خوب بگم که حجمشون رو فجیعا آوردم پاینن ... مثلا اون فایل 16 مگی اصلش 2.5 گیگه!

حالت Quality Mod :
http://habibmp4.persiangig.com/01 bega/Crysis 2007-04-11 22-37-42-64.mkv

حالت EIM :
پرشین گیگ - دانلود - Crysis 2007-04-11 23-39-59-05.mp4

یه دوتا شات هنری هم میذارم ... :D

ویرایش : سیستم من.
پردازنده CoeI3
4 گیگ رم
vga : GTX 560 Ti

Crysis%202007-04-11%2023-31-51-38.jpg
Crysis%202007-04-11%2023-09-02-54.jpg

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
یه نکته بگم . بازی اول با اینکه گرافیکش خارق العاده بو !1 اما اصلا بهینه نبود ! تو نسخه دوم و سوم همون گرافیک اول رو به صورت تقریبی شاهد هستیم ، منتها تفوات بزرگش اینه که کاملا بازی بهینه شده .
63izs7n.gif

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
خوب دوتا فیلم کوتاه از دو ماد Quality Mod و EIM_CO_3088_Beta.exe گرفتم که میذارم براتون.
خوب بگم که حجمشون رو فجیعا آوردم پاینن ... مثلا اون فایل 16 مگی اصلش 2.5 گیگه!

حالت Quality Mod :
http://habibmp4.persiangig.com/01%20bega/Crysis%202007-04-11%2022-37-42-64.mkv

حالت EIM :
پرشین گیگ - دانلود - Crysis 2007-04-11 23-39-59-05.mp4

یه دوتا شات هنری هم میذارم ... :D

ویرایش : سیستم من.
پردازنده CoeI3
4 گیگ رم
vga : GTX 560 Ti

Crysis%202007-04-11%2023-31-51-38.jpg
Crysis%202007-04-11%2023-09-02-54.jpg

Quality Mod رو چطوری اجرا کردی؟
سیستمت هم کمی لگ میزنه بلا:d
مال من لگ اینطوری نداره فقط تو بعضی صحنها که خونه ها خراب میشن افت فریم داره که اونم بخاطر cpu م هست خدا بخواد پولی دستمون بیاد میکنمش 8 هسته ایی که قشنگ رندر کنه .

یه نکته بگم . بازی اول با اینکه گرافیکش خارق العاده بو !1 اما اصلا بهینه نبود ! تو نسخه دوم و سوم همون گرافیک اول رو به صورت تقریبی شاهد هستیم ، منتها تفوات بزرگش اینه که کاملا بازی بهینه شده .
63izs7n.gif

کرایسیز3 رو که نمیدونم چون هنوز نیومده ولی نصبت به2 اگه منظورت از بهینه خیلی معذرت میخوام ریدن تو فیزیک بازی باشه بله میشه اسمش گذاشت بهینه.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
Quality Mod رو چطوری اجرا کردی؟
سیستمت هم کمی لگ میزنه بلا:d
مال من لگ اینطوری نداره فقط تو بعضی صحنها که خونه ها خراب میشن افت فریم داره که اونم بخاطر cpu م هست خدا بخواد پولی دستمون بیاد میکنمش 8 هسته ایی که قشنگ رندر کنه .
Quality Mod رو مگه نميتوني بياري؟!
تو همون لينكي كه گذاشتم برا دانلود اين حالت نوشته چطوري استفاده كنيد ازش ...
من رو حالت EIM ديگه نميرم .. اعصابي ميخواد از جنس پولاد!!!
لامصب تير ميخوري كنترلش هم به صورت فجيعي از دستت در ميره! من نمي دونم شما چطور ميرين؟!
اتفاقا لگ نداره .. يه دو جا كه ديدي لگ انداخت يكي به خاطر نرم افزار FRAPS بود كه وقتي فيلم ميگيري هم فريم رو مياره پايين هم لگ ميندازه! يه جاشم ميخواست سيو بشه ..
آقا من همچنان در كف مه توي جنگل هستم ... :دي
ولي در كل 30 فريم ميگيرم .. البته تنظيمات تقريبا روي Ultra هستش ...

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
Quality Mod رو مگه نميتوني بياري؟!
تو همون لينكي كه گذاشتم برا دانلود اين حالت نوشته چطوري استفاده كنيد ازش ...
من رو حالت EIM ديگه نميرم .. اعصابي ميخواد از جنس پولاد!!!
لامصب تير ميخوري كنترلش هم به صورت فجيعي از دستت در ميره! من نمي دونم شما چطور ميرين؟!
اتفاقا لگ نداره .. يه دو جا كه ديدي لگ انداخت يكي به خاطر نرم افزار FRAPS بود كه وقتي فيلم ميگيري هم فريم رو مياره پايين هم لگ ميندازه! يه جاشم ميخواست سيو بشه ..
آقا من همچنان در كف مه توي جنگل هستم ... :دي
ولي در كل 30 فريم ميگيرم .. البته تنظيمات تقريبا روي Ultra هستش ...

Quality Mod رو از داخل خود منو بازی اجرا میکنم بازی تغییر خاصی نمیکنه.
در مورد eim باید حواست چهار گوش جمع باشه اولن که از درگیری کلا تا میتونی پرهیز کن چون تو یکی هستی اونا 10 تا .خودم الان مرحله دوم رو هم رد کردم .بوته به بوته قایم شو و غیب شو .
حواست باشه خیلی نزدیک نری و از همه مهمتر شاخ و برگها هم جلوی سربازها تکون نخوره چون شک میکنن.
موقعی که درگیری پیش میاد با سرعت زیاد فرار کن وایسی مطمئن باش میکشنت.البته داخل یه ساختمون که دو تانک میان اونجا جای خوبی بود و راحت میشد کاور گرفت فکر کنم یه 30 نهش سرباز رو هم چیدم.
هوش مصنوعی رفته بالا نامردا محاصره بدطور میکنن .حتما سر همه اصلحه ها خفه کن ببند چون به صدا بشدت حساس هستن حتی اگه جعبه هم بی افته صداش باعث میشه که بیان.

در مورد افت فریم بازی تو جاهای شلوغ و محیط پهناور مال من فریم میاد زیر 30 البته اوایل بازی افت فریم نداری از اواسط مرحله 2 به بعد شروع میشه ولی محیط عادی فریم 60 هست.از نظر کارت گرافیک من مشکلی ندارم مشکل من بیشتر به cpu مربوط میشه.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
درود
اول از همه ممنون بابت این مادهای خدا.>:d<
بعد 1سوال:
دوستان شما crysis رو نسخه ی 64بیتیش رو چجوری اجرا میکنید؟

رو ایکن 64 بیتیش راست کلیک کن باید بری داخل properties قسمت compability وگزینه رو بزاری روی ویستا سرویس پک2.

ولی نسخه 32 بیتش گویا بهتر اجرا میشه اینطور که بعضی سایتها هم گفتن.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
محمد یه دوتا شات از بازی بگیر بذار ببینم مال تو چطوریه ...
راستی .. من این Natural Modـی که نصب کردم حجمش فقط 20 مگ بود! ورژنش هم 2.0.2 بود ...
ولی اونی که صحفه قبله حجمش 290 مگه!
تغییری به وجود میاره دانلودش کنم؟

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
بهینه نیست ؟ Crysis بهینه نیست ؟!؟! شماها کلا نمیدونم از چی Crysis بدتون میاد ایراد های بنی اسرائیلی از بازی میگیرین.
اول گیم پلی بد بود، حالا هم بازی بهینه نیست ؟

WILD GOAT

کاربر سایت
Mar 1, 2009
305
درود
الان من ماد natural mod و تکسچر رو ریختم . توی تنظیمات گرافیکی بازی یه سریشون خودکار رفتن رو حالت custom یعنی دیگه very high نیستن!
این طبیعیه؟ اگر ببرمشون 2باره رو حالت very high چی میشه؟
1درخواست: طریقه ی نصب درست natural mod رو میگین . چون تو لینک خودش رو درست نفهمیدم چی گفته...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر