کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• windows explorer

رای‌ها: 62 8.8%
  • firefox

رای‌ها: 459 65.0%
  • opera

رای‌ها: 151 21.4%
  • هیچکدام!

رای‌ها: 34 4.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    706

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
این که چرا تبلیغات رو اینجا ممنوع کردیم دلایلش، لازومی به بیان نداره و فکر کنم به خود مدیرا ربط داشته باشه. ولی اگر منظورت از ممنوع بودن تبلیغات به خاطر اون کارت قرمزیه که گرفتی باید بگم که اون کارتو من ندادم و یکی دیگه از مدیرا داده البته بهتز بود کارت قرمز برای اون پست نمی داد. البته پست شما هم باید قبول کنی کاملا مشخص بوده که می خواستی یجوری لینک به oxogame بدی وگرنه خیلی راحت می تونستی لینک مستقیم رو بدی.

پس جوابی برای سوال نداشتی.
من کاری ندارم که Oxogame می خواد چی بشه.( اندازه خودش معروف هست فقط اپ نشده که اون رو گذاشتن بعد از ورژن جدید سایت )

نگاه من لینک اصلی رو نداشتم و نمی تونستم ور دارم .. ... ..پس مستقیما لینک اون فروم رو دادم.:cool: :-"

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
خوب به خاطر همین میگن فایر اصلا User friendly نیست دیگه!!
کاری که میشه با یه کلیک ساده انجام داد تو فایر باید کل سیستم رو به هم بریزی تا پیدا کنی کجاست!! این هم دلیل اصلی من بود که از فایر دور شدم ;)
42k8d9u.jpg

لاغر نشی اسی:)
ببین راه ساده تری هم هست برو پست بالای من رو بخون!!
پس...استغفرالله!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
راهي هست كه فاير فاكس 2، عكسا رو تو صفحه resize نكنه و اندازه واقعيشون نشون بده؟
فایر فاکس 2 اصلا ریسایز نمیکنه;)
فقط تو سایت خودمون این کار رو میکنه اونم واسه عکسهای بزرگ که قالب رو بهم نریزه!!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
راهي هست كه فاير فاكس 2، عكسا رو تو صفحه resize نكنه و اندازه واقعيشون نشون بده؟
ببینم منظورت عکس های این سایته یا کلا ؟
چون اگه منظورت عکس های اینجا باشه که این کارو خودمون کردیم و اصلا دست مرورگر نیست که بخواد بزرگ و یا کوچک کنه.

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
اگه منظورت عکسای اینجا نیست ،
من فکر نمی کنم ایمیج ریسایزینگ جزو آپشن مرورگر ها باشه. ;)
برو اینجا:
control panel -------------->internet option----------------->advanced
در قسمت مولتی مدیا ، یه گزینه هست به نام
enable automatic image resizing
تیک کنارشو بردار! ;)

موفق باشید/.

PozeidoN

کاربر سایت
Dec 5, 2006
2
نام
Pozeidon
من فکر میکنم که 95 درصد ارزش و قابلیت مرورگر به زیبایی و راحت بودنشه!
چون 95 درصد امنیت مرورگر رو آنتی ویروسی که نصب میکنید و خودتون بستگی داره.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
نه بابا. دست شما درد نكنه! من يه زمان Web Developer بودم، فرقه resize كردن Firefox رو با resize كردن با AcDsee ميدونم!
همونطور كه تو سوالم گفتم، خود Fire Fox منظورمه، مثلا يه لينك عكس رو كه باز ميكنيد، اول در سايز اصلي شروع به Load ميكنه و وقتي عكس رو كامل گرفت، يه دفعه Fit To Screen ميكنه يعني به اندازه سايز مرورگر شما، عكس رو كوچيك ميكنه.
تو نسخه قبلي اين option رو داشت ولي تو نسخه 2 من پيداش نكردم.
---------
دوست خوبم Poorna، اوني كه شما فرمودي براي Internet Explorer هست.
---------
مرسي.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نه بابا. دست شما درد نكنه! من يه زمان Web Developer بودم، فرقه resize كردن Firefox رو با resize كردن با AcDsee ميدونم!
همونطور كه تو سوالم گفتم، خود Fire Fox منظورمه، مثلا يه لينك عكس رو كه باز ميكنيد، اول در سايز اصلي شروع به Load ميكنه و وقتي عكس رو كامل گرفت، يه دفعه Fit To Screen ميكنه يعني به اندازه سايز مرورگر شما، عكس رو كوچيك ميكنه.
تو نسخه قبلي اين option رو داشت ولي تو نسخه 2 من پيداش نكردم.

رو عکس که کلیک کنی کوچیک میشه و اگه دوباره روش کلیک کنی عکس بزرگ میشه البته این ماله موقعی هست که عکس رو تو یه تب جداگانه باز کنی ولی اگه منظورت عکسهای داخل صفحات هست اون رو نمیدونم:blushing:

پ.ن: الان میاد میگه ای بابا!! این رو خودم میدونستم:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر