کدام بازی را در لایو بیشتر بازی می کنید؟

کدام بازی را در لایو بیشتر بازی می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    138

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
نامردیه که فقط در مورد ی بازی بحث بشه ، هر بازی تو سبک خودش قشنگی خاص خودشو داره ، ولی I LIKE COD BO :">
خب پس بفرمایید ویژگی های بازی ها را بگید تا همه بهره مند بشند!
فقط با شما نیستما با همم اهای بگید چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

pororo

کاربر سایت
Oct 4, 2010
23
نام
I Am Hamid
خب پس بفرمایید ویژگی های بازی ها را بگید تا همه بهره مند بشند!
فقط با شما نیستما با همم اهای بگید چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

مثلا بازی fifa یا pes دارای سبک های خاصی از فوتبال هستند ، یا بهتر بگم ی جور شبیه سازی برای اینکه بازیکنا موقعیتای خودشونو توی بازی بهتر بشناسن !!!
بازی silent hill دارای سبکی که در اون بازی ،گیمر خودشو میتونه توی حالت خاصی از ترس بزاره ، یا بهتر بگم میتونه ترس واقعیرو تجربه کنه ،مخصوصا بشینی توی تنهایی و خلوت بازی کنی ،من که عاشق اینجور بازیام !!!
و...

---------- نوشته در 02:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:43 PM ارسال شده بود ----------

راستی محسن جان تشکر میکنم بابت همچین تاپیک زیبایی که زدی ، ی همچین چیزی لازم بود برای فروم !!:x

Cpt.Omid

کاربر سایت
Sep 16, 2011
38
نام
ØM!Ð
خوب حالا یک سوال پیش می آد: شما چقدر تو live بودی که تونستی با MW3 جور شی؟(یعنی کی به قدری وارد شدی که بشه با ایرانیا بازی کرد طوری که از قافله پرت نباشی. اگه راهنمایی کنی ممنون میشم آخه می خوام کم کم mw3 هم بزنم)
اگه میخوای تو بازی تقریبا حرفه ای و Noob نباشی باید حداقل حدود 4 ساعت که معادل 96 ساعت میشه رو پشینی پاش و بازی کنی ! :D [از نظر خودم ]
که تمام Map های بازی رو یاد بگیری و بدونی چه موقع باید کجا بری یا که نری ، یا تو چه Mode یی و Map یی چه اسلحه ای برداری یا بر نداری ! :)
البته وقتی که تو بازی های ایرانی بتونی امتیاز بالایی بگیری و رتبه خوبی کسب کنی ، مطمعن باش خارجی هارو راحت میتونی شکست بدی ! ;)

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
مثلا بازی fifa یا pes دارای سبک های خاصی از فوتبال هستند ، یا بهتر بگم ی جور شبیه سازی برای اینکه بازیکنا موقعیتای خودشونو توی بازی بهتر بشناسن !!!
بازی silent hill دارای سبکی که در اون بازی ،گیمر خودشو میتونه توی حالت خاصی از ترس بزاره ، یا بهتر بگم میتونه ترس واقعیرو تجربه کنه ،مخصوصا بشینی توی تنهایی و خلوت بازی کنی ،من که عاشق اینجور بازیام !!!
و...

---------- نوشته در 02:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:43 PM ارسال شده بود ----------

راستی محسن جان تشکر میکنم بابت همچین تاپیک زیبایی که زدی ، ی همچین چیزی لازم بود برای فروم !!:x

ممنون! اما بچه هایی که رای میدن دیگه نمیان پست بزارن و از بازیشون دفاع کنند !:(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر