کدام بازی ارزش دوبار بازی کردن دارد

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
بازی های این 3-4 سال اخیر که یک بارش هم من به زور تا اخر بازی می کنم:sick:
ولی بازی های نسل پیش...:pepsi:
call of duty 1 حدود 6-7 بار
مکس پین 2 حدود 14-15 بار
gta : vice city بیشتر از 20 بار یادم نیست.
.......
اگه بخوام مدت زمان بازی کردنشون رو بگم هر کدوم به 300-400 ساعت میرسن

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
اقا باید مینوشتین چه بازی هایی ارزش 2 بار بازی کردن نداره؟:cheesygri
همه ی بازی های امروزی رو میشه چند بار تا اخرش رفت واسه مثال:
bayonetta من خودم 2 بار رفتم الان هم درجه ی سختی اخرش رو دارم میرم
خلاصه همه بازی ارزش 2 بار تکرار داره

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Syberia 1 & 2
سایبریا به خاطر داستان فوق العادش

Mass Effect 1 & 2
مس افکت به خاطر اکش های جالبش که توی بازیهای RPG تقریبا همتا نداره

Dragon Age
دراگون اج به خاطر گیم پلی بی نقصش و دنیای خیلی وسیعی داره و به قولا هر بار که بازیرو شروع می کنی یه عالمه سوراخ سمبه جدید توش پیدا می کنی

Tomb Raider Legend
به خاطر بازگشت موفق لارا کرافت و حس گشت و گذار توی مکانهای قدیمی که بازیکن رو مجبور می کنه به خاطر گرافیک فوق العادش هم که شده بازی رو تا ته بره.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
tom clancy's SPLINTER CELL : Pandora Tomorrow:love:

scpt00.jpg

فکر میکنم تعداد دفعاتی که تمومش کردم از تعداد انگشتان دو دست تجاوز کرده باشه! ولی ارزش تک تک دفعاتی که رفتم رو داشت,داره, و خواهد داشت!

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
heavy rain که حداقل ارزش 23 بار تکرار رو داره
من تا حالا تو عمرم فقط heavy rain و uncharted2 رو چند بار بازی کردم
البته شاید تا چند روز دیگه gow3 هم اضافه بشه!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
توی این چند وقت مثلا :
DMC : من 4ـش رو فکر کنم حدود 20 بار تموم کردم ! جدی میگیما چون فقط 3 4 بار بازی رو کامل میگرفتم تا آیتم و red orb بگیریم برای لول های بالاتر ! ولی هر دفعش میچسبید به من !
Crisis Core : بازی که 20 ساعت ( بار اول بار بعدی مثلا میشه 13 ~ 15 ساعت ) گیم داره و 3 بار و نصفی رفتم ! انصافا هر دفعش هم نهایت لذت رو بردم !
Dissidia : خب اینکه تمومی نداره ! حداقل 300 ساعت گیم پلی داره و با وجود اینکه سیوم پاک شد ولی بازم از اول رفتم و لول زدم !
Cod 4 و MW2 : اولی رو حدود 5 بار رفتم و دومی هم 3 بار تقریبا که 2 بارش توی 2 روز پشت سره هم بود !

خب قبلا هم بازی های کارتونی مثل هرکول و Lion King و اینا یکی شونصد بار میرفتیم ! واقعا هم عالی بود ! یا مثلا فیلم/بازی Batman Begins ! خب تا اون موقع بازی بتمنه این مدلی نیومده بود ! حدود 4 بارم اون رو تموم کردم و واقعا بهم حال داد . Heavy Rain و U2 هم واقعا ارزش nبار بازی کردن رو هم دارن ! به خصوص Hr ! یا مثلا Chaos Theory که فکر کنم دسته جمعی با چند تا از دوستان 3 باری تمومش کردیم ! البته الان هیچی ازش یادم نمیاد !

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
چون من يكي از فن هاي getting up بودم, با استايل بازي خيلي حال كردم, هر وقت حوصلم سر ميره يه بار تمومش ميكنم.
فارنهايت و Heavy Rain هم ارزش مجدد بالايي داشتن و massEffect هر 2 شمارش ارزش تكرار بالايي داشتن و شايدم Fallout 3 ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر