کاپ شهریورماه FIFA14

دوست داریدجام چطوربرگزار بشه؟

• بصورت حذفی (تک حذفی)

رای‌ها: 5 25.0%
  • بصورت گروهی وبعدحذفی

رای‌ها: 15 75.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .

MOEIN MPM

کاربر سایت
Jul 19, 2014
97
نام
Moein
وای خدا از این گروه سختر نبود بیفتم با محمدرضا و حامد و مهدی خان (البته افتخاریه ) :bighug:
اورتون و رم و اتلتیک مینیرو چه شود واقعا ;)
البته به اتلتیک مینرو امیدی نیست تازه من تو بازیسنتر شناختمش =)) ولی بازیکنات همه مثل گرگ می دون :-b
حامدم که کلا از گروه حذفه به اونم امیدی نیست چلسی میاره می بر مش چه برسه اورتون :-/
یه مساوی ام از محمد رضا میگیرم صعود می کنم خدا بده برکت :d
ولی گروه سه از همه خوب تر شد یکم زرنگی کنن بچه های گروه سه صعود می کنن ;))

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
PSN ID من اشتباهه
توی پست اول نوشتی AGeNT--HawK
در حالیکه درستش AGeNT__HawK ه.
دش نیست. 2 تا آندرلاینه.
خوب مگه اون خط دوتا آندرلاین نیست؟
آقایان بازی هاتون رو زود انجام ندین خودم ترتیب بازی ها رو قرار میدم

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
وای خدا از این گروه سختر نبود بیفتم با محمدرضا و حامد و مهدی خان (البته افتخاریه ) :bighug:
البته به اتلتیک مینرو امیدی نیست تازه من تو بازیسنتر شناختمش =)) ولی بازیکنات همه مثل گرگ می دون :-b
حامدم که کلا از گروه حذفه به اونم امیدی نیست چلسی میاره می بر مش چه برسه اورتون :-/

منم که صعودمیکنم میدم هانتلار همشون رو بخوره با برگردان:d
ولی حذفم ........:((
شایدمن شگفتی جام بشمb-)

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا

فک کردی تیم بدی هست مینیرو؟:lol:
وایسا بازیکناشو بگم باهاشون اشنا شی:d
ronaldinho,jo,fernandinho و ....... :d

MOEIN MPM

کاربر سایت
Jul 19, 2014
97
نام
Moein
منم که صعودمیکنم میدم هانتلار همشون رو بخوره با برگردان:d
ولی حذفم ........:((
شایدمن شگفتی جام بشمb-)

تکلیفت با خودت مشخص نیست حسین جان اخرش ما نفهمیدیم حذف میشی یا صعود میکنی یا شگفتی میشی یا میدی هنتلار همرو بخوره =))

- - -ویرایش - - -

فک کردی تیم بدی هست مینیرو؟:lol:
وایسا بازیکناشو بگم باهاشون اشنا شی:d
ronaldinho,jo,fernandinho و ....... :d

یه بار باهش بازی کردم میشناسمشون مهم اونی که با تیمه بازی میکنه مهم خودتی :d
فقط کاش میشد یه قانون بزاریم که محمد رضا موقعه کرنلی همه ی بازیکناش نیار تو دل دروازبان ایندفعه محمد رضا گل به خودیم زدم بهت کرنری نمیدم :))

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
تکلیفت با خودت مشخص نیست حسین جان اخرش ما نفهمیدیم حذف میشی یا صعود میکنی یا شگفتی میشی یا میدی هنتلار همرو بخوره =))

- - -ویرایش - - -

فقط کاش میشد یه قانون بزاریم که محمد رضا موقعه کرنلی همه ی بازیکناش نیار تو دل دروازبان ایندفعه محمد رضا گل به خودیم زدم بهت کرنری نمیدم :))

نمیدانم کره سعی میکنم بیام بالا .... ولی اگه بیام بالا بایدکاپ رو به من بدین چون گروهم سخته:d

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
اینم از برنامه بازی های اول گروه ها:

...........................................................................................................

...........................................................................................................
80647256953444529876.jpg
[/URL][/IMG]
.............................................................................................................
59775536134005654129.jpg
[/URL][/IMG]
......................................................................................................
......................................................................................................
آقایان جدول بازیا تو همین پست آپدیت میشه سعی مکنم تا آخر شب بقیه بازی ها هم قرار بدم

آخرین ویرایش:

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
دوستان هم گروهی من از همین الان 3 امتیازمسابقه با منو واسه خودشون کنار بذارن ، یعنی خودتون رو از الان 3 امتیازه بدونین :))

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
اینم از بازیای اول گروه 1
60104466409064038918.jpg
[/URL][/IMG]
آقایان جدول بازیا تو همین پست آپدیت میشه سعی مکنم تا آخر شب بقیه بازی ها هم قرار بدم

داداش اگه بخوای واسه هر گروه یه روز مشخص کنی اینجوری لیگ فرسایشی میشه و نمیتونی بچه هارو جمع و جور کنی،به نظرم یه تایم بزار،مثلا بگو تا پنجشنبه بازی های مرحله ی گروهی رو انجام بدید،به نظرم اینجوری بهتر باشه :) :x

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
معین داداش اون بازی حال خودمم به هم خورد:d هرچی شوت میزدم گلرت میزد کرنر،من دیگه خندم گرفته بود =))
به هرحال خیلی موقعیت داشتم که همشو میزدی کرنر:d ولی خب بالاخره یه تاکتیک هست دیگه باید تحمل کنی :d
بیا تو fifa world cup یه سری سیستم جدید واسه کرنر درست کردم:))

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
من هنوز نفهیدم همه تیما ازادن اگه اینطوره من رئال میارم اگه نیس یووه یا میلان یا تاتنهام

- - -ویرایش - - -

من هنوز نفهیدم همه تیما ازادن اگه اینطوره من رئال میارم اگه نیس یووه یا میلان یا تاتنهام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر