کاپ رمضان FIFA 14

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
بازی اول یک هیچ شد ؟؟
چه جالب فک میکردم ۲-۱ شد
برا من که بهتر شد
یک بازی با kIllmex در لگ فراوان انجام شد ۵-۰ ایشون رو به صورت نا عادلانه ای بردم (البته حقم بیشتر از اینا بود)
بازی بعدی هم فردا
(البته ما الان تو فرداییم و امروز تموم شده :-) )

- - -ویرایش - - -

برادر من شما گفتین بریم!
در ضمن شما فقط یک شوت داشتین اونم تو دروازه نبود (و در مقابل من ۱۴ شوت داشتم)
بازم عذر میخوام
ولی اگه میخوای تکرار بدیم
خدا رو چه دیدی شاید مثل من یونایتد و آرسنال شیش تایی شدین :-)

فعلا نتیجه بازیتون رو نمیزنم وقتی به توافق رسیدید نتیجه هردو بازی رو با هم بنویسید،مرسی

- - -ویرایش - - -

درود
جام بعدی کی برگزار میشه؟؟؟؟:d

بعد از این جام :d

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
یه تک بازى با Persianempire20 انجام دادم، نتیجه 5 به صفر به نفع ایشون. بازى بعدى وقتی انجام میشه که شرایط برابر باشه، اینقدر لگ داشت که یه بار وسطش دسشوییم گرفت منم خیلى ریلکس رفتم و برگشتم، ولى بى شوخی ھر دکمه‌ای که میزدم 2-3 ثانیه بعد عمل میکرد. اولش قرار شد یه دقیقه تست کنیم که یهو به خودم اومدم دیدم 4 ھیچه، سعید ھم نامردی نکرد و عقده تمام باختاشو سرم خالى کرد. خیلى جالبه 1 دقیقه بعدش رفتم با یه فرانسوی مث شلغم بازی کردم با لگ قابل تحمل تر.
این مشکل در بازیه منم با persianempire20 وجود داشت delay داشت بازی

- - -ویرایش - - -

بازی من و Libra__month هم انجام شد
یه بار من ۲-۱ بردم یبار در یک بازی نا عادلانه ایشون (:)) )
هر وقت اون پایین رو نگاه میکردم نوشته بود رونالدو!!
براداران رءالی خواهشا رو اعصاب نرین با این بازیکن!
(همه غیر از خود رعالی ها میتونن تایید کنن این موضوعو!)
امیدوارم از حرفام کسی ناراحت نشده باشه
یه مشکلی هم بین من و killmex سر ادد کردن هم پیش اومده
سعی میکنیم در اسرع وقت حلش کنیم
اینو میندازم تو صندوق انتقادات : چرا جلوی آیدی بچه ها ، آیدی بازی سنترشون رو ننوشتید تا کل پستارو دنبالشون نگردیم؟
با تشکر فراوان
دادا همه میدونن من از اول اینکه بدنیا اومدم رعالی بودم و همه بچها که میشناسنم میدونن من ترکیب تیمای دیگرو بلد نیستم نمیتونم بچینمشون
من فقط با رونالدو نمیرفتم گلمم با بنزما بود اگه همیشه دقت کنی نفس رونالدوی من تا اخر خیلی نفس واسش میمونه ینی نمیدوونمش فقط با تکنیکش کار میکنم اینکار اشکالی داره؟:)و اینکه من اصلا تو بازی سانت نمیکنم بازی انقد delay داشت که مجبور شدم اینکارو بکنم چندبار.که سانتامم بی فایدس همیشه.اصلا اون بازیه من نبود
دوستان خواهشا قانونای الکیم از خودتون در نیارین اخه این ینی چی که من میزبانم تو پیرنتو نارنجی کن؟:dمنم اگه اول مخالفت کردم چون با نارنجی تاحالا بازی نکردم گیج میشم بعضیا اینطورین.اگه از اول میگفتی پیرنا یرنگ مشه تو بازی عوض میکردم ولی دیگه نگو قانونه;)
یچیز دیگهم هست این که هر 2 نفر 2بار باهم بازی میکنن اخه چه فرقی داره که بیایم خارج بشیم دوباره اون اینوایت بده؟!!ممکنه یبار یکی هاست بشه اونو اینوایت کنه بازی لگ نداشته باشه بعد بازیه بعدی اونیکی بخواد اینوایت کنه ممکنه بازیشون لگ داشته باشه چون هاستش ضعیفه خوب بگیم هر 2 نفر 2تا بازی انجام بدن همین.اگه بخاطر تماشاچیا میگین من دیگه حرفی ندارم:|

- - -ویرایش - - -

فقط بازیم با احسان مونده گروه ماهم باز داره میشه مرگ تو هر گروهی میرم اینطوری میشه:d.نویر خدایی رو موخمه هرچی توپه میگیره
بازیه من با PERSIANEMPIRE20 فک کردم نوشته
بازیه اول 1 - 0 به نفع من
بازیه دوم 2 - 1 به نفع PERSIANEMPIRE20
حالا جیگر مونده:p
ببخشید بازیه با اونیکیو اشتب گرفتم راست میگه 2تا بازی 2 - 1 یکی بنفع من یکی بنفع اون ممد اصلاح کن:d

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
خوب منم با 7 امتياز حذف شدم:( خداييش گروه سختي بود و هر سه نفر همگروهيم جزو اساتيد بودن.

ولي كلا دفاع منم بدجور سوراخه اگه بتونم دفاعمو جمع كنم ميتونم بهتر از اين بشه. البته شانسم باهام يار نبود رونالدو از يه قدمي چه توپ هايي را گل نكرد.

ولي تو رو خدا جام بعدي را هم سريع بعد اتمام اين جام برگزار كنيد. كلا اين جور جام ها علاوه بر سرگرمي بالاش باعث ميشه كه با دوستان جديدي هم آشنا بشيم. هيچ چيزي هم از دست نميديم، البته به غير از پول نت:d.

اون جام تابستانه هم كه نصفه كاره مونده را هم تو رو خدا اگه ميشه ادامه بديد، يه بار هم كه من از گروهم صعود كردم جام نصفه كاره موند:((

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
یه نظر سنجی بزار واسه جام بعدی من میگم به صورت لیگ(رفت و برگشت)
اگه فکر میکن طول میکشه لذتش به همینه
دیگه کم کمش اگه 20 تا شرکت کننده بود توی 2 تا گروه 10 تیمی برگزار اینجوری با شانس بردن یا حذف شدن به حداقل میرسه

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
ببخشید بازیه با اونیکیو اشتب گرفتم راست میگه 2تا بازی 2 - 1 یکی بنفع من یکی بنفع اون ممد اصلاح کن:d

ای بابا 3 بار اینو درست کردم دقت کنید دیگه :-w :d

- - -ویرایش - - -

دیگه کم کمش اگه 20 تا شرکت کننده بود توی 2 تا گروه 10 تیمی برگزار اینجوری با شانس بردن یا حذف شدن به حداقل میرسه

میخوام واسه جام بعدی یه نظر سنجی بزارم که فیفا 14 بزنیم با Fifa world cup
اگه از ورد کاپ استقبال شد یه جام جهانی راه میندازیم :d

aghili72

کاربر سایت
Mar 19, 2011
225
نام
سعید عقیلی
دوستان این حرف متطقی نیس که من باید تو بازی ای که میزبانم لباس اول رو بپوشم ؟؟
اگه نباشه که فایده نداره میزبانیم
Sam7fisher عزیز ساعت بده

aghili72

کاربر سایت
Mar 19, 2011
225
نام
سعید عقیلی
بازی من و sam7fisher هم انجام شد
۶-۲ به نفع من
۲-۱ به نفع من
بازی دوم خیلی نفس گیر بود
دو تا تیرک زدم و هر دو دووازبان ها فوق العاده بودم
دیقه ۸۵ یه ضربه کاشته عالی زدند ولی هارت از گوش دروازه کشید بیرون
و در آخر هم با کمی شانس در بازی سازی و چرخش فوق العاده نگردو در دیقه ۹۳ بازی رو بردم
فقط باژی با killmex مونده
الان بازی دوم رو انجام میدیم اگه اختلاف کم بود بازی اول تگرار ولی اگه همون آش و همون کاسه بود نتیجه باقی میمیونه
موافقید @killmex

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
کاملا موافقم

Helegast

کاربر سایت
Jan 21, 2014
101
بازی من و sam7fisher هم انجام شد
۶-۲ به نفع من
۲-۱ به نفع من
بازی دوم خیلی نفس گیر بود
دو تا تیرک زدم و هر دو دووازبان ها فوق العاده بودم
دیقه ۸۵ یه ضربه کاشته عالی زدند ولی هارت از گوش دروازه کشید بیرون
و در آخر هم با کمی شانس در بازی سازی و چرخش فوق العاده نگردو در دیقه ۹۳ بازی رو بردم
فقط باژی با killmex مونده
الان بازی دوم رو انجام میدیم اگه اختلاف کم بود بازی اول تگرار ولی اگه همون آش و همون کاسه بود نتیجه باقی میمیونه
موافقید @killmex
شدیدا موافقم، فقط به شرطی که 2-3 بار تست کنیم تا با لگ کمتر کیفیت بازى بیشتر بشه، خیلى با مرامت حال کردم. کیفیت بازیت ھم که عالیه پس فکر نمی کنم از رویارویی ترسى داشته باشى پس لطفا این کارو برا کسایی مثل من که بازیشون تعریفى نداره انجام بده، بزار چندبار تست کنیم تا کمترین لگ رو داشته باشه. آقایی

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
سلام
بازی من با ragnaldo
رفت 4-1به نفع من
برگشت 6-1به نفع من.

To hell 20km
دادا شما ام بیا بازیمونو بزنیم

دادا جدول آپدیت کن thx

یعنی آرزو می کنم فیفا توی شماره بعدی یه کاری بکنه تو دیگه نتونی از اون پاسات بندازی. لعنت بهت :d
اون بدبخت رو هم که ترکوندی :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر