کاپ رمضان FIFA 14

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
الان خب کاستوم فریم ور نیومده ، اسپوف خطرش زیاده و احتمال بن شدن خیلی بالا میره ، شاید همون روز های اول بن نشی ولی تا 1 ماه بعد احتمال بن شدن خیلی زیاد هست ، توی ایکس باکس هم همینطور بود ، وقتی با دیسک پچ نشده واسه آنلاین بازی میکردی همون موقع بن نمیشدی که ، بعد یه مدت بن میشدی
من پیشنهاد میکنم تا عرضه کاستوم حبیب کبرا ادیشن و عرضه SEN Enabler هماهنگ باهاش صبر کنیم
سونی بعد از 14 روز بن میکنه که احسان خودش 14 روزو رد کرده(فک کنم الان 17 روز شده باشه) ینی اینکه اگه قرار بود بن کنه تاحالا کرده بود...

- - -ویرایش - - -

منو از لیست خط بزن....
باو احسان بدون تو که جام دیگه جام نمیشه...

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
آقا من 14 روزم گذشت (با SEN Enabler 5.5.0 اسپوف کردم) الان هم مثل بنز آنلاینم :d
اگه میخواید اسپوف بزنید با این بزنید. (البته ریسک همیشه وجود داره)

استارتر عزیز لطفاً تیم منو از Real Madrid به PSG تغییر بده ... کجایی پس؟

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
منو از لیست خط بزن....

سلام رفیق بالاخره چیکار کنم؟خط بزنم؟ دوستان میخوان تو جام باشی!:)

- - -ویرایش - - -

آقا من 14 روزم گذشت (با SEN Enabler 5.5.0 اسپوف کردم) الان هم مثل بنز آنلاینم :d
اگه میخواید اسپوف بزنید با این بزنید. (البته ریسک همیشه وجود داره)

استارتر عزیز لطفاً تیم منو از Real Madrid به PSG تغییر بده ... کجایی پس؟

تیمتو درست کردم

خودم تو اون یکی تاپیک اسپوفر رو گذاشتم متاسفانه خودم 2 روز پیش بن شدم :d

بچه ها کسی رو سراغ ندارید ایدی ps3 داشته باشه؟ایدی رندوم معمولا 99% اشتباه هست!:|

اگر کسی سراغ داره بگه هزینشم هرچی شد بهش میدم،ممنون :)

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
خوبین؟:d
داداش منم هستم بارسلونا,ولی الان چند روزه دسته ps3 دستم نگرفتم کلا کلیدها از یادم رفته:)),بیفتم توی 1گروه متوسط با خاک کوچه 1کی میشم:d
رفتم اون 1کی جام دیدم ترکیده که:|...بیشتر شده بود تاپیک اسپوف و بن و هک و...تا مسابقات:|...حسین برنامه ریزیت تو حلقم:bighug:
شب میرسم به ابادی و ps3,از فردا میتونی جام کلید بزنی:d

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
خوبین؟:d
داداش منم هستم بارسلونا,ولی الان چند روزه دسته ps3 دستم نگرفتم کلا کلیدها از یادم رفته:)),بیفتم توی 1گروه متوسط با خاک کوچه 1کی میشم:d
رفتم اون 1کی جام دیدم ترکیده که:|...بیشتر شده بود تاپیک اسپوف و بن و هک و...تا مسابقات:|...حسین برنامه ریزیت تو حلقم:bighug:
شب میرسم به ابادی و ps3,از فردا میتونی جام کلید بزنی:d

این همه حرف زدی ولی ایدیت یادت رفت :d
این جامو گذاشتم واسه اینکه با هم آشنا شیم و خوش باشیم هدف آشنایی هست مهم نیس کی قهرمان میشه :d
ارواح عمم :d

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
سلام اقاما خونمون رو داریم جابجامیکنیم تابریم خونه جدید و اینترنتواسه خونه جدیدبگیرم طول میکشه.
اسم منم خط بزنید.
اگه جام تا دو هفته دیگه شروع نمیشه پس میرسم.عجله چی دارین؟بذارین آپدیت بیاد.تازه جام قبل هم هنوز مونده .

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
محمد رضا تا حالا به این جمله ی آخر پست اولت دقت نکرده بودم:((راستی یادم رفت اینو بگم ، تا آخر جام نمیتونید تیمتون رو نمیشه عوض کنید))
چی نوشتیا....:d
در ضمن منو علی هم بازی کردیم نتش مشکل خاصی نداره...یکم لگ داره ولی طوری نیست که روی روند بازی تاثیر زیادی بزاره...در حالت کلی خوب بود...

آخرین ویرایش:

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
محمد رضا تا حالا به این جمله ی آخر پست اولت دقت نکرده بودم:((راستی یادم رفت اینو بگم ، تا آخر جام نمیتونید تیمتون رو نمیشه عوض کنید))
چی نوشتیا....:d
در ضمن منو علی هم بازی کردیم نتش مشکل خاصی نداره...یکم لگ داره ولی طوری نیست که روی روند بازی تاثیر زیادی بزاره...در حالت کلی خوب بود...

والا من ننوشتم گفتم که کپی از اون تاپیک،اینم میخوندی خب :d

Last edited by a moderator:

Helegast

کاربر سایت
Jan 21, 2014
101
اره حسین درست مى گه، خیلى روون بود. با داخل کشور مشکل خاصی ندارم. پس اگه مشکلى نیس من رو ھم اضافه کنید. ولی حسین بعد از اون اپدیت کلا گیم پلی بازی تغییر کرد. کسى می دونه چرا؟ تا دیروز که با اروپا بازی می کردم مشکلی نداشتم، ولی وقتی می خواستم با حسین بازی کنم قبلش گفت حتما باید ترکیب و گیم پلی اپدیت بشه. اخرین ترکیب تیم ھارو که اپدیت کرد گیمپلى ھم تغییر کرد، اگه بخوام به حالت سابق برگرده باید چکار کنم.

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
الان دستگاه روشن کردم اومدم وصل شم دیدم نوشته بن شدی بعدش دستگاه خاموش کردم:|:d
بیا اینم ایدی جدیدم 5min بعد از بن شدن:AIN1EST8
تیمم هم بارسا:bighug:

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
اره حسین درست مى گه، خیلى روون بود. با داخل کشور مشکل خاصی ندارم. پس اگه مشکلى نیس من رو ھم اضافه کنید. ولی حسین بعد از اون اپدیت کلا گیم پلی بازی تغییر کرد. کسى می دونه چرا؟ تا دیروز که با اروپا بازی می کردم مشکلی نداشتم، ولی وقتی می خواستم با حسین بازی کنم قبلش گفت حتما باید ترکیب و گیم پلی اپدیت بشه. اخرین ترکیب تیم ھارو که اپدیت کرد گیمپلى ھم تغییر کرد، اگه بخوام به حالت سابق برگرده باید چکار کنم.

لطفا اگه میخوای شرکت کنی اسم تیم و ایدی psn رو هم بنویس مرسی :x

- - -ویرایش - - -

خودم 5 مین پیش آنبن کردم ولی psid معتبر نیس احتمالا تا 10 روز دیگه بن میشم باز :d

ایدی جدیدم:
Fifa-God-IRAN

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر