کاپ رمضان FIFA 14

Helegast

کاربر سایت
Jan 21, 2014
101
ID: killmex >>>>> بایرن مونیخ. ======= فقط دوستان چون بار اولم ھست نمیدونم من باید اد کنم شما رو؟ و اینکه وضعیت نتم زیاد جالب نیست من با اروپا تقریبا فقط با انگلیسی ھا کمتر لگ دارم. تا حالا با داخل کشور بازی نکردم، وضعیت لگ داخلیش چطوریه

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
ID: killmex >>>>> بایرن مونیخ. ======= فقط دوستان چون بار اولم ھست نمیدونم من باید اد کنم شما رو؟ و اینکه وضعیت نتم زیاد جالب نیست من با اروپا تقریبا فقط با انگلیسی ھا کمتر لگ دارم. تا حالا با داخل کشور بازی نکردم، وضعیت لگ داخلیش چطوریه
فرقی نمیکنه شما ادد کنی یا ما...هر وقت حریفا مشخص شد وضعیت معلوم میشه...سرعت نت شما چنده واینکه از چه شرکتی گرفتی...؟
بعید میدونم مشکل خاصی تو سرعت پیدا کنی

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
حسین زیاد جالب نیست. من از مخابرات خوزستان گرفتم، پینگش با انگلیس از 200 تا 300 متغیره ، خیلى اذیتم می کنه
آهان...خب بگو از خوزستان گرفتی دیگه...کلا نت های خوزستان خیلی داغونه...فک نکنم بتونی درست بازی کنی چون خیلی لگ میده...حالا شما قبلش ادد کن ی امتحان میکنیم...

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
آقا من در یک حرکت انتحاری میخوام تیممو برای اولین بار در تاریخ برگزاری جام های مختلف عوض کنم :d

بیزحمت رئال رو به PSG تبدیلش کن...

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
اقا اقا اقا :| نکن خوبیت نداره :|
الان میفرستی تمام شرکت کننده ها بن شن :D من خودم اکانت اصلیم با همین sen موقع انلاین بن شدم :D من میگم یه کوچولو صبر کنید بد نیست :)

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
اقا اقا اقا :| نکن خوبیت نداره :|
الان میفرستی تمام شرکت کننده ها بن شن :D من خودم اکانت اصلیم با همین sen موقع انلاین بن شدم :D من میگم یه کوچولو صبر کنید بد نیست :)
آقا من خودم بدون هیچ برنامه ای 7-8 ماه بازی کردم هیچی نشد...اگه اشتباهی نکنی بن هم نمیشی اینا همه داستانه...

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
آقا من خودم بدون هیچ برنامه ای 7-8 ماه بازی کردم هیچی نشد...اگه اشتباهی نکنی بن هم نمیشی اینا همه داستانه...

الان خب کاستوم فریم ور نیومده ، اسپوف خطرش زیاده و احتمال بن شدن خیلی بالا میره ، شاید همون روز های اول بن نشی ولی تا 1 ماه بعد احتمال بن شدن خیلی زیاد هست ، توی ایکس باکس هم همینطور بود ، وقتی با دیسک پچ نشده واسه آنلاین بازی میکردی همون موقع بن نمیشدی که ، بعد یه مدت بن میشدی
من پیشنهاد میکنم تا عرضه کاستوم حبیب کبرا ادیشن و عرضه SEN Enabler هماهنگ باهاش صبر کنیم

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
منم هستم امیدوارم اینیکی رو هوا معلق نشه مثل اون جام.بابا این سوسول بازیا چیه فوقش بن میشی یکی دیگه میسازی:d.میتونین سنم بزارین یه ایدی رندوم پیدا کنین یه ایدی الکیم بسازین مثل یه بچه ادم بشینین بازی کنین دیگه بنم نمیشین
LIBRA__MONTH با 2تا اندرلاینه;)
تیمم رئال مادریده
احسان شرکت کن اونجا علی نزاشت به پستم بخوری حداقل اینجا بخوریم:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر