کارگردان بازی Final Fantasy 7 Rebirth می‌گوید کسب متای بالای 90 «یکی از اهداف آن‌ها بوده است»

MJ_KING

عضو تحریریه
Sep 14, 2023
359
نام
محمد جواد جعفری
بازی موردانتظار Final Fantasy 7 Rebirth اکنون کمتر از یک هفته تا انتشار فاصله دارد و هیجان پیرامون آن بسیار بالاست. به‌بویژه با توجه به نقد و بررسی‌های رسانه‌های معتبر که آن را یکی از برترین نسخه‌های این مجموعه می‌دانند، تا حدی که این بازی در وبسایت متاکریتیک موفق شده امتیاز 93 را به خود اختصاص دهد.

final-fantasy-7-rebirth-300x169.jpg

به همین مناسبت، نائوکی هاماگوچی (Naoki Hamaguchi) که وظیفه کارگردانی Final Fantasy 7 Rebirth را برعهده داشته، در توییتر ضمن تشکر از تیم توسعه و جامعه طرفداران بخاطر حمایت‌هایشان نوشت: «رسیدن به امتیاز بالای 90 در متاکریتیک یکی از اهداف ما به عنوان یک تیم توسعه برای جلب نظر طرفداران و افراد جدید به این اثر بود. این نتیجه شگفت‌انگیز تنها به لطف تلاش و فداکاری کل تیم توسعه ممکن شد، بنابراین مایلم از صمیم قلب از آنها تشکر کنم.»

او افزود: «مطبوعات، جامعه طرفداران، اینفلوئنسرها و تیم روابط عمومی از من حمایت زیادی کردند و نمی‌توانم به اندازه کافی از آنان تشکر کنم. بیایید این حرکت مثبت را تا زمان لانچ بازی ادامه دهیم.»

بازی Final Fantasy 7 Rebirth در تاریخ 29 فوریه، مصادف با 10 اسفند، برای پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر