کارت Xbox Live رایگان از طرف شرکت CAPCOM

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

armanpapa3

کاربر سایت
May 28, 2011
4
خیلی خیلی نوکرتم... نمیدونی چقدر من دنبال کد بودم ولی حیف که فقط دو روزه. من بعدش با یک لپ تاپ دیگه هم رفتم با یک اکانت دیگه یک کد دیگه هم داد که رو هم شدن 48 ساعت! ولی حالا بازم میخوام و دستگاه کامپیوتر دیگه ای هم ندارم!!! میخوام بدونم که اگر آی پی رو به وسیله وی * پ ی * ا.ن عوض کنم و یک اکانت لایو دیگه به اون سایت بدم کلک رو متوجه نمیشه و یک کد دیگه هم بهم میده؟؟ کلا کلکی میتونم به این سایت بزنم تا فکر کنه یک یوزر دیگه هستم؟؟؟

Jonas Renkse

کاربر سایت
Jan 10, 2012
82
نام
نعیم
در کل آره میشه
من خودم اینترنت از مخابرات دارم .
سیستم ADSL مخابرات شهر ما هم جوریه که هر بار مادم رو روشن کنی با یه IP جدید کانکت میشه.
واسه همین مال من کاری نداشت.
مودم رو خاموش روشن میکردم و یکی دیگه میگرفتم.
از یه لپ تاپ 3 تا گرفتم.
البته شما میتونی 5-6 تا پروفایل درست کنی بعد بری کافی نت و سر هر سیستمش 5 دقیقه ای کارتو بکنی.
کسی میدونه ایین سایت از کی داره اینجوری گلد مجانی میده؟

Hesaaam

کاربر سایت
Oct 17, 2011
28
نام
Hesam
آقا چرا واسه من نميشه؟ چرا من نميتونم بگيرم كد؟؟؟ يكي واسم بگيره ديگه. ثواب داره به خدا

---------- نوشته در 01:54 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:10 AM ارسال شده بود ----------

آقا من با سيستم خودم. دوستم. با گوشي موبايل. با هر چي بگين امتحان كردم. اما هر سري اين صفحه مياد
b2697869f564.jpg

مشكل از چي هست؟

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
اقا حسام چنتا میخوای ؟اصلا لایو بازی میکنی یا همینطوری میخوای؟

Hesaaam

کاربر سایت
Oct 17, 2011
28
نام
Hesam
اقا حسام چنتا میخوای ؟اصلا لایو بازی میکنی یا همینطوری میخوای؟

بازي ميكنم به جان خودم. 3 روزه اكانت 3ماهم تموم شده. گيمر تگ منم Hesaam ادد كن ببين داداش. فقط نميدونم چرا نميتونم بگيرم

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
ببین اول اینکه بگو چن تا میخوای بهت بدم برای پ خ کنم ؟دوم اینکه اول یک msn accont میسازی بعد وارد سایت ایکس باکس میشی و با اون اکانت msn وارد میشی بعد میگه گیمرتگ بساز برا این اکانتت که باید بسازی تا بتونی 48 ساعت از سایت کپکام بگیری وقتی ساختی گیمر تگ مخصوص اون hotmail دیگه وارد اون سایت شو راستی ببین باید رو
مشکل حل شد اقا حسام؟https://members.mh-frontier.jp/auth/
ondemand/index.php

آخرین ویرایش:

Hesaaam

کاربر سایت
Oct 17, 2011
28
نام
Hesam
ببین اول اینکه بگو چن تا میخوای بهت بدم برای پ خ کنم ؟دوم اینکه اول یک msn accont میسازی بعد وارد سایت ایکس باکس میشی و با اون اکانت msn وارد میشی بعد میگه گیمرتگ بساز برا این اکانتت که باید بسازی تا بتونی 48 ساعت از سایت کپکام بگیری وقتی ساختی گیمر تگ مخصوص اون hotmail دیگه وارد اون سایت شو راستی ببین باید رو
ondemand/index.php

نه والا. هر كاري ميكنم به همون مشكل ميخورم. چرا واسه من اينجوره ؟؟

---------- نوشته در 10:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:39 PM ارسال شده بود ----------

ondemand/index.php

نه نشد. باز همون مشكل رو دارم. چيكارش كنم من؟؟ چرا واسه من اينجوره آخه؟ راستي كد هم بگيرم نميشه واسه همين گيمرتگ خودم استفاده كنم؟؟؟

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
دوستان یه تاپیک میخوام بزنم در مورد اینکه مثلا عین من با یک کامپیوتر 30 روز (15 تا 48 ساعت) اکانت بگیرید c,mon

ardj75

کاربر سایت
Oct 22, 2010
176
نام
آریانا
آقا من اینو تقریبا 2 هفته پیش زدم شاید دیگه الان کد نده

Joneid

کاربر سایت
Oct 21, 2011
88
نام
جنید
منم الان امتحان کردم نشد :(
میگه امضا نشد :-o

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر