کاراکتر Lightning فاینال فانتزی 13 در 3rd Birthday ! + تریلر و اخبار جدید 3rd Birthday

hrh-fourtyseven

کاربر سایت
Jun 4, 2007
285
نام
HRH
همان گونه که در عکس مشاهده می کنید امروز سایت رسمی 3rd birthday در قسمت معرفی کاراکتر aya brea را با شکل و شمایل قهرمان بازی FF XIIII به تصویر کشید.(جل الخالق....!:-o)

580rv5rjs34K163qIxWnWHlx852F9H3Ck66.jpg

نومورا در مصاحبه با Dengeki Games در این باره افزود:
همون طور که وعده داده بودیم مقرر شده که برای 3rd birthday چند costume مختلف داشته باشیم.وقتی شما با هر کدام از این costume ها بازی می کنید علاوه بر تغییر لباس و سلاح aya صدای او نیز تغییر خواهد کرد.قطعا شما از صداهای مختلف و جذاب این costume ها لذت خواهید برد.در مورد tear off (تکه پاره شدن لباس aya حین مبارزه) هم costume ها دقیقا مشابه حالت اصلی است و این قابلیت برای همه ی آنها وجود دارد.
نومورا سوال Dengeki Games در مورد چگونگی آزاد شدن این costume ها این طور پاسخ داد: در مورد Lightning costume فعلا محرمانه است اما بقیه ی آنها به مرور در طول بازی باز خواهند شد.

نومورا هم چنین افزود کاراکتر EVE نیز در بازی حضور دارد.(توضیحات بیشتری در این باره ندادند)

2132427856_view.jpg

کارگردان بازی آقای Tabata در مورد روند تکمیل بازی گفت:
85 تا 90 درصد ساخت بازی به پایان رسیده است تیم فعلا در حال انجام تنظیمات و افزودن چند المنت جدید به گیم پلی و debugging است.

2132426197_view.jpg

هم چنین در سایت رسمی بازی تریلر Open Theater TGS 2010 را به طور رسمی و با کیفیت بالا منتشر کرد.این تریلر کاملترین و بهترین تریلری است که تا به حال از این بازی منتشر شده.پیشنهاد می کنم حتما دانلود کنید و ببینید.
مدت زمان تریلر 6:12 :
HD :390 MB
SD :62 MB
LOW :22MB

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: S0HEIL

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
به به، چقدر حجمش تریلرها پائینه؟!!!
15.gif
حالا نمیشد یکم دیگه پائین تر بیارن که منم بتونم دانلود کنم!!، من میخوام ببینم
81.gif

ویرایش : در عوض تونستم آهنگش رو از سایت اصلی دانلود کنم! این به اون در!!!
40.gif

hrh-fourtyseven

کاربر سایت
Jun 4, 2007
285
نام
HRH
به به، چقدر حجمش تریلرها پائینه؟!!!
15.gif
حالا نمیشد یکم دیگه پائین تر بیارن که منم بتونم دانلود کنم!!، من میخوام ببینم
81.gif

ویرایش : در عوض تونستم آهنگش رو از سایت اصلی دانلود کنم! این به اون در!!!
40.gif

خوب low quality ش رو دانلود کن دوست عزیز
20 mb که دیگه زیاد نیست .دانلود کن می ارزه.اگه اینترنتت dial up ه تقریبا تو 1 ساعت و 10 دقیقه دانلود می شه.....

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
ممنون بابت خبر.من عاشق شماره اول و دومش بودم...parasite eve 2 یکی از بهترین بازی های PS1 بود...بشدت منتظر 3rd birthday هستم.

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
یعنی ناز شده ها در حد رونتون :د
چقدر خوشکله . خیلی دلم میخواد این بازی حداقل روی یکی از کنسولا غیر پی اس پی خز بیاد .
واقعا ناز شده :D

hrh-fourtyseven

کاربر سایت
Jun 4, 2007
285
نام
HRH
ممنون بابت خبر.من عاشق شماره اول و دومش بودم...parasite eve 2 یکی از بهترین بازی های PS1 بود...بشدت منتظر 3rd birthday هستم.

به نظر من که بهترین بازی عمرم بود.:x

اینم موسیقی پس زمینه‌اش اگه کسی خواست دانلود کنه
1775465294wan.gif

به مدت ۱ دقیقه و ۱۶ ثانیه
The 3rd Birthday - SQUARE ENIX.mp3

ممنون دوست عزیز:x

یعنی ناز شده ها در حد رونتون :د
چقدر خوشکله . خیلی دلم میخواد این بازی حداقل روی یکی از کنسولا غیر پی اس پی خز بیاد .
واقعا ناز شده :D

مسئله رو ناموسی نکنا.....)x
ببین دیگه اگه قرار باشه از این حرفا بزنی دیگه اخبارشو این جا نمی ذارما....:d

لینک معرفی این بازی تو سایت رو میشه بدید؟ :d

متاسفانه هنوز چنین صفحه ای وجود نداره اگه ماکان جان یا یکی دیگه از بچه ها زحمتشو بکشن.>:d<
ولی اگه فقط اطلاعات می خواین به تاپیک های قبلی خودم رجوع کنید.;)

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
مسئله رو ناموسی نکنا.....)x
ببین دیگه اگه قرار باشه از این حرفا بزنی دیگه اخبارشو این جا نمی ذارما....:d
ناموسی چیه بابا :D منو آیا جون این حرفا رو نداریم که :D
اما گذشته از شوخی خداوکیلی خیلی خوب شده - خیلی خوشم میاد از ترسش و کارای دخترونش - ( عین این خز بازیا نیست یه دختر حریف 10 تا گوریل :-o میشه تازه کشکشم نمیگزه!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر