چگونگی Image گرفتن از ویندوز

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
من می خوام وقتی ویندوز رو نصب میکنم و تمام می شه به خاطر نصب نرم افزارهای متعددی که می خواد دیگه برای بار بعدی مجبور نشم دوباره نصب کنم ویندوز رو
از همین رو می خوام ایمیجی از روی ویندوزی بگیرم که دیگه کارم با اون طوری باشه که دفعات بعدی تنها وقت منو چند دقیقه بگیره و بعد ویندوز خام رو دوباره با تمام نرم افزارهاش داشته باشم
من با برنامه Norton Ghost این ایمج رو می گیرم ولی نمی دونم چطوری اون ایمیج رو ازش استفاده کنم
ممنون می شم دوستانی که اطلاعتی دارند کمکی کنند

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
خوب راحته اگر تحت ویندوزه یعنی تو dos این کارو نکردی فکر کنم از

image restore
استفاده باید بکنی بعد مکان ایمیج رو بش میدی درایوی که مخوای رو انتخواب میکنی بعدشم که معلومه من خودم قبلا این کار رو میکردم هیچ مشکلی هم نداشت اما از acronis استفاده کنی بهتره یجورایی حال میده:cheesygri

jadogar

کاربر سایت
Sep 24, 2005
287
نام
سینا
سلام
من می خوام وقتی ویندوز رو نصب میکنم و تمام می شه به خاطر نصب نرم افزارهای متعددی که می خواد دیگه برای بار بعدی مجبور نشم دوباره نصب کنم ویندوز رو
از همین رو می خوام ایمیجی از روی ویندوزی بگیرم که دیگه کارم با اون طوری باشه که دفعات بعدی تنها وقت منو چند دقیقه بگیره و بعد ویندوز خام رو دوباره با تمام نرم افزارهاش داشته باشم
من با برنامه Norton Ghost این ایمج رو می گیرم ولی نمی دونم چطوری اون ایمیج رو ازش استفاده کنم
ممنون می شم دوستانی که اطلاعتی دارند کمکی کنند
من قدیم ها یک کار هایی با ویندوز ملنیوم می کردم ولی نمی دونم میشه روی ایکس پی هم اجراش کرد یا نه
اگه بخوای بهت می گم چی کار می کردم ولی احتماش کمه بشه این کار رو با ایکس پی هم کرد

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
استفاده باید بکنی بعد مکان ایمیج رو بش میدی درایوی که مخوای رو انتخواب میکنی بعدشم که معلومه من خودم قبلا این کار رو میکردم هیچ مشکلی هم نداشت اما از acronis استفاده کنی بهتره یجورایی حال میده
من دقیقا همین کارو کردم....ولی متاسفانه این گزینه هم جواب نداد.....این کارها رو که می دونم...مشکل نمی دونم از کجاست!!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
اول اقا بهزاد رشیدیان با اون برنامه من کار نکردم ولی من از برنامه Acronis True Image 8.0 استفاده
میکنم برای کامپیوتر سرور که سی دی و فلاپی بوت Bootable هم میسازه

سرعت برنامه هم عالیه در کمتر از 10 دقیقه از یک درایو 10 گیگی که 6 گیگ اون پره اون رو فشرده
میکنه و میرسونه به 3.5 گیگ و امیج میگره .

و در کمتر از 7 دقیقه اون رو برمیگردونه .

در شما اقا بهزاد برنامه دیمون تولز درایو مجازی ساز هستش و تحت عامل ویندوز کار میکنه
و فکر نکنم اصلا به درد این کار بخوره .!

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام

اگه ميخواي با Norton Ghost اين كارو بكني.

خودت گفتي كه ايميج گرفتي پس فرض رو بر اين ميگيريم كه ايميج حاضره. ( ايميج هاي نورتون گوست با پسوند gho هست.)

بايد بري به محيط داس بعد نورتون گوست رو اجرا كني. بعد منوشو باز كني و Partition بعد From Image رو بزني و ادرس ايميجي كه داري رو بهش بدي.

زمان هم من يه درايو كه 5 گيگ توش پره رو تست كردم كردش 1.8 گيگ و زمان ريكاوري هم 2 الي 3 دقيقه بود.

بازم اگه مبهم گفتم بگو بيشتر توضيح بدم.

البته ايني كه من گفتم تحت داسش بود.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
Acronis True Image 9.0

ati9_300-250.gif

Acronis True Image 9.0 provides you two backup options in one solution: 1) Our original disk imaging backup option which enables you to create an image of your entire hard disk drive, including the operating system, applications, user settings, and all data. Use the image to restore your PC to a known working state without any reinstallation. 2) A new file-based backup option which enables you to backup and restore individual files and folders.

یکی از بهترین برنامه های پشتیبان گیری اطلاعات هارد که من با ورژن 8 اون کار کردم و ازش
راضی هستم

از قابلیت های برنامه کار کردم در محیط پیش ساخته داس که دیگر نیازی به ویندوز نمیباشد
و به صورت Bootable است
قابلیت فشرده کردن درایو به بیشتر از نصب
ساختن حالت مجازی برای نگاه کردن اطلاعات امیج
ساخت Bootable بر روی فلاپی و سی دی
ساخت امیج در کمتر از 5 دقیقه و باز کردن اون هم در کمتر از 5 دقیقه :cool:
و .......

system backup, disk backup, disk imaging, disk cloning, bare metal restore, bare-metal restore, drive backup, hard drive backup, drive imaging, disk clone

پیش نمایش

Download Acronis True Image 9.0 Home 75MB

Crack 1
Crack 2
Crack 3
Crack 4

این پستم توی تاپیک نرم افزار بودش که گفتم نقل قول کنم برای ورژن کم حجم تر این برنامه ;)

البته الان دیگه ورژن 10 امده میتونید از این لینک دانلود کنید
http://www.acronis.com/homecomputing/download/trueimage/

برای کرک هم اگه خواسیتد بگید تا بگردم ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر