چگونگی اجرای بازی های مختلف با بهترین تنظیمات در PCXS2

Golden7light

کاربر سایت
Aug 29, 2008
234
سلام

اگر امکان داره تنظیمات بازی Ace Combat Ace - Zero The Belkan War روقرار بدین.ممنون.

سیستم من :

CPU : Intel E5300
RAM : 2GB 1066
VGA : ATI HD 4670 1GB
Win : Seven 32 Bit
والا دوست عزیز اگه بخوام تنظیمات این بازی رو بگم باید 16 مگ آپلود کنم بعدش شما 16 مگ دانلود کنی و ............ جون من بیخیال شو
شرمنده:blushing:

گلدن جان تنظیمات pes 2010 fifa steert 1 2 mortal kombat shaolin monks را میذاری ممنون 1 سال است که این تنظیمات را کسی نمیذاره و من هی سوال میکنم

کومبت که دوستان گفتن مشکل داره، FIFA Street هم که آرتور جون گذاشتن تنظیماتش رو. میمونه PES 10 که اونم هیچ مشکلی نداره و اصلا تنظیمات خاصی نمیخواد. چون شما میگی میذارم. حالا چرا نسخه PC رو بازی نمیکنی که بهترم هست؟

6frjyb2sff08rlffhg6u.jpg

البته من به دلایلی از وین XP استفاده میکنم. بهتره شما از 7 استفاده کنین و GSDX رو روی 10 بذارید

OCEANIC

کاربر سایت
Jan 14, 2010
7
والا دوست عزیز اگه بخوام تنظیمات این بازی رو بگم باید 16 مگ آپلود کنم بعدش شما 16 مگ دانلود کنی و ............ جون من بیخیال شو
شرمنده:blushing:

بله من 16 mb دانلود می کنم.

به هر حال من که گفتم بیخیال دیگه نیازی به کمکتون نیست متوجه شدم اینکاره نیستین.

Golden7light

کاربر سایت
Aug 29, 2008
234
بله من 16 mb دانلود می کنم.

به هر حال من که گفتم بیخیال دیگه نیازی به کمکتون نیست متوجه شدم اینکاره نیستین.

اولا شما كجا گفتين بيخيال اين بازي شدين؟ دوما هيچي نميگم.......... سوما من تنظيمات رو ميذارم به جز اون فايل 16 مگيه. اگه تونستي اجراش كن:biggrin1:

m5n55wg37vc9dxc1dgr4.jpg

آخرین ویرایش:

Golden7light

کاربر سایت
Aug 29, 2008
234
تنظیمات بازی Okami
معمولا اکثرا دیگه دنبال بازیهایی با گرافیک این سبکی نیستن (مثل خودم!) اما این بازی از نظر داستان کاملا غنی هست و یه داستان فوق خفن داره. خودم که فقط به خاطر داستانش بازیش کردم. به دوستانی هم که به داستان بیشتر از گرافیک اهمیت میدن این بازی رو پیشنهاد میدم.

b052wiku6zhtrjokrwq.jpg

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
تنظیمات بازی Okami
معمولا اکثرا دیگه دنبال بازیهایی با گرافیک این سبکی نیستن (مثل خودم!) اما این بازی از نظر داستان کاملا غنی هست و یه داستان فوق خفن داره. خودم که فقط به خاطر داستانش بازیش کردم. به دوستانی هم که به داستان بیشتر از گرافیک اهمیت میدن این بازی رو پیشنهاد میدم.

b052wiku6zhtrjokrwq.jpg
میشه عکسهای بیشتری از این بازی بذاری ممنون

Golden7light

کاربر سایت
Aug 29, 2008
234

argoni

کاربر سایت
Jan 7, 2010
95
سلام.شما مطمئنید که با یک cpu دو هسته ای (مثلا 2.6 دوهسته ای) این بازی (smackdown vs raw2009&2010)با سرعت بالا و مثل p2 اجرا میشن؟

DARK-KNIGHT

کاربر سایت
Feb 5, 2010
3
god of war 1

با سلام
من بازی god of war 1 رو تا آخراش رفتم اما آخرش که کریتوس شمشیرو بر میداره و می خواد با آریس بجنگه (بعد از قسمت نجات زن و بچه اش ) :

صفحه یکدفعه سفید میشه کسی دلیلشو میدونه و میتونه کمک کنه ؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر