چگونگی اجرای بازی های مختلف با بهترین تنظیمات در PCXS2

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
MGS2 رو PC بازی کنی بهتره نه سیستم قوی میخواد نه شبیه ساز

دوست عزیز تست کردم.mgs2 pc فقط با xp قابل اجرا هست.توی مشکلات بازیها هم یه تاپیک در این مورد زدم اما به نتیجه ای نرسیدم.با vista ,7 سازگار نیستش.

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
دوست عزیز تست کردم.mgs2 pc فقط با xp قابل اجرا هست.توی مشکلات بازیها هم یه تاپیک در این مورد زدم اما به نتیجه ای نرسیدم.با vista ,7 سازگار نیستش.

حالا ربطی هم به این تاپیک نداره اما شما این کاری که من میگم رو انجام بده ببین بازی میاد بالا یا نه :

روی ایکون اجرایی بازی Right Click کن . بعد برو Properties و از اونجا هم Compatibility Tab رو بیار .

اونجا نوشته ...Run this program in compatibility mode for

که شما ویندوز XP SP3 یا XP SP2 رو انتخاب کن و OK بزن . حالا ببین بازی Run میشه یا نه .
این مربوط به ویندوز 7 و ویستا هست ( البته توی ویستا فکر کنم مراحل کار یه مقدار فرق کنه اما کلیت کار همینه . البته میگم دقیق نمیدونم چون تا حالا ویستا استفاده نکردم )

آخرین ویرایش:

OCEANIC

کاربر سایت
Jan 14, 2010
7
سلام

اگر امکان داره تنظیمات بازی Ace Combat Ace - Zero The Belkan War روقرار بدین.ممنون.

سیستم من :

CPU : Intel E5300
RAM : 2GB 1066
VGA : ATI HD 4670 1GB
Win : Seven 32 Bit

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
حالا ربطی هم به این تاپیک نداره اما شما این کاری که من میگم رو انجام بده ببین بازی میاد بالا یا نه :

روی ایکون اجرایی بازی Right Click کن . بعد برو Properties و از اونجا هم Compatibility Tab رو بیار .

حالا اونجا نوشته ...Run this program in compatibility mode for

که شما ویندوز XP SP3 یا XP SP2 رو انتخاب کن و OK بزن . حالا ببین بازی Run میشه یا نه .
این مربوط به ویندوز 7 و ویستا هست ( البته توی ویستا فکر کنم مراحل کار یه مقدار فرق کنه اما کلیت کار همینه . البته میگم دقیق نمیدونم چون تا حالا ویستا استفاده نکردم )

تمام این کارارو قبلا کردم.اصلا فایده نداره.صفحه سیاه میشه.تنها راهش اینه که از برنامه ای بنام alchemy باید استفاده کرد که هر کاری کردم خوب نتونستم انجامش بدم.بهر حال ممنون.

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش

با پچ مشکلش حل میشه.البته من mgs2 رو pc تست نکردم ولی اکثر بازی هایی که مشکل دارن رو با سایت زیر مشکلم حل میشه.
اینم از بهترین سایت پچ و کرک و ترینر برای mgs2
http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_metal_gear_solid_2.shtml

Well my MGS2 works perfectly. I had first some graphic problems but I downloaded and installed the 2.0 patch and used a Fixed NO-CD exe and it worked.

در ضمن ازآخرین پچ که مربوط به سال 2008 هست استفاده کنید که هم برای گرافیک های GeForce هست و هم ATi.
از اپدیت های بازی هم می تونید استفاده کنید.
کلا این سایت کارش حرف نداره.کلیه مشکلات برای اجرای بازی ها بدون مشکل و بدون سی دی رو حل کرده.

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
آرتور جان من مشکلشو میدونم چیه. به این چیزا نیست.یه نرم افزاری هست برای sound بنام alchemy که باعث میشه mgs2 روی ویستا و 7 اجرا بشه.منم نتونستم با اون برنامه کار کنم.توی تمام فروم های خارجی هم تنها راه حل اینو توضیح داده.الانم با pcsx2 تونستم تا قسمت raiden برم اما وقتی با گروه پشتیبانی باهات تماس میگیرن تصویر فریز میشه.از همتون ممنون که سعی کردید کمکم کنید:love:

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
تنظیمات بازی Tekken 5
دردو. این تنظیماتی که من میدم بیشتر به این خاطره که دوستان بدونن کدوم بازیها رو میشه فول اجرا کرد، بعنی بیشتر جنبه معرفی داره، شماها که خودتون استادین;):love:

w69x83m257fkpdozl85.jpg

در ضما این فریم واقعی نیست، ولی با این فریم بازی فول و خیلی خفن اجرا میشه

گلدن جان تنظیمات pes 2010 fifa steert 1 2 mortal kombat shaolin monks را میذاری ممنون 1 سال است که این تنظیمات را کسی نمیذاره و من هی سوال میکنم

ممنونم گلدن جان به خاطر زحماتت.ولی من کلا این گذاشتن تنظیمات رو قبول ندارم.مخصوصا برای همین تکن 5.چون هر سیستمی تنظیمات خاص خودشو میخواد که هر کس خودش باید خلاقیت به خرج بده و با برنامه ور بره تا به بهترین تنظیمات برسه.مثلا من با این تنظیمات تکن 5 , بازی به بدترین شکل اجرا شد.وقتی همه اسپید هک ها رو روشن میزارم و رو درجه آخر فریم برعکس افت میکنه.اون تیک ناتیو هم که بزنی که گرافیک میاد پایین.حالا شما یه بار رزولوشن d3d رو روی 1000 در 1000 یا 1200 یا 1200 بذار (1024 در 1024 بازی راه راه میشه) با d3d 1x ببین چقدر گرافیک قشنگ میشه!! برای gow2 هم همین طور که دوتایی بودن تصویر درست بشه و دیگه نیازی به اون پلاگین gsdx قدیمی نیست.
در ضمن اگه تیک disable framelimiting رو بزنی سرعت بازی خیلی غیر طبیعی میشه و ارزش بازی کردن نداره و باید تنظیمات جوری باشه که فریم از 60 بیشتر نشه و فریم غیر واقعی به درد نمیخوره!!

در مورد بازی های pes 2010 fifa steert 1 2 mortal kombat shaolin monks که من تنضیمات fs 2 رو خیلی وقت پیش گذاشته بودم در این لینک
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=761939&postcount=184
و برای fs 1 و 2 تنظیمات یکی هست.در 0.9.7 هم تنظیمات به همین شکل هست و از هر ورژنی که استفاده کردید باید رندر روی software باش.فقط همین!!

mortal kombat shaolin monks هم که چندین بار هم من و دوستان گفتیم که فعلا شبیه ساز باش مشکل داره و غیر قابل بازی کردن هست.

Golden7light

کاربر سایت
Aug 29, 2008
234
ممنونم گلدن جان به خاطر زحماتت.ولی من کلا این گذاشتن تنظیمات رو قبول ندارم.مخصوصا برای همین تکن 5.چون هر سیستمی تنظیمات خاص خودشو میخواد که هر کس خودش باید خلاقیت به خرج بده و با برنامه ور بره تا به بهترین تنظیمات برسه.مثلا من با این تنظیمات تکن 5 , بازی به بدترین شکل اجرا شد.وقتی همه اسپید هک ها رو روشن میزارم و رو درجه آخر فریم برعکس افت میکنه.اون تیک ناتیو هم که بزنی که گرافیک میاد پایین.حالا شما یه بار رزولوشن d3d رو روی 1000 در 1000 یا 1200 یا 1200 بذار (1024 در 1024 بازی راه راه میشه) با d3d 1x ببین چقدر گرافیک قشنگ میشه!! برای gow2 هم همین طور که دوتایی بودن تصویر درست بشه و دیگه نیازی به اون پلاگین gsdx قدیمی نیست.
در ضمن اگه تیک disable framelimiting رو بزنی سرعت بازی خیلی غیر طبیعی میشه و ارزش بازی کردن نداره و باید تنظیمات جوری باشه که فریم از 60 بیشتر نشه و فریم غیر واقعی به درد نمیخوره!![/B]

کاملا حق با شماست:love:
ولی دوست خوب، من قبلا هم گفتم که بیشتر منظورم از این تنظیمات اینه که بچه ها فقط بدونن که میشه این بازیها رو فول اجرا کرد. من وقتی تنظیمات رو میدم با سه تا سیستم تستش میکنم:
VGA: 3870 512 DDR4
CPU: Amd Phenom 8450
Ram: 4 GB 800

VGA: 9500GT
Ram: 2 GB
CPU: E5200

VGA: 9600 GT DDR3
Ram: 2GB 1066
CPU: E8200
تنظیماتم هم رو این سه تا سیستم Match میکنم! تنظیماتی که شما گفتی فقط رو سومی فول فریم جواب میده. ولی تو هر سه تاشون باید اسپیدهک ها رو بکشم تا آخر تا افت فریم پیدا نشه. ولی وقتی تیک Native رو میزنم رو هر سه تاشون جواب میده. Gow2 هم درسته اینطوری دوتایی بودن تصویر درست میشه ولی برا من مشکل مه برطرف نمیشه. منظور من از فریم غیرواقعی تو تکن5 این بود که اون 86 تا فریمی که میده ، مثل همون 60 تا فریم عمل میکنه. وقتی Framelimiting فعال هست 60 تا میشه، ولی 60تای غیر واقعی و افت فریم دارم.
خب من اینطور نتیجه میگیرم که این تنظیمات برا تازه کارا مفیده و استادا مثل شما:love: خودشون گلیمشون رو میکشن بیرون:love::love::love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر