چگونگی اجرای بازی های مختلف با بهترین تنظیمات در PCXS2

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
مشکلم همینه من direct x 10 هم نصب کردم بازم مشکل میگیره
2- باید کدوم بایوس رو انتخاب کنم
3- این آخرین بلیدی که دانلود کردم تنظیمات cpu و advdnced رو چیکار کنم . ممنونت میشم .
4- اون بلیدی هم که گذاشتی 1417 رو هم دانلود کردم تو ش دو فایل بود به اسمهای pcsx2-r1417.exe که میخوام اجراش کنم ارور میده و یه فایل دیگه که اسمش هست pcsx2-sr9-r4.exe که اون اجرا میشه . کدومش اصلی
دوست عزیز الان از روی ایمیج اجرا کردم فریم عالی بود با اون ورژن خیلی قدیمی gsdx البته فقط توی دمو تو بازی خیلی سرعت پایین و رنگها قاطی شده بود و فکر کنم با این ورژن حدید gsdx کاملا مشلم حله فقط توی این قضیه که میگه آپدیت کن گیر کردم . همه دایرکت ایکسهای توی امضاة گلنگ عدالت هم دانلود کردم و نصب کردم بازم میگه باید آپدیت کنم من چه خاکی تو سرم بریزم .
( اصلا یک درخواست ویژه میشه یک پک کامل برای بازی god بسازی و آپلود کنی که حاوی آپدیت دایرکست ایکس و فقط پلاگینهای مورد نیاز این بازی باشه بعلاوه بلیدی که باهاش متچ هست . ) ( اگه بشه که من از خر مانده در گلی درمیام ) .

وقتی ارور میده شما باید اخرین ورژن dx9 march 2009 رو دان کنی و باید حتما d3dx9.40.dll و D3DX9.41.DLL و 10 رو سیستم شما داشته باشه که میتونی از اینجاها دان کنی DirectX End-User Runtime Web Installer (direct link), DirectX End-User Runtime و حتما باید برای بهتر شدن برنامه این رو هم نصب کنی چون pcsx2 از compiler های 2008 استفاده میکنه که برای gsdx هم هست از اینجا Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86)
و یک نکته SSSE3 is supported by the Intel Core 2 Duo series.
SSE4 is supported ONLY by the Intel Core 2 Duo Penryn series or above, meaning the E7xxx, E8xxx models for dual cores and the Q9xxx models for quad cores. All Intel i7 models also supported.

شما میتونی DLL های D3DX9.41.و 40 از اینجا دان کنی D3DX9.41.40.DLL

آخرین ویرایش:

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
دوست عزیز خیلی ممنون
مشکل اولیم حل شد بازی شماره 2 به را حتی اجرا شد فقط 2 تا مشکل
1- در بازی 17 فریم بیشتر ندارم
2- با صدا مشکل دارمصدا ها 2 بار 2 بار تکار میشه
3- در بازی شماره 1 بعد از دموی اول دیگه هیچی نمیاد و صفحه سیاه میشه..
مشکل از کجاست .
ممنون ازتون .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
دوست عزیز خیلی ممنون
مشکل اولیم حل شد بازی شماره 2 به را حتی اجرا شد فقط 2 تا مشکل
1- در بازی 17 فریم بیشتر ندارم
2- با صدا مشکل دارمصدا ها 2 بار 2 بار تکار میشه
3- در بازی شماره 1 بعد از دموی اول دیگه هیچی نمیاد و صفحه سیاه میشه..
مشکل از کجاست .
ممنون ازتون .

اول اینکه شما سیتمت چیه و چه تنظیمتی داری که 17 فریم میگیری؟ دوم برای صدا هم از SPU2-X.1.10 استفاده کن یا P.E.OP.S. SPU
برای بازی GOW هم حشفزا گزاشتم در لینک پایین

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
سیستم
cpu Doual core 3200
ram 2gig
vga 8500 nvidia gt
تنظیمات هم
( البته با پلاگین صدایی که شما گفتی صدا درست شد ولی حالت slowmotion داره )
بلید : pcsx2-sr9-r4.exe
صدا : همونی که شما نوشتی
cpu : تنظیماتش همونی که تو گفتی
پلاگین گرافیک : 0.1.15. Gsdx 1076m sse2
البته یکمی باهاش کار کردم تا 25 بالا آوردمش ولی ه کاری کردم دیگه بالاتر نیومد .
یه چیز دیگه من رزولیشنی که بهش میدم حالا هرچی اون بالا برای خودش میزنه 512×415 ، یعنی چی .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
سیستم
cpu Doual core 3200
ram 2gig
vga 8500 nvidia gt
تنظیمات هم
( البته با پلاگین صدایی که شما گفتی صدا درست شد ولی حالت slowmotion داره )
بلید : pcsx2-sr9-r4.exe
صدا : همونی که شما نوشتی
cpu : تنظیماتش همونی که تو گفتی
پلاگین گرافیک : 0.1.15. Gsdx 1076m sse2
البته یکمی باهاش کار کردم تا 25 بالا آوردمش ولی ه کاری کردم دیگه بالاتر نیومد .
یه چیز دیگه من رزولیشنی که بهش میدم حالا هرچی اون بالا برای خودش میزنه 512×415 ، یعنی چی .

با این تنظیمات بیشتر بازیها زیر 60 فریم نمیاد :biggrin1:
خوب از ورژن جدید استفاده کن یا از 1329 اینم تنظیماتش که با بیشترین فریم بری ;)
از gsdx 1375 یا 1406 کار کن 9.یا 10 فرقی نداره Texture ******ing رو روشن بزار
nternal res 1024x768 رو این رزولیشن بزار

Sound- SPU2.X. 1.1.0 و این بزار که به نظر من عالیه
Time Stretching enabled.
Module- Xaudio 2 ( the recommended one)

CPU Settings
فریم رو روی limit frame بزار 60 اگه بازیت NTCSهست اگه PALهست روی 50
Set auto frameskip رو روی 45 بزار
microvu options رو هم روشن نکن

Speed Hacks
از Use X2 cycle rates استفاده کن تمام تیکها رو بزن
vu cycle steal, رو تا اخر ببر دو تا تیک بالا رو نزن اگه دیدی کمه بعد بزن

Advanced options
clamp options هارو روی none بزار و روی chop/zero
تیکهای flush zero رو بزن ;)

آخرین ویرایش:

unborn

کاربر سایت
Jun 21, 2009
46
نام
ali
Need Help

اگه میشه 1 تنظیم خوب به منم پیشنهاد بدید
FoR Naruto shippuden aceel 2 & Bleach Blade battlers 2

pentium 4 cpu 3.00ghz 2.99 Ghz 1.50Gb Ram
Nvidia 7600 Graph CaRT

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
سلام اقاي كلنگ خسته نباشي با بيلدهاي جديد وقتي پلاگين را كپي ميكنيم مثلا پلاگين 1406 در تنظيمات اين پلاكين نمياد بايد چيكار كنم

mjsendi

کاربر سایت
Oct 31, 2008
8
GOW2

سلام بچه ها تو GOW2 مال من اینجا قبل از اینکه فیلم شروع بشه کرش میکنه(the great chasm)
C:%5CDocuments%20and%20Settings%5Cmohammad%5CDesktop%5Cuntitled.jpg
C:%5CDocuments%20and%20Settings%5Cmohammad%5CDesktop%5Cuntitled.jpg
دزست قبل از اینکه مرد بالدار از زیر بیاد بالا مشکل کجاست؟:(

آخرین ویرایش:

mjsendi

کاربر سایت
Oct 31, 2008
8
بله ریختم ولی فرقی نکرد.اون پچ برای موقعی هستش که وسط فیلم گیر می کنه ولی میگم که اونجا قبل از اینکه فیلم نشون داده بشه کرش می کنه.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
بله ریختم ولی فرقی نکرد.اون پچ برای موقعی هستش که وسط فیلم گیر می کنه ولی میگم که اونجا قبل از اینکه فیلم نشون داده بشه کرش می کنه.

از یاین روش برای رد دمو استفاده کن
وقتی هنوز فیلم (دمو) در حال پخشه ( و گیر نکرده! بازی) Escape رو بزنید
2. برید به Misc -> Patch Browser -> click on Skip MPEG
3.بر روی patch کلیک کنید. Edit رو فشار بدید و در PlaceToPatch 1 رو قرار بدید و تو بخش enabled هم 1 رو قرار بدید .
4. حالا برید به Misc -> Eneable Patches
حالا هم Run -> Execute رو بزنید و باید وارد بخش مبارزه شده باشید .
با تشکر از مستر عزیز

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
نکته توجه بشه :-"

The land of SSE is very confusing. I'll step you through slowly.

SSE & SSE2 - Easy ones. Most any modern CPU supports them!

SSE3 - a few instructions, none too impressive. Supported on P4's and above, and AMD64s and above.

SSSE3 - A special INTEL ONLY set of extensions to SSE3. Yes, it has a 3rd S. It's not a typo. Yes it's stupid to name it that. It was Intel's idea. No AMD chips support it that I know of. Maybe they don't like the name.

SSE4 - Minimally useful extension of SSEs introduced with one of the secondary versions of the Core2 line of Intel CPUs.

SSE4a - A mostly worthless "alternative" to SSE4, supported by AMD chips only (no Intel cpu supports these). Your Phenom supports SSE4a, but unfortunately it doesn't offer anything remotely useful to Pcsx2. It also lack all but the most useless of SSE4 instructions (SSE4 has 54 instructions, only 7 or 9 of which are in SSE4a)

SSE4.1 - Useful additions to the SSE instruction set, but only Intel CPUs support them so far (newer Core2's).

SSE4.2 - New instructions offered by the i7, and again nothing to exciting here from a Pcsx2 standpoint.

So yeah, your CPU supports SSE3 (not SSSE3!) and SSE4a (not SSE4!) instructions, but unfortunately neither of them are very useful to Gsdx. So you're stuck using SSE2.

MAHDIPSP

کاربر سایت
Jul 27, 2008
86
سلام دوستان. هنوز کسی نتونسته FIFA STRRET 2 را که مشکل گرافیکی که داره حل کنه چون من هر کاری میکنم مشکل گرافیکی ان در داخل بازی حل نمیشه من هر جا گشتم تنظیماتی براش پیدا نکرده ام
اگر کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,190
نام
سبحان
سلام . قبلش اون پلاگین مخصوص گاد آو وار رو گرفتی ؟
دوما فرهاد یه پچ در مورد گاد آو وار داده بود نمیدونم داری یا نه ( به فرهاد مراجعه کن . کلنگ عدالت) . البته اون پچ خیلی سر سری ساخته شده بود و ممکن هست مشکل هم ایجاد کنه

سه اگه موفق نبودی به این تاپیک سر بزن اینجا ملت به درخواستت جواب میدن . ( تاپیک مخصوص گاد آو وار یک و دو )
اینم یه نمونه تنظیماته کهطرف با
soch.jpg
(البته به لینک زیر بری همه چی زهست ( خصوصا از آخر شروع کن بیا اول)
http://forums.pcsx2.net/thread-3404.html

چگونگی رایت بازی های Ps2

بخش اولش مربوط به ایمیج گرفتن هست . البته این یه راهه . میتونی از UltraISO هم استفاده کنی که کار با اینم آسونه .

Master جان والا اون پچه رو من ندارم كلا من تا حالا از پچ استفاده نكردنم و يه سري بازي رو بدون پچ تمام كردم مثل Mgs3 حالا ميخام يه پچي بهم بدين كه بتونم دمو ها رو بزنم بره
لازم به ذكره كه من از جديدترين بيلد هاي بتا با ميكرو وي يو استفاده ميكنم كه سرعتش خيلي خوبه
راستي توي Gow ها هم از پلاگين مخصوص گرافيك كه مه رو از بين ميبره استفاده ميكنم
اين تاژيكه هم كه دادي شلوغ پلوغ بود نفهميدم چي شد! توش فقط درخواست ميديدم نه جواب
حالا اگه لطف كنين يه راه حلي بزارين ممنون ميشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر