چگونگی اجرای بازی های مختلف با بهترین تنظیمات در PCXS2

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,190
نام
سبحان
سلام دوستان روي سيستم من Gow2 جواب ميده اما يه جاست ميرسه به يه نگهبانه اسمش تريسلس هست ميخان مبارزه بازي هنگ ميكنه و صفحه سفيد ميشه ميخواستم بدونم پچي واسه درست كردن اين مشكل هست؟
همچنين Gow1 مرحله آخر وقتي از آزمايش خداي جنگ كه با مثلهاي خودش ميجنگه موفق ميشم دمو رو كه نشون ميده ميره بره واسه آخرين مبارزه صفجه سفيد ميشه
اگه پچي هست بزاريد ممنون ميشم
يا اگه تنظيماتي هم هست بگيد انجام بدم درست بشه ممنون ميشم

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
با سلام من وقتي بازيها رو از مغازه ميخرم چه جوري بايد اونا رو ايميج كنم ايا به برنامه اي نياز داره

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
سلام دوستان روي سيستم من Gow2 جواب ميده اما يه جاست ميرسه به يه نگهبانه اسمش تريسلس هست ميخان مبارزه بازي هنگ ميكنه و صفحه سفيد ميشه ميخواستم بدونم پچي واسه درست كردن اين مشكل هست؟
همچنين Gow1 مرحله آخر وقتي از آزمايش خداي جنگ كه با مثلهاي خودش ميجنگه موفق ميشم دمو رو كه نشون ميده ميره بره واسه آخرين مبارزه صفجه سفيد ميشه
اگه پچي هست بزاريد ممنون ميشم
يا اگه تنظيماتي هم هست بگيد انجام بدم درست بشه ممنون ميشم
سلام . قبلش اون پلاگین مخصوص گاد آو وار رو گرفتی ؟
دوما فرهاد یه پچ در مورد گاد آو وار داده بود نمیدونم داری یا نه ( به فرهاد مراجعه کن . کلنگ عدالت) . البته اون پچ خیلی سر سری ساخته شده بود و ممکن هست مشکل هم ایجاد کنه

سه اگه موفق نبودی به این تاپیک سر بزن اینجا ملت به درخواستت جواب میدن . ( تاپیک مخصوص گاد آو وار یک و دو )
اینم یه نمونه تنظیماته کهطرف با
soch.jpg
(البته به لینک زیر بری همه چی زهست ( خصوصا از آخر شروع کن بیا اول)
http://forums.pcsx2.net/thread-3404.html

با سلام من وقتي بازيها رو از مغازه ميخرم چه جوري بايد اونا رو ايميج كنم ايا به برنامه اي نياز داره
چگونگی رایت بازی های Ps2

بخش اولش مربوط به ایمیج گرفتن هست . البته این یه راهه . میتونی از UltraISO هم استفاده کنی که کار با اینم آسونه .

آخرین ویرایش:

yuhooo

کاربر سایت
Mar 25, 2009
16
master جان بیلد 1233 ویروسی میباشد و پلاگینش هم 1378 است قرار بود 1379 را بدین اگه ممکنه سالمشو لطف میکنی
در ضمن بیلدهای جدید اجرا نمیشود و ارور میدهد مشکل چیست

آخرین ویرایش:

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
سلام . آخرین بلید نباید مشکلی در اجرا داشته باشه . شما آخرین بیلد رو از اینجا دریافت کنید و بعد که از حالت فشرده خارجش کردید . بیلد 1400 رو با پوشه پلاگین تو پوشه شبیه ساز کپیش کنید .
از این بیلد pcsx2-r1233.7z هم میتونید استفاده کنید ( میتونید Vuskip رو فعال کنید و بازی کنید اما بهتره اول با آخرین بیلد امتحان کنید اگر نتیجه نگرفتید با این امتحان کنید اگر هم با این نتیجه نگرفیتد بفرمایید تا راهنماییتون کنیم .)
بعد برای دریافت پلاگین گرافیکی به اینجا مراجعه کنید و این رو دنلود کنید (اولی رو )
GSdx-r1076m-sse2-Mod.dll
GSdx-r1076m-sse3-Mod.dll
GSdx-r1076m-sse4-Mod.dll

این پلاگین منحصرا برای GOW ساخته شده تا مشکل گرافیکی اونو حل کنه . پس ممکنه تو بازی های دیگه بهت گیر بده . برای بازی های دیگه از آخرین بیلد GSDX استفاده کن ( یا بیلد 1379 )

پست اول هم فراموش نشه که مطالعه کنید
دوست عزیز خیلی ممنونم ازت ولی اون دوتا لینک اولی که توی جملاتت بود کار نمیکنه . پلاگینهای gsdx رو دان کردم . ممنونت میشم اونارم هم بزاری مجدد .
در ضمن من از صفحه اول اون لینک آخرین ورژن رو 25 مگ بود رو دانلود کردم فایل exe رو اجرا میکنم مینویسه که فایل gsdx رو از داریو e: \ emulator sections\pcsx_0.9.6\plugins\.... پیدا نمیکنه چیکار کنم .

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
دوست عزیز خیلی ممنونم ازت ولی اون دوتا لینک اولی که توی جملاتت بود کار نمیکنه . پلاگینهای gsdx رو دان کردم . ممنونت میشم اونارم هم بزاری مجدد .

بیا ببین کدو رو میخوای دان کن
PCSX2 rev 1002.7z
PCSX2 rev 1030.7z
PCSX2 rev 1040.7z
PCSX2 rev 1058.7z
PCSX2 rev 1088.7z
PCSX2 rev 1099.7z
PCSX2 rev 1136.7z
PCSX2 rev 1147.7z
PCSX2 rev 1212.7z
PCSX2 rev 1264.7z
PCSX2 rev 1287.7z
PCSX2 rev 1329.7z
اینم امروز اومد Pcsx2-r1408.7z

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
دوست عیز من ورژن 0.9.4 رو نصب کردم بعد این فابل رو انداختم داخلش بعد اجرا کردم بعد از تنظیمات وقی بازی رو خواستم شروع کنم به من گفت که directx مشکل داره باید آپدیت البته تنظیمات گرافیک روی اون gdx هست که فقط مال gow هستش بشه قضیه چیه ؟
دوستان من فقط میخوام این بازی رو انجام بدم پس بهترین بلیدی که هست رو برام لطفا لینکش رو بگذارید. ممنون میشم .
میشه تنظیماتی که برای بیشترین فریم توی gow رو داشته باشید رو به من بگید. :
تنظمات :
cpu
speed
speed hacks
advanced
کدوم بایوس رو براش انتخاب کنم .
و این قضیه vu چی هست .
ببخشید سوالاتم زیاد شده
چون من میخوام تا قبل از نسخه 3 این بازی که بیاد قضایای بازی رو متوجه شم و گیم پلیش دستم بیاد خیلی دوست دارم سریعتر بازی کنم . ممنوتون میشم .

آخرین ویرایش:

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
در ضمن من از صفحه اول اون لینک آخرین ورژن رو 25 مگ بود رو دانلود کردم فایل exe رو اجرا میکنم مینویسه که فایل gsdx رو از داریو e: \ emulator sections\pcsx_0.9.6\plugins\.... پیدا نمیکنه چیکار کنم .
سلام . نیازی نبود کل 25 مگ رو دنلود کنی ( یادم باشه برش دارم ) لینکی که برای دنلود آخرین بیلد ها تو صفحه اول گذاشتم یعنی این . تمامی پلاگین ها و آخرین بیلد (فایل اجراییش ) رو داره فقط میمونه بایوس که اون 15 مگیه رو دنلود کنید دیگه حله (تمامی بایوس ها توشه )

در مورد مشکل فعلیت . بصورت دستی دوباره آدرس پوشه پلاگین و بایوس رو بده همین باید درست بشه .

در مورد مطلب اولت هم دوباره آپلود کردم . پلاگین 1378 GSDX هست که من اشتباها با بلید شبیه ساز اشتباه گرفتم . پلاگین همینه که دادم . درسسته .
درمورد بیلد هم انگار بیلیدی که من دادم ویروس گرفته ( سیستم ویروسی شده ) یکی از بچه ها لطف کنه اگه اتمکان داره بارش اینو بگیره پاکش کنه از ویروس و دوباره آپلود کنه .تا اینکه من دوباره اینو آپلود کنم ( 2.5 مگ )

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
master جان بیلد 1233 ویروسی میباشد و پلاگینش هم 1378 است قرار بود 1379 را بدین اگه ممکنه سالمشو لطف میکنی
در ضمن بیلدهای جدید اجرا نمیشود و ارور میدهد مشکل چیست
در ضمن علاوه بر مطالبی که تو پست بالا گفتم اینجا هم هست میتونی بیلد 1225 و 1238 رو دنلود کنی ( یکی قبل و یکی بعد از بیلد مورد نظر ما یعنی 1233 )
تا من وقت پیدا کنم 1233 رو آپلود کنم

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
دوست عیز من ورژن 0.9.4 رو نصب کردم بعد این فابل رو انداختم داخلش بعد اجرا کردم بعد از تنظیمات وقی بازی رو خواستم شروع کنم به من گفت که directx مشکل داره باید آپدیت البته تنظیمات گرافیک روی اون gdx هست که فقط مال gow هستش بشه قضیه چیه ؟
دوستان من فقط میخوام این بازی رو انجام بدم پس بهترین بلیدی که هست رو برام لطفا لینکش رو بگذارید. ممنون میشم .
میشه تنظیماتی که برای بیشترین فریم توی gow رو داشته باشید رو به من بگید. :
تنظمات :
cpu
speed
speed hacks
advanced
کدوم بایوس رو براش انتخاب کنم .
و این قضیه vu چی هست .
ببخشید سوالاتم زیاد شده
چون من میخوام تا قبل از نسخه 3 این بازی که بیاد قضایای بازی رو متوجه شم و گیم پلیش دستم بیاد خیلی دوست دارم سریعتر بازی کنم . ممنوتون میشم .
شما یه لطفی کن از صفحه اول بایوس ها و آخرین بیلد رو بگیر ( یا از سایت خود پی سی اس ایکس 2 آخرین ورژن یعنی 9.6 رو دملود کن بعد دایرکت ایکس رو آپدیت کن بعد از لینک پلاگینی که بالا برای گاد آو وار دادم استفاده کن حله .

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
مشکلم همینه من direct x 10 هم نصب کردم بازم مشکل میگیره
2- باید کدوم بایوس رو انتخاب کنم
3- این آخرین بلیدی که دانلود کردم تنظیمات cpu و advdnced رو چیکار کنم . ممنونت میشم .
4- اون بلیدی هم که گذاشتی 1417 رو هم دانلود کردم تو ش دو فایل بود به اسمهای pcsx2-r1417.exe که میخوام اجراش کنم ارور میده و یه فایل دیگه که اسمش هست pcsx2-sr9-r4.exe که اون اجرا میشه . کدومش اصلی
دوست عزیز الان از روی ایمیج اجرا کردم فریم عالی بود با اون ورژن خیلی قدیمی gsdx البته فقط توی دمو تو بازی خیلی سرعت پایین و رنگها قاطی شده بود و فکر کنم با این ورژن حدید gsdx کاملا مشلم حله فقط توی این قضیه که میگه آپدیت کن گیر کردم . همه دایرکت ایکسهای توی امضاة گلنگ عدالت هم دانلود کردم و نصب کردم بازم میگه باید آپدیت کنم من چه خاکی تو سرم بریزم .
( اصلا یک درخواست ویژه میشه یک پک کامل برای بازی god بسازی و آپلود کنی که حاوی آپدیت دایرکست ایکس و فقط پلاگینهای مورد نیاز این بازی باشه بعلاوه بلیدی که باهاش متچ هست . ) ( اگه بشه که من از خر مانده در گلی درمیام ) .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر