چگونه PSP خریدید؟

در هنگام خرید PSP کدام یک از مدل های زیر را خریداری کردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    35

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بدترین چیز این کنسول این بود که انالوگ دوم نداشت الان ویتا خریدم هم انالوگ دوم توی بازی هاش فعال شده هم چیت هاش به روز شده براش اومده هم بعضی از بازی هاش برای فریم انلاک به 60 اومده که فوق العادس صفحه هم بزرگ تر و با کیفیت تر شده به نظرم PSVITA بهترین کنسول دستی که خریدم بود در عین حالی که کمترین توجه هم بهش شد.

• Like
Reactions: che-jaleb

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
بدترین چیز این کنسول این بود که انالوگ دوم نداشت الان ویتا خریدم هم انالوگ دوم توی بازی هاش فعال شده هم چیت هاش به روز شده براش اومده هم بعضی از بازی هاش برای فریم انلاک به 60 اومده که فوق العادس صفحه هم بزرگ تر و با کیفیت تر شده به نظرم PSVITA بهترین کنسول دستی که خریدم بود در عین حالی که کمترین توجه هم بهش شد.
اگر ویتا رو یک مدل از خانواده PSP بدونیم آره حق با شماست ولی ویتا قرار بود PS V باشه نه PSP V !
کنسول ویتا یک شکست برای سونی و یک ناامیدی برای امثال من بود .

• Like

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226

البته قبول ندارم
چون نباید با الان مقایسه کنی

Psp زمانی اومد که قویترین کنسول پرتابل تو کل صنعت گیم بود
و اولین کنسولی بود که توش از آنالوگ استفاده شده بود
من خودم psp دیدم واقعا مجذوبش شدم

من gba . Gbc . GB . Sega game gear و ...... داشتم حتی ds

بی همتا بود و هست psp

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
مایه دار به این می گنا ما می خواستیم بخریم حداقل چند براش خیز بر می داشتیم ایشون رفته 1 چیز دیگه بخرم اینم مزش خریده :))

مثلا: ما می رفتیم زل تابستون کنسول بخریم برای اینکه زنده بمونیم 1 اب طالبی خنک هم می خریدیم این حکم همون رو برای ایشون داشته:D

:)):)):)):)):))

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
رفته بودم جمهوری دوربین فیلمبرداری بخرم یه PSP هم خریدم تا اون موقع نمیدونستم سونی کنسول دستی داره :D

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

مایه دار به این می گنا ما می خواستیم بخریم حداقل چند براش خیز بر می داشتیم ایشون رفته 1 چیز دیگه بخرم اینم مزش خریده :))

مثلا: ما می رفتیم زل تابستون کنسول بخریم برای اینکه زنده بمونیم 1 اب طالبی خنک هم می خریدیم این حکم همون رو برای ایشون داشته:D

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
اگر ویتا رو یک مدل از خانواده PSP بدونیم آره حق با شماست ولی ویتا قرار بود PS V باشه نه PSP V !
کنسول ویتا یک شکست برای سونی و یک ناامیدی برای امثال من بود .

واقعا psp اقوا کننده اس
و کنسولیه که تو تاریخ گیم ثبت شده برا همیشه

• Like
Reactions: residen

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
البته قبول ندارم
چون نباید با الان مقایسه کنی

Psp زمانی اومد که قویترین کنسول پرتابل تو کل صنعت گیم بود
و اولین کنسولی بود که توش از آنالوگ استفاده شده بود
من خودم psp دیدم واقعا مجذوبش شدم

من gba . Gbc . GB . Sega game gear و ...... داشتم حتی ds

بی همتا بود و هست psp

مقایسه نکردم گفتم برای سونی که PS1 ش دو تا انالوگ داشت چرا برای PSP نذاشت؟ این بزرگ ترین ایرادش بود که الان در PSV حل شده به نظرم برای زمان حال PSV خیلی بهتر هست و خوب PSP هم برای دکور و خاطرات

PSV هم کنسول فوق العاده ای بود اما سونی ولش کرد و براش بازی زیاد نیومد اما با خریدنش هم تمام امکانات PSP در سطح بهتری دارید هم اینکه کلی بازی های خوب PS2 برای کالکشن شدن هم 1 سری از بازی های خوب خودش هست سری ابتداییشم که صفحه نمایش OLED داره هنوزم کیفیت صفحه ش خوبه اما PSP دیگه الان هم صفحش کوچیکه هم DPI ش خیلی بده اما اسپیکرهاش به مراتب صدای بدتری دارن تازه باتری PSP NI-MH هست که 1 هفته بازی نکنی خالی می کنه اگر کسی برای استفاده بخواد الان قطعا کنسول PSV هک شده گزینه ی خیلی بهتری هست.

• Like

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
من بچه بودم دست بابام رو گرفته بودم از تو شیشه مغازه کنسول رو دیدم پدر گرامی هم برام خرید:| دیگه اون روزا بعید بدونم برگرده؟ برمیگرده یعنی؟:|:|:| البته من نسخه GO رو برام خرید:|:|:| البته دیگه بعدش حساب معدل کل رو گذاشت باید 19 بشم !!!:|:|:|
خلاصه روز های خوبی داشتیم الان با خرید PS5 یا Ps1000000 هم بیاد خوش حال نمیشم:|

• Like

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
مقایسه نکردم گفتم برای سونی که PS1 ش دو تا انالوگ داشت چرا برای PSP نذاشت؟ این بزرگ ترین ایرادش بود که الان در PSV حل شده به نظرم برای زمان حال PSV خیلی بهتر هست و خوب PSP هم برای دکور و خاطرات

بازم قبول ندارم
همین الانشم من psp ترجیه میدم هم کنسول و بازیاشو

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
تازه خرید؟ اگر اره کدوم ؟ چقدر خریدی؟ بازی های خوب چی داره؟ با وجود سیستم N دلاری که دارم چند وقتیه اصلا نمیتونم کامپیوتر رو هم روشن کنم :| شاید با پی اس پی بشه کمی این دوران سخت رو گزروند!!!

• Like
Reactions: s.1 and che-jaleb

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
من بچه بودم دست بابام رو گرفته بودم از تو شیشه مغازه کنسول رو دیدم پدر گرامی هم برام خرید:| دیگه اون روزا بعید بدونم برگرده؟ برمیگرده یعنی؟:|:|:| البته من نسخه GO رو برام خرید:|:|:| البته دیگه بعدش حساب معدل کل رو گذاشت باید 19 بشم !!!:|:|:|
خلاصه روز های خوبی داشتیم الان با خرید PS5 یا Ps1000000 هم بیاد خوش حال نمیشم:|

چه جالب و خوب
تجربه خوبی داشتی

و البته قبول دارم دیگه نه خرید کنسول نه بازیا جدید اون هیجان و لذت که قبلا تجربه کردیم ندارن

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
بهترین کنسول دستی به لحاظ تعداد بازی ، تنوع بازی ، داشتن بیشترین و بهترین شبیه سازهای کنسول های قبلی ، راحت ترین کنسول برای بازی مجانی !
مدل تاشو یعنی PSP Go که واقعا حرف نداره و جمع و جور برای همراهی در همه جا !
منم سال اول عرضه مدل Go موفق شدم با PSP آشنا بشم و با کلی تحقیق یک عدد PSP Go خریدم و هنوزم دارمش ..
خیلی باهاش بازی کردم ولی بیشتر از هر چیزی به عنوان کنسول سگا !
درود
مگه نفروختی کنسولو؟ :D
گریپی که ازت گرفتم هنوز میبینمش دعات میکنم:D جالبه کل توپخونرو گشتم نداشتن تو بازیسنتر خودمون پیدا کردم :D البته Go رو هم از یکی از بچه های اینجا گرفتم ولی اونو دیگه اصلا یادم نمیاد کی بود :D

درود
الان یعنی توی بازی PSP میتونی آنالوگ چپ رو تنظیم کنی واسه دوربین؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
تازه خرید؟ اگر اره کدوم ؟ چقدر خریدی؟ بازی های خوب چی داره؟ با وجود سیستم N دلاری که دارم چند وقتیه اصلا نمیتونم کامپیوتر رو هم روشن کنم :| شاید با پی اس پی بشه کمی این دوران سخت رو گزروند!!!

من 1.200 با تبدیل با رم 64 خریدمش تابستون هک دائمی 3.65 اما گوشه هاش یکم زدگی داشت که خودم رنگش کردم البته الان براش حافظه 128 گرفتم 64 کمشه برای ارشیو دلخواه جمع کردن. لیست بازی های خوبش رو تاپیکش گذاشتم اما بهرین هاش بالای 15 تا هست. حداقل 10 تا بازی توش پیدا می کنی که سرگرمت بکنه. غیر از PSP هاش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر