چهره واقعي كاراكتر ها ( حتما ببينيد )

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
این هم چند تا دیگه از کاراکترهای Getting Up :

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

آخرین ویرایش:

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
ارشام جان ببخشید ولی چارلی مورفی این آقا هست نه اونی که شما گذاشتی جالبه بدونین این آقا برادر ادی مورفی معروف هست.

درسته. من اشتباهی اسم مدل White Mike رو توی اون عکس تایپ کردم. اسم مدل KRY-1 که عکسش رو گذاشتم GIOVANNI RIBISI هست.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
چهره ی کارکتر هایی که تو فیلم کینگ کونگ هستن برای بازیش هم استفاده شده دیگه فکر نکنم احتیاجی بهاین عکس ها بود.(البته باری اونایی که فیلم رو ندیدن جالب باید باشه)

poison ivy

کاربر سایت
Feb 2, 2006
96
چهره ی کارکتر هایی که تو فیلم کینگ کونگ هستن برای بازیش هم استفاده شده دیگه فکر نکنم احتیاجی بهاین عکس ها بود.(البته باری اونایی که فیلم رو ندیدن جالب باید باشه)
خوب میخواستی برای این بازی کسای دیگه ای رو مدل کنن خوب اینا همون هنرپیشه های فیلمن دیگه همینطور ناومی واتس
بابا باز من یه کاری کردم همه گیر دادن لطفا به صفحه قبل مراجعه کنید تا این نوشته رو ببینین خوب گفت بزار منم گذاشتم.چرا اون مو قع که مصطفی عکس شون کانری رو گذاشت گیر ندادین؟
نوشته شده توسط pirates:
ممنون راستی مدل های کینگ کونگ رو بزار

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
بابا باز من یه کاری کردم همه گیر دادن لطفا به صفحه قبل مراجعه کنید تا این نوشته رو ببینین خوب گفت بزار منم گذاشتم.چرا اون مو قع که مصطفی عکس شون کانری رو گذاشت گیر ندادین؟
من غلط کنم به شما گیر بدم فقط معرفی کاراکترهای این بازیا اصلا حال نمیده برو تو خط بازیهای دیگه

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,313
نام
پرهام
سلام
بابا این قدر تو سر و کله هم نزنین .
خوب ازش خواستن . اونم گذاشت .
لابد الان در باره مدلهای کومبت هم میخوایت بگین همش مال فیلمش بودن .
از همین الان بدونین که مدل رایدن کریستوفر لمبرت هست .

poison ivy

کاربر سایت
Feb 2, 2006
96
من غلط کنم به شما گیر بدم فقط معرفی کاراکترهای این بازیا اصلا حال نمیده برو تو خط بازیهای دیگه
چشم از این به بعد بازیهای جدید رو بیشتر میزارم.
ممنون مدل های مورتال کمبت و ماتریکس
مال کامبت رو چشم البته این بگم که از شماره سوم به بعد شخصیتهای بازی از روی مدل ساخته نشدن مال ماتریکسم اگه کسی باهاش مشکل نداره بزارم ولی اگه فیلمشو ببینی بهتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر