چهارمین جام فیفا 13 با عنوان جام طلایی-FIFA13 PS3

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
wargodofwar46 0-0 sayeh04 میزبان sayeh04

wargodofwar46 3-1 sayeh04 میزبان wargodofwar46

از دوست خوبمون همین جا عذر خواهی میکنم بابت اینکه نت من یکم خراب بود و بازی لگ داشت امیدوارم منو ببخشه این دوست خوب من
این چه حرفیه لگ که همیشه هست :bighug:
مهم دوستی هاست

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
اینم بازیه دومم
ir7lv 4 kingmehdi 1 میزبان : ir7lv
ir7lv 5 kingmehdi 1 میزبان : kingmehdi

-----------------------------------------------------------------
چرا بازیهاتونو انجام نمیدین شماره تلفن برای این داده شده که هر چی زودتر هماهنگ کنین و بازیتونو کنین اگر هم مغدور بود میتونین هر 6 تا بازیتونو همین امروز بکنین
اقا خوب اقا حسن رو مستقیم بفرستید فینال دیگه!:d
با اروگوئه این بودند دیگه با تیم اصلیشون که واو:|

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
اقا خوب اقا حسن رو مستقیم بفرستید فینال دیگه!:d
با اروگوئه این بودند دیگه با تیم اصلیشون که واو:|
از گروه بالا نمیرم
فینال:-o
تو بازی بعد هر چی زدم نرفت تازه جالبیش این بود که بازی اولم باختم:)

- - -ویرایش - - -

محمود همش اینجا افتاده:d بودیا حالا استارتر شدی پیدات نیست بیا ببینیم چی شد این بازیها

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
بچه های گروهه B بازیتونو انجام بدین همینطور گروه D از اونجایی که salii_killer نمیتونه ادامه بده حذف میشه و جایگزینش بازیکنی که در دوره حذفی حذف شده بود میاد mahdi_gh_ m البته اگه نظر دیگه ای دارید من گوش فرما هستم
اینم جدول تا به الان

35784439619438805161.jpg

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
بازی اول من با mani-fiwc به میزبانی من بدون گل تموم شد بازی برگشت هم واسشون مشکل پیش اومد ایشالا فردا برگزار میشه :D

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
بچه های گروهه B بازیتونو انجام بدین همینطور گروه D از اونجایی که salii_killer نمیتونه ادامه بده حذف میشه و جایگزینش بازیکنی که در دوره حذفی حذف شده بود میاد mahdi_gh_ m البته اگه نظر دیگه ای دارید من گوش فرما هستم
اینم جدول تا به الان

35784439619438805161.jpg

این که الان صدر گروه ماست کیه؟ :d
من کی با مهدی بازی کردم؟:d اسمش رو اشتباه نوشتی محمود

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
ای بابا، خوش به حالتون!!! خدائیش وقتی لیگ بازی می کنی و یک مدتی طول میکشه!!! دیگه فرندلی و سیزن و اینا کیف نمیده!!! کاشکی منم می تونستم باشم!!!1 ایشاالله که جام خوبی باشه و همه لذت ببرن!!! حسن خیلی خوب کاری کردی با اروگوئه اومدی!!! اینطوری دوست دارم!!! باخت اینطوری هم اعتبار زیادی داره!!! محمود داداش کجایی که یادی هم از ما نمی کنی!!! ای بی معرفت!!! عرفان جون خیلی مخلصیم!!! دلتنگ بازی با شمائیم رفیق!!! نفرین به سفر که هرچه کرد او کرد!!!(عیدتون میارک، ایشاالله محمود حذفی شی، ایشاالله فینال و حسن و عرفان بزنن)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر