چهارمین جام فیفا 13 با عنوان جام طلایی-FIFA13 PS3

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
حالا محمود میاد میگه چه خبره. اگه اون گل من حساب بشه من صعود مبکنم اگر نه که رفیقمون صعود میکنهمن فقط تو به خاطر این تو جام اومدم که چند تا رفیق پیدا کنم یه چیزی ازشون یاد بگیرم .:Dحالا هم میرم میشینم سیزن خودمو بازی میکنم. مارو چه به جام :D

Mani.Junior

کاربر سایت
May 21, 2013
43
نام
مانی
داداش اگه منظورت با منه من نمی خوام دوباره با شما بحث کنم و اون قضیه استارتر ربط داره

بچه ها هیچ اتفاقی بعد از برد وباخت تو این بازیا نمیفته ، نه پولی و نه سودی به کسی میرسه پس بین خودتون کدورت ایجاد نکنید فقط ازبازی تون لذت ببرید، آنلاین بازی کردن چون طرفتو نمیبینی ازنزدیک گاهی سو تفاهم و دلگیری به وجود می آد، بدونید که هیچ کدوممون بهترین فیفا باز دنیا نیستیم، به خودمون مغرور نشیم و دنبال این باشیم که از هم بازی یاد بگیریم وپیشرفت کنیم.

- - -ویرایش - - -

بچه ها هیچ اتفاقی بعد از برد وباخت تو این بازیا نمیفته ، نه پولی و نه سودی به کسی میرسه پس بین خودتون کدورت ایجاد نکنید فقط ازبازی تون لذت ببرید، آنلاین بازی کردن چون طرفتو نمیبینی ازنزدیک گاهی سو تفاهم و دلگیری به وجود می آد، بدونید که هیچ کدوممون بهترین فیفا باز دنیا نیستیم، به خودمون مغرور نشیم و دنبال این باشیم که از هم بازی یاد بگیریم وپیشرفت کنیم.

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
بچه ها هیچ اتفاقی بعد از برد وباخت تو این بازیا نمیفته ، نه پولی نه سودی به کسی میرسه پس بین خودتون کدورت ایجاد نکنید فقط ازبازی تون لذت ببرید، آنلاین بازی کردن چون طرفتو نمیبینی ازنزدیک گاهی سو تفاهم و دلگیری به وجود می آد، بدونید که هیچ کدوممون بهترین فیفا باز دنیا نیستیم، به خودمون مغرور نشیم و دنبال این باشیم که از هم بازی یاد بگیریم وپیشرفت کنیم.

- - -ویرایش - - -

بچه ها هیچ اتفاقی بعد از برد وباخت تو این بازیا نمیفته ، نه پولی نه سودی به کسی میرسه پس بین خودتون کدورت ایجاد نکنید فقط ازبازی تون لذت ببرید، آنلاین بازی کردن چون طرفتو نمیبینی ازنزدیک گاهی سو تفاهم و دلگیری به وجود می آد، بدونید که هیچ کدوممون بهترین فیفا باز دنیا نیستیم، به خودمون مغرور نشیم و دنبال این باشیم که از هم بازی یاد بگیریم وپیشرفت کنیم.
قربون ادم چیزفهم

- - -ویرایش - - -

اگر هم استارتر تعین کنه که من باختم من خودم می رم که مزاحم دوستان نشم و اقا عرفان هم بازیشون راحت بکنه

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
حالا محمود میاد میگه چه خبره. اگه اون گل من حساب بشه من صعود مبکنم اگر نه که رفیقمون صعود میکنهمن فقط تو به خاطر این تو جام اومدم که چند تا رفیق پیدا کنم یه چیزی ازشون یاد بگیرم .:Dحالا هم میرم میشینم سیزن خودمو بازی میکنم. مارو چه به جام :D

از همین ایتالیایی بودن و اخلاقت باهات حال میکنم امین
ما رو هم Add کن بازی کنیم
سوراخ سوراختیم :d

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
البته 8 گروهه هم میذاشتید حال میداد.
ولی به هر حال. این بار که به خاطر تداخل بازی ها و مشکلات شخصی نشد کاری از پیش ببریم، جام بعدی در خدمتتون هستیم ایشالا.

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
من نمیدونم ایرانیا چه خصلتی دارن که باید دخالت کنن اخه برادر عزیز دخالت بیجا باعث کدورت میشه پس کاری نداشته باشین تا خوده استارتر مشخص کنه

- - -ویرایش - - -

البته 8 گروهه هم میذاشتید حال میداد.
ولی به هر حال. این بار که به خاطر تداخل بازی ها و مشکلات شخصی نشد کاری از پیش ببریم، جام بعدی در خدمتتون هستیم ایشالا.
8 گروه نمیشدیم 28 نفر بودیم

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
بازی من و tizhoosh عزیز انجام شد رفت ایشون میربان بودن 1-1 شد برگشت من میزبان بودم 1-4 بردم چقدر خوبه که رفتار ادم ها بعد از برد و باختشون تغییر نکنه مثل دوستمون ایشون عالی هم بازی کردن ولی دیروز ما یه بازی دوستانه رو با یک نفر بازی کردیم بردیم تا تونست تحمت زد ما هم میسپریم به خدا یه بازی دیگه نه بیشتر ولی بعضی ها...

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
محمود جان شرمندم ولی درسها کمی زیاد شدن و خدا رو شکر تویه مرحله حذفی هستیم و گروه ها به هم نمیخورن
از بین من و فرنود، تیم صعود کننده رو c@rn@ge بزن چون من دیگه فکر نکنم برسم
مرسی بابت زحمتتون ممنون از امین و حسن و فرنود
یا علی

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
در مورد بازیه کریتوس و امین اگه تو بازی اول اول بعد از 5 دقیقه بازی قطع شده باشه و گلی رد و بدل شده باشه گل حساب میشه .در این صورت امین برنده معرفی میشه .
در مورد بازیها هم بگم که ما برای این این جام هارو میذاریم که بچه ها دور هم جمع بشن و سرگرم بشن و از بازی با همدیگه لذت ببرن قرار نیست یه نفر فک کنه که هرگز نباید ببازه و اگر باخت ناراحت بشه یا ناراحتی درست کنه . من خودم توی بازی با دوستان شده عصبانی بشم اما هنوز بازی تمام نشده شروع میکنم به شوخی کردن با طرفه مقابلم چون اون شخص ارزشش بیشتر از این بازیه منم واسه یه بازی هرگز حاظر نیستم باعث ناراحتی کسی بشم .
استارتر غوغا کرد دست سوت هورا :D :D

- - -ویرایش - - -

یه چیزه دیگه خواهشن نتایج بازی رو همین جا بنویسید برا من نفرستید:D

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر