چهارمین جام فیفا 13 با عنوان جام طلایی-FIFA13 PS3

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
خب من اومدم بچه ها بخاطر این تاخیر معذرت میخوام الان همه بچه هایی که اسم نوشتن رو میزنم تا اونجایی که به حد نصاب برسیم و قرعه کشی انجام میشه فک کنم دیگه 16 تیمه نیست :D

- - -ویرایش - - -

بچه 28 نفر شدیم که دوباره مثل قبل گروه بندی ها انجام میشه و 2 دوره گروه بندی داریم

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
محمود، داداش این قانون ممنوع بودن کاستوم فورمیشن رو کاشکی برمیداشتی!!! تو مسابقات واقعی این قانون وجود داره!!! ولی الان بعضی از ما مدت هاست که داریم هی فورمیشن خودمون رو تغییر میدیم تا بتونیم روزنه های دفاعی رو محکم کنیم یا راحتر حمله کنیم!!! الان برای کسانی که با فورمیشن کاستوم بازی می کنن، یک خورده سخت میشه که یک فورمیشن دیگه انتخاب کنن!!! بعضی ها مثل خود من از یک سمت بیشتر حمله می کنن، بخاطر همین تو فورمیشن خودشون یک تغییراتی میدن!!! کاشکی ازاد میذاشتی که حقی از کسی ضایع نشه و همه تو بهترین شرایطشون به مصاف هم برن!!!واقعاً اینکه کسی بخواد یک بازیکنش رو یک مقدار جلو یا عقب بکشه، چیزی نیست که بخوایم جلوش رو بگیریم!!! ولی بحرحال نظر، نظر شماست، هرچی شما بگی قبول می کنیم!!!! انشاالله که بذاری آزاد باشه!!!

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
خب من اومدم بچه ها بخاطر این تاخیر معذرت میخوام الان همه بچه هایی که اسم نوشتن رو میزنم تا اونجایی که به حد نصاب برسیم و قرعه کشی انجام میشه فک کنم دیگه 16 تیمه نیست :D

- - -ویرایش - - -

بچه 28 نفر شدیم که دوباره مثل قبل گروه بندی ها انجام میشه و 2 دوره گروه بندی داریم
اینطوری خیلی طول میکشه داداش به نظرم یک مرحله حذفی بزار تا به 16 تیم برسیم بعد گروه بندی کنیم

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
اینطوری خیلی طول میکشه داداش به نظرم یک مرحله حذفی بزار تا به 16 تیم برسیم بعد گروه بندی کنیم
گروه بندی کردم :D اما بازم اگه ایده ای هست بگید . چجوری حذفی بزنم ؟ تا ببینم اگه میشه درست کنم .
فورمشن کاستوم آزاد اعلام میشود با تفکراتی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم :D

aghili72

کاربر سایت
Mar 19, 2011
225
نام
سعید عقیلی
می تونیم از لول بچه برای حذفی کردن استفاده کنیم
البته خیلی عادلانه نیست چون کسایی مثله من که ایدی جدید ساختن لولشون خیلی پایینه
ولی فک نکنم راهی غیر از این برای رده بندی باشه !

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
محمود، داداش این قانون ممنوع بودن کاستوم فورمیشن رو کاشکی برمیداشتی!!! تو مسابقات واقعی این قانون وجود داره!!! ولی الان بعضی از ما مدت هاست که داریم هی فورمیشن خودمون رو تغییر میدیم تا بتونیم روزنه های دفاعی رو محکم کنیم یا راحتر حمله کنیم!!! الان برای کسانی که با فورمیشن کاستوم بازی می کنن، یک خورده سخت میشه که یک فورمیشن دیگه انتخاب کنن!!! بعضی ها مثل خود من از یک سمت بیشتر حمله می کنن، بخاطر همین تو فورمیشن خودشون یک تغییراتی میدن!!! کاشکی ازاد میذاشتی که حقی از کسی ضایع نشه و همه تو بهترین شرایطشون به مصاف هم برن!!!واقعاً اینکه کسی بخواد یک بازیکنش رو یک مقدار جلو یا عقب بکشه، چیزی نیست که بخوایم جلوش رو بگیریم!!! ولی بحرحال نظر، نظر شماست، هرچی شما بگی قبول می کنیم!!!! انشاالله که بذاری آزاد باشه!!!

از کجا می خواد معلوم بشه؟اگر کسی 5 تا دفاع آخر بزاره حریفش میفهمه که اونم شدنی نیست.والا 4-3-3 رو هی کج و راستش کنی که حریف متوجه نمیشه!قانون بی خودیه به نظر من.فقط باعث حرف و حدیثه.هر کی ببازه میگه حریف فورمیشنش کاستوم بود!!
اینجوری نصف بچه ها فرصت جبران ندارن.مثل لیگ قهرمانان یکدور گروهی باشه که بهتره.

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
میتونی به همه اخطار جدی بدی که بازیای گروه اولی تو روز اول تموم شه.هرکی نیومد بازنده حسابش کن.بلاخره ادم یا شب میتونه بازی کنه یا صبح دیگه.

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
از کجا می خواد معلوم بشه؟اگر کسی 5 تا دفاع آخر بزاره حریفش میفهمه که اونم شدنی نیست.والا 4-3-3 رو هی کج و راستش کنی که حریف متوجه نمیشه!قانون بی خودیه به نظر من.فقط باعث حرف و حدیثه.هر کی ببازه میگه حریف فورمیشنش کاستوم بود!!

اینجوری نصف بچه ها فرصت جبران ندارن.مثل لیگ قهرمانان یکدور گروهی باشه که بهتره.
الان دو دور گروهیه امین منم میگم یه دور باشه
خیلی راهت با قرعه کشی بازیهای حذفیرو مشخص میکنی و او تعداد هم که نیاز به بازی ندارن که فکر کنم 4 تا باشن با قرعه استراحت مشخص بشن
فرمیشن کاستومم اگه داشته باشی میشه از بخش امتیازات بازیکنا فرمیشنه تیمارو دید که میزنه کاستوم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر