چهارمین جام فیفا 13 با عنوان جام طلایی-FIFA13 PS3

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
حسن حذف شد :D :ددی saye0 تو دیگه چرا :D حیف من نیستم :))
چه ذوقی کرد بچه:d
ولی لذت این حذف از 2 قهرمانیه قبل بیشتر بود
راستی اینروزا فقط همینطوری حذف میشم جمعه هم درست با همین نتیجه ها حذف شدم جلو i_love_iran البته مجبور شدیم team play بزنیم که پر از dly بود

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
38141858795034349265.jpg

- - -ویرایش - - -

جلو من ارو گوئه میگرفتی یه 4 تاییت میکردم با جام وداع میکردی حیف نتن ر.... نشد همش 3 0 رفتیم بالا :D
امیر بازیش خوبه اما یه لحظه بازیش وا بره دیگه وا میره :D با امین هم هنوز بازی نکردم ولی سایه رو 4 تا زد پس ترکونده :D

- - -ویرایش - - -

چه ذوقی کرد بچه:d
ولی لذت این حذف از 2 قهرمانیه قبل بیشتر بود
راستی اینروزا فقط همینطوری حذف میشم جمعه هم درست با همین نتیجه ها حذف شدم جلو i_love_iran البته مجبور شدیم team play بزنیم که پر از dly بود
من اونورم نشد برم :D خودم .و حذف کردم :D

- - -ویرایش - - -

گل اخر هنوز دقیقه 90 نشده بود چطور می خواست سوتو بزنه:d
بعد این 3 تا جام که شرکت کردم یه مسافرت لازمه ایشالا ما هم فردا یا پس فردا راهی میشیم اگه قسمت نشد دیگه کنار هم باشیم حلال کنین امیدوارم کسی از دسته من تو این مدت ناراحت نشده باشه
ایشالا سلامت بری و بیای خوش هم بگذرونی بعد بیا اینجا ما دوپینگ کرده برسیم خدمتت با هند :D

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
آقا من فردا نیستم.اگر لیگ عقب میفته فراز رو ببرین بالا والا دوشنبه بازیمو انجام میدم.
داداش دیگه امید قهرمانیمون شمایی بیایم شما رو هم حذف کنیم دیگه هیچ :D نباس بذاریم آرمانهامون نابود بشه 2 شنبه بیا بترکون بینم چه میکنیا :D اونوریا میتونن بازی کنن یه پا فینال مشخص شه

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
محمود جان دوست داری ما حذف بشیم؟/:) دمت گرم بابا ما که حذفیم امین جان بازیش خوبه ولی داشتیم:d
نههه راستی فراز منو حذفید :D فراز پرچمدار من برو جلو اصن اگه امین فردا نیومد حذفش میکنم :)) ولی بازی من اصن بیحال بودن نمیشد بازی کنم :D الکی حالا باختامو توجیه کنم :D
کدوم باخت :-/شاهد داری :))

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
نههه راستی فراز منو حذفید :D فراز پرچمدار من برو جلو اصن اگه امین فردا نیومد حذفش میکنم :)) ولی بازی من اصن بیحال بودن نمیشد بازی کنم :D الکی حالا باختامو توجیه کنم :D
کدوم باخت :-/شاهد داری :))
نه بابا اگرم بردم شانسی بردم امین هم انشالله بیاد دوشنبه برندمون قهرمان بشه البته جام قبل هم تا فینال رفت امین شانسش زیاده برای این جام

آخرین ویرایش:

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
حسن حذف شد :D :ددی saye0 تو دیگه چرا :D حیف من نیستم :))
میخواستم ریا نشه خودمو حذف کردم:d
amin7018 مگه میزاره ادم بازی کنه توپ دستشه فقط حمله میکنه شانس اوردم 7 تایی نشدم سپردمت دست خدا حذفی:d
برد من کاملا شانسیس بود.اصلا فکرشو نمیکردم :))

آخرین ویرایش:

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
میخواستم ریا نشه خودمو حذف کردم:d
amin7018 مگه میزاره ادم بازی کنه توپ دستشه فقط حمله میکنه شانس اوردم 7 تایی نشدم

فک کنم تو بازی اخر 5 تا تیرک خوردم :))در کل فرزاد هم خیلی حمله میکنه منم شانس اوردم بازی اول 5 تا نخوردم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر