چند روز ديگر تا رونمايي بزرگي از Assassin's Creed

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
terrible-logo-mock-up.jpg

تا چند روز ديگر رونمايي بزرگي در رابطه با Assassin's Creed انجام خواهد شد . اين اطلاعات در صفحه ي فيسبوك رسمي AC آمده است ، البته در سايت رسمي خود بازي هم نوشته شده است كه طرفداران اين سري بايد منتظر اخبار جديدي باشند كه به زودي منتشر ميشود.
هنوز مشخص نيست كه اين رونمايي DLC هاي بيشتر براي آخرين نسخه از اين عنوان است يا اطلاعات تكميلي درباره ي Assassin's Creed 3 است. بهترين كار انتظار است ، اما تا آنجا كه ما ميدانيم شخصيت اصلي بازي فرد جديدي است و بازي در 30 اكتبر عرضه خواهد شد.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
چی تکراری ؟!!!!

میتونی بازی نکنی شما ! کسی به زور نگفته !
صابر راست میگه که. این شماره آخر یعنی رسما داشت با اعصاب من بازی می کرد. برای منی که واقعا مثل خیلی ها عاشق این سری بودم و هستم یه شکست تلقی شد. یعنی همه چی تکراری. همه چی. کارهای بی معنی مثل بمب سازی که جز تلف کردن وقت و اینکه بخوان بگن چیز جدید اضافه کردیم کارایی دیگه نداشتن تقریبا. البته اینجا جاش نیست وگر نه اگه بخوای، دونه دونه حاظرم سر مسائلی که باعث شد این شماره ضعیف عمل کنه (از نظر من) رو برات شرح بدم.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
هر چه قدر هم تکراری باشه یوبی هر سال یه بازی خوش ساخت تحویل میده که معمولا همه تا آخرش می‌رن.
از اینم استقبال می‌شه، البته اگه به یه دوره زمانی‌ دیگه‌ای ببرن خود به خود تو گیمپلی هم تغیراتی‌ ایجاد می‌شه.

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,882
نام
صابر
صابر راست میگه که. این شماره آخر یعنی رسما داشت با اعصاب من بازی می کرد. برای منی که واقعا مثل خیلی ها عاشق این سری بودم و هستم یه شکست تلقی شد. یعنی همه چی تکراری. همه چی. کارهای بی معنی مثل بمب سازی که جز تلف کردن وقت و اینکه بخوان بگن چیز جدید اضافه کردیم کارایی دیگه نداشتن تقریبا. البته اینجا جاش نیست وگر نه اگه بخوای، دونه دونه حاظرم سر مسائلی که باعث شد این شماره ضعیف عمل کنه (از نظر من) رو برات شرح بدم.

اوه اوه صاحبش اومد ! :d
قبول دارم تکراری بود اما نه برای همه من خودم هر کدوم از نسخه های بازی Assassinsc creed یکی 4 بار تموم کردم این نسخه هم 2 بار تموم کردم 1 بار دیگه هم طرفهای عید میرم :d یعنی خدایی تنها بازی هست که تونستم بدون خستگی اینقدر تمومش کنم ! هنوزم حاظرم برای بار پنجم :|ا ز نو برم :d یعنی دیگه زیرو بم این بازی رو در اوردم !
اینهایی که شما ها بازی کردید ! همشون یک Spin Off بودند نه نسخه ی اصلی ! نباید اندازه ی یه نسخه ی کامل ازشون انتظار داشت ! حالا این نسخه جدیده که میخواد بیاد 3 سال روش کار شده ! مطمئن باش تحولی عظیم به وجود میاره در این سری !

اول اینکه من اصلا بازیش نکردم
دوم اینکه احترام به نظر شخصی دیگران کار راحتی هست

درسته نظر شما محترم !
پس اگه بازی نکردی چه طور نظر میدی !؟

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
فقط امیدوارم خاطرات خوب نسخه ی 2 رو برام تکرار کنه.عجیب با AC2 زندگی کردم.هرچند خیلی دور از ذهن هستش که بتونه اینکارو انجام بده اما بهر حال یه AC جدید هست و امیدواریم ;)

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
ا
درسته نظر شما محترم !
پس اگه بازی نکردی چه طور نظر میدی !؟
من اخری بازی نکردم اما قبلیاش بازی کردم ...... به عنوان مثال در BH حدود 3 ساعت بازی کردم بدلایلی save پاک شد و مجبور شدم از اول برم اینقدر برام خسته کننده بود که دوست داشتم همون موقع حذفش کنم اما همش پسرداییم از بازیش تعریف کرد گفت فلان و چلان هست منم ادامه دادم ...همین و بس !
در کل اگر نسخه بعدیش متاش بالای 90 رفت شاید بازی کنم که بازم بعید میدونم
( این نظر شخصی بود )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر