چنده گیتار بازی guitar hero

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
سلام
من گیتار Aerosmith رو دارم از دبی گرفتم یعنی سفارش دادم یکی از دوستام برام آورد کلا 90 تومن دراومد البته 3 ماه پیش
سلام.
آقا من خسته شدم تو همه جا زدم.تا امضا.
ولي هنوز خيري نشد كه كي پك كامل guitar hero world tour رو تو ايران مي فروشه!!!
از آقا مجید که تو فروشگاه مجازی تاپیک داره بپرسین اون حتما داره
قیمتش هم فک کنم 450 تومن باشه البته پک کامل world toure هست
این هم تاپیک :
فروش انواع کنسول و بازی psp ps3 ps2 xbox360 wii زیر قیمت بازار

آخرین ویرایش:

borna

کاربر سایت
Oct 17, 2006
190
دوستان من می خوام یه گیتار بخرم کسی ادرسی چیزی نداره لطفا راهنمایی کنید واسه هر کدوم از گیتار هیرو هم بود فرقی نداره

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
سلام :smile:
دو تا سوال دارم در حد زیر دیپلم ! در راه رضای خدا کمک نمایید ! :biggrin1::blushing::blushing:
1- گیتار برای 360 حالا برای هر کدوم از نسخه ها باشه مثلا برای گیتارهیرو3 باشه ؛ با این گیتار میشه نسخه های 2 و 4 و Aerosmith و متالیکا رو باهاش بازی کرد ؟؟؟ :confused: یا مثلا من گیتار گیتار هیرو متالیکا ( + بازی ارجینالش ) رو بخرم ، با اون گیتار میتونم نسخه های قبلی و 4 رو بازی کنم ؟؟ حالا گیتار هیرو 5 پیشکش !! ( راستی معلوم نشده 5 رو هم میشه یا نه ؟؟؟ :confused: )
و در مورد راکبند هم صدق میکنه ؟؟؟ با گیتار گیتار هیرو میشه راکبند رو بازی کرد ؟؟؟ :confused:
2- اصولا میشه گیتار هیرو 4 رو تکنفره فقط با گیتار بازی کرد ؟؟ ( چون پک اصلیش میکروفون و درام و... داره پرسیدم ...) :blushing::blushing::blushing: همینطور راکبند رو ؟؟؟ :confused::blushing::blushing:

====
راستی چند وقت پیش ( خیلی وقت پیش !!
:biggrin1: ) تو یکی از تاپیک ها ، یه بنده خدا یه لینکی رو گذاشته بود که مدل های گیتارها رو مقایسه کرده بود و اینکه کدوم به کدوم بازی میخورند رو نشون میداد ؛ الان هر چی میگردم پیدا نمیکنم کسی اون لینک رو داره ؟؟؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,016
نام
آریا
سلام :smile:
دو تا سوال دارم در حد زیر دیپلم ! در راه رضای خدا کمک نمایید ! :biggrin1::blushing::blushing:
1- گیتار برای 360 حالا برای هر کدوم از نسخه ها باشه مثلا برای گیتارهیرو3 باشه ؛ با این گیتار میشه نسخه های 2 و 4 و Aerosmith و متالیکا رو باهاش بازی کرد ؟؟؟ :confused: یا مثلا من گیتار گیتار هیرو متالیکا ( + بازی ارجینالش ) رو بخرم ، با اون گیتار میتونم نسخه های قبلی و 4 رو بازی کنم ؟؟ حالا گیتار هیرو 5 پیشکش !! ( راستی معلوم نشده 5 رو هم میشه یا نه ؟؟؟ :confused: )
و در مورد راکبند هم صدق میکنه ؟؟؟ با گیتار گیتار هیرو میشه راکبند رو بازی کرد ؟؟؟ :confused:
2- اصولا میشه گیتار هیرو 4 رو تکنفره فقط با گیتار بازی کرد ؟؟ ( چون پک اصلیش میکروفون و درام و... داره پرسیدم ...) :blushing::blushing::blushing: همینطور راکبند رو ؟؟؟ :confused::blushing::blushing:

====
راستی چند وقت پیش ( خیلی وقت پیش !!
:biggrin1: ) تو یکی از تاپیک ها ، یه بنده خدا یه لینکی رو گذاشته بود که مدل های گیتارها رو مقایسه کرده بود و اینکه کدوم به کدوم بازی میخورند رو نشون میداد ؛ الان هر چی میگردم پیدا نمیکنم کسی اون لینک رو داره ؟؟؟
1. شما هر گیتاری از شرکت Activision بخری (Guitar Hero 2,3,Aerosmith,World Tour) به همه نسخه های GH و همین طور همه نسخه های Rock Band میخوره. از اون طرف گیتار Rock Band به GH 2,3,Aerosmith نمیخوره ولی میگن با World Tour کار میکنه. گیتار مخصوصی هم تا اونجا که یادمه برای Metallica نیومده !
2. بله ! میشه فقط با گیتار بازی کرد. یا فقط با میکروفون یا درام و ... Rock Band هم همین طور.

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
1. شما هر گیتاری از شرکت Activision بخری (Guitar Hero 2,3,Aerosmith,World Tour) به همه نسخه های GH و همین طور همه نسخه های Rock Band میخوره. از اون طرف گیتار Rock Band به GH 2,3,Aerosmith نمیخوره ولی میگن با World Tour کار میکنه. گیتار مخصوصی هم تا اونجا که یادمه برای Metallica نیومده !
2. بله ! میشه فقط با گیتار بازی کرد. یا فقط با میکروفون یا درام و ... Rock Band هم همین طور.

خیلی خیلی ممنون :love::love::love::love:
البته من در مورد گیتارها چیزطی نمیدونم اینم که گفتم گیتار متالیکا واسه این بود که دیدم تو توتخونه دارن بازی ارجینال متالیکا رو با گیتار میفروشن !! :biggrin1: فکر کردم گیتار مخصوص اونه !!! :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1: :blushing::blushing::blushing::blushing:

یه سوال دیگه :blushing:
گیتار les paul رو ... قراره اواخر شهریور بیاره دوباره ، این مدل رو بخرم به همه هیروها ! میخوره دیگه ؟؟ :confused::blushing::blushing: )

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,016
نام
آریا
گیتار les paul رو ... قراره اواخر شهریور بیاره دوباره ، این مدل رو بخرم به همه هیروها ! میخوره دیگه ؟؟ :confused::blushing::blushing: )
بله ! LesPaul همون گیتار GH III هست که به همه GH ها و RB ها میخوره.

براي 360 با ps3 فرق مي كنه؟؟
کلآ جدولهای این صفحه رو نگاه کنین همه چیز رو توضیح داده. وضعیت PS3 یه کم متفاوت هست و مثلآ نوشته که LesPaul به RB1,2 نمیخوره. (حالا شاید بعدش یه پچی چیزی اومده باشه که من خبر ندارم !)

continue

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3
نام
منصور
سلام خوبی امیدوارم کمکی بکنم.قیمت 150000 تا 160000 نشانی:تهران_تجریش_خیابان ولی عصر_پاساژکیش_ راضی از این کمک ناقابل تا بعد bye

آخرین ویرایش:

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
سلام آقا این گیتاره چنده و کجا داره؟;)
والله ما رفتیم Nextgen یکی داشت ! پکش که انگار بهش زور اومده بود ودست دو میزد !! :biggrin1: ولی بازش کردیم گیتار نو بود ؛ هم با سیم بود و هم بیسیم !! (یه چیزی همراش بود که با اون میشد به صورت بیسیم وصلش کرد) :biggrin1: به همه گیتار هیرو ها و راکبند ها هم میخورد !! قیمتش هم خوب بود 80 تومن مفت !! :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
خلاصه خواستیم بخریم که ... فهمیدیم فقط باید دسته سیم دار داشته باشیم و با دسته بیسیم کار نمیکنه :((:cursing::cursing: ... خلاصه دیدم فایده نداره یه دسته بیسیم هم بگیریم قیمتش مثل همون Les Paul نو درمیاد ... برا همین فعلا بیخیال شدیم ... :-":-":-":-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر