چطوری بازی میکنید؟

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
همه ی اینا بخاطر کاکرو یوگای خشمگینه که با اون شوتهای مُهلکش (!) یه خورده اعصابمو آروم میکنه.!!![/quote]

شدیدا درکت می کنم!!!!!;)

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
خب اول من ترجيح ميدم كه تو اتاق تنها باشم و هيچ صدايي جز صداي بازي خودم تو اتاق نباشه.برق اتاق رو هم معمولا خاموش ميكنم.هميشه هم روي صندلي ولو ميشم:d
بازي رو معمولا روي قدرت وسط بازي ميكنم.مثلا اگه 6 تا قدرت مختلف داشته باشه من چهارمي رو انتخاب ميكنم.
هر بازي هم كه دستم بياد واسم فرقي نداره بازي ميكنم.ولي معمولا بازيهايي كه به جنگ جهاني دوم ربط پيدا ميكنن رو بر بازيهاي ديگه ترجيح ميدم.و همچنين بازيهاي ترسناك و ورزشي رو هم خيلي دوست دارم
به هيچ عنوان هم حاضر نيستم كه تو بازي تقلب كنم حتي اگه يك هفته گير كرده باشم مگر اين كه ديگه احساس كنم كه توانايي رد كردنش رو ندارم.
به صداي بازي شديدا حساسم به خاطر همين هيچ موقع زماني كه بازي ميكنم همزمان اهنگ هم گوش نميدم!

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,207
نام
امیر محمود
خب اول من ترجيح ميدم كه تو اتاق تنها باشم و هيچ صدايي جز صداي بازي خودم تو اتاق نباشه.برق اتاق رو هم معمولا خاموش ميكنم.هميشه هم روي صندلي ولو ميشم:d
بازي رو معمولا روي قدرت وسط بازي ميكنم.مثلا اگه 6 تا قدرت مختلف داشته باشه من چهارمي رو انتخاب ميكنم.
هر بازي هم كه دستم بياد واسم فرقي نداره بازي ميكنم.ولي معمولا بازيهايي كه به جنگ جهاني دوم ربط پيدا ميكنن رو بر بازيهاي ديگه ترجيح ميدم.و همچنين بازيهاي ترسناك و ورزشي رو هم خيلي دوست دارم
به هيچ عنوان هم حاضر نيستم كه تو بازي تقلب كنم حتي اگه يك هفته گير كرده باشم مگر اين كه ديگه احساس كنم كه توانايي رد كردنش رو ندارم.
به صداي بازي شديدا حساسم به خاطر همين هيچ موقع زماني كه بازي ميكنم همزمان اهنگ هم گوش نميدم!
بردار این زیر خاکی ها رو دیگه از کجای انجمن پیدا کردی! :d(شوخی)

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
میشینم جلوی تلوزیون و دسته رو برمیدارم و ایکس باکس رو روشن میکنم و سی دی بازی رو توش میزارم و بازی میکنم...به همین سادگی!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر