چرا PS3 خریدید ؟ دلیلتون چی بود ؟

uncharted12

کاربر سایت
Nov 3, 2011
19
اگه میدونستم هک نمیشه نمیخریدم و فروشنده بهم گفت هک شده(زمانی که من خریده بودم 3.55 هک شده بود)و من هم خریدم ولی بازم از این که ps3 خریدم راضی ام

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
اگه میدونستم هک نمیشه نمیخریدم و فروشنده بهم گفت هک شده(زمانی که من خریده بودم 3.55 هک شده بود)و من هم خریدم ولی بازم از این که ps3 خریدم راضی ام

هک واقعا چيز مزخرفيه!!!
نصف لذت بازي به انلاين بازي کردنشه!!!

uncharted12

کاربر سایت
Nov 3, 2011
19
هک واقعا چيز مزخرفيه!!!
نصف لذت بازي به انلاين بازي کردنشه!!!

آره آنلاین بازی کردن خوبه و من هم آرزوی آنلاین بازی کردن رو دارم ولی برا ترافیک اینترنت هم باید پول داد که یه ساعت بازی کردن یک گیگ از ترافیک رو مصرف میکنه +بازی اورجینال

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
آره آنلاین بازی کردن خوبه و من هم آرزوی آنلاین بازی کردن رو دارم ولی برا ترافیک اینترنت هم باید پول داد که یه ساعت بازی کردن یک گیگ از ترافیک رو مصرف میکنه +بازی اورجینال

والله ما که داريم با اينترنت 256 با سه گيگ ترافيک راحت انلاين بازي ميکنيم و مشکلي از نظر کم اوردن ترافيک نداريم به اون صورت!
بعدش کي گفته ي ساعت ي گيگ ميگيره!!!??
يعني نت شما قابليت دانلود يک گيگ در شصت دقيقه رو داره!!???
ما ساعتي صد مگ ميگيرم کلامون قيل آسمونه!!!!:d

uncharted12

کاربر سایت
Nov 3, 2011
19
شرکتی که ازش اینترنت رو خریدم گفت ---- اگه من یه ساعت آنلاین بازی کنم چقدر از ترافیکم میره؟؟؟؟؟؟؟لطفا اگه میشه تفاوت آنلاین با آفلاین بازی کردن رو بگید؟؟؟؟

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
یک روز رفته بودم خونه یکی از اقوام داشت GOW 3 بازی میکرد همون جا بود که فهمیدم عمرم بدون PS3 بر فنا رفته و یک ماه بعد یکی گرفتم.

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
فقط برا بازی های انحصاریش و این که یه رزوی دورانی که E3 2005 بود براورده شه تو ماهواره کانال فرانسوی GameON بود که بازی هارو بازی میکیرد حتی گیم کیوب بعد E3 2005 پخش کرد فکمون با Killzone 2 خورد زمین و MotorStorm با ویدو ضبط میکردم و با DialUp تریلراشو دانلود میکردم فکرشو بکون HD شو میگرفتم 3 روز دانلود میکرد///:d عشقش بود عجیب اخرم خودمون از رو الاقه داشتن ps1 اینکاره شودیم بعد 4 سالم که Klilzone 2 امدو من تازه خریدم اما حالا پول ندارم بخرم بازیرو:d فعلانه به زودی میگیرم...به عشق Killzone 2 خریدم...فعلانم GOD OF WAR 3 , MotorStorm AP میزنم....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر