چرا PS3 خریدید ؟ دلیلتون چی بود ؟

mamadbird

کاربر سایت
Jun 16, 2010
266
ساپورت سونی از نظر گیم
نه اینکه عین ایکس باکس کلا سه تا بازی قابل بازی کردن داره که تو ps3 نیست gears of war 1 2 3
برعکس ps3 از اینا زیاد داره که تو ایکس باکس نیست .

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من اون موقعی که PS3 گرفتم کمتر کسی تو ایران PS3 داشت و به هرکی میگفتم PS3 دارم میگفت دروغ میگی ! :D ولی تا قبلش اصلا از کنسول خوشم نمیومد ! میگفتم PCرو عشقه ! ولی حالا نظرم عوض شده ! چون من یه بار پول کنسول دادم و الان ماشالا 4 ساله داره برام کار میکنه ولی اگه PC گرفته بودم تا الان یه 3 4 باری باید سیستمش رو ارتقا میدادم ! مخصوصا برای BF3 که تازگی اومده !!! شاید دلیلش هم به خاطر همین بوده که حس و حال ارتقاء سیستم رو نداشتم !

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
به خاطر حمایت از سونی و ژاپنی ها به خاطر محصولاتشون:D و حمایت از آمریکا به خاطر بازیهاشون:D و ضربه زدن به اقتصاد کشور با خرید بازی اورجینال خارجی:D

megaomid

کاربر سایت
Jun 24, 2011
84
نام
امید علیخانی
به خاطر حمایت از سونی و ژاپنی ها به خاطر محصولاتشون:D و حمایت از آمریکا به خاطر بازیهاشون:D و ضربه زدن به اقتصاد کشور با خرید بازی اورجینال خارجی:D
به اقتصاد مملکت ضربه میزنی پدر سوخته !! بدم پدر پدر پدر پدرسوختتو در بیارن !!:d
والله من کلا رفتم که ایکس باکس بگیرم بعد دیدم ایکس باکسی که 250 تومن بود تا 2 ماه قبل الان شده 600 تومن:shocked:منم که 500 بیشتر نداشتم
ما هم حالمون رفت تو قوطی اساسی زنگ زدم خونمون به داداشم که عزا عمومی رو اعلام کن پرچمم بکش پایین !
داشتم میومدم سوار ماشین بشم از جلوی مغازه سونی تو توپخونه ( همایون ) رد شدم گفتم جهنم ! برم این تو ایکس باکسم قیمت کنم بعد بیام برم خونه
رفتم تو و یه 10 دقیقه ای برام صحبت کرد و از خواص پلی3 گفت و ما هم که اصن هیچ اطلاعاتی در موردش نداشتیم اون زمون ( 1 سال پیش تقریبا ) گوش میکردیم سر آخر یه هوی رین تو کنسول خودش اجرا کرد یادمه دقیقا اونجایی بود که پسره تو پاساژ گم میشه و بعد هم
میمیره !
محو گرافیک شده بودم سرم گیج رفت یهو فکم چسبید به زمین ! گفتم گور بابای 360! همینو بده ببریم :d
حاجی کنسولو یه هارد 500 و یه موو و یه دستته اضافه + 10 تا بازی خریدیم بردیم
تو راه داداشم زنگ زد منم گفتم نخریدم دیگه پولم نرسید دارم برمیگردم !! >:)
اون صحنه که با پلی 3 وارد خونه شدم رو هیچوقت یادم نمیره ...
اینقد داداشم ذوق کرد که حالش بد شد مادرم براش آب قند درس کرد !! :d
البته هفته قبل 360 هم خریدم ولی قبلش زمینه سازی کردم حال داداشم بد نشد دیگه !!:punish:
الانم در انتظار هک Ps3 با 360مون حال میکنیم !

• Like
Reactions: DeanAmbrose

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر