چرا PS3 خریدید ؟ دلیلتون چی بود ؟

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
منم میخوام به خاطر انحصاری های قشنگش ps3 بگیرم ولی دستش عذابم میده مدلش هنوز تو عصر قاجار مونده
در ضمن من کلا بازی های orig دوست دارم
ولی هنوز میخوام اطلاعات گیرم بیاد تا پول جمع میکنم

sina s

کاربر سایت
Aug 1, 2011
133
نام
سینا
منم میخوام به خاطر انحصاری های قشنگش ps3 بگیرم ولی دستش عذابم میده مدلش هنوز تو عصر قاجار مونده
در ضمن من کلا بازی های orig دوست دارم
ولی هنوز میخوام اطلاعات گیرم بیاد تا پول جمع میکنم

چرا دستش عذابت میده؟
دستش خیلی خیلی عالیه(البته این نظر منه)
هرچی که هست دستش از xbox بهتره
دسته xbox خیلی گنده و زمخته :-&ولی دسته ps3 نرم وسبک و کوچیک هست
فقط دسته ps3 یه بدی داره .اینکه بعد از یک ساعت بازی کردن دستت کمی ضعف میره:d که اونم بعد یک دقیقه استراحت خوب میشه

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
چرا دستش عذابت میده؟
فقط دسته ps3 یه بدی داره .اینکه بعد از یک ساعت بازی کردن دستت کمی ضعف میره:d که اونم بعد یک دقیقه استراحت خوب میشه

اتفاقا دسته 360 فوق العاده طراحی بهتری داره و ساعت ها میشه باهاش بازی کرد بدون اینکه کوچکترین خستگی احساس کنید
در حالی که با دسته PS3 بعد از مدتی بازی کردن مچ دست به شدت درد میگیره

bd5ive

کاربر سایت
Nov 11, 2012
3
نام
بهمن
سلام. من دلیل اصلی خریدم برعکس خیلی ها استفاده از اون برای بلوری های اوریجینال بود. زمانی که من کنسول رو گرفتم یه پخش بلوری ریجن A نزدیک 800 تومن برام خرج داشت، که تازه 3D هم ساپورت نمیکرد. (من PS3 رو 540 خریدم)
الان اما چون پی سی ندارم خونه گیم هم با PS3 میزنم.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
اتفاقا دسته 360 فوق العاده طراحی بهتری داره و ساعت ها میشه باهاش بازی کرد بدون اینکه کوچکترین خستگی احساس کنید
برای من دقیقا برعکسه:d

sina s

کاربر سایت
Aug 1, 2011
133
نام
سینا

خوب همونطور که گفتم دست رو درد میاره
ولی دسته xbox هم یه بدی داره:دست خیلی عرق میکنه
بعد ار یک ساعت بازی دست خیس میشه:dولی دسته ps3 کمتر باعث عرق دست میشه

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
خوب همونطور که گفتم دست رو درد میاره
ولی دسته xbox هم یه بدی داره:دست خیلی عرق میکنه
بعد ار یک ساعت بازی دست خیس میشه:dولی دسته ps3 کمتر باعث عرق دست میشه
اقا من اصلا دسته xbox رو نمیتونم درست حسابی تو دستم بگیرم.کلا نمیتونم باهاش یازی کنم . نیمدونم چرا:|

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,077
نام
شایان
من قبلا xbox داشتم و 3 چراغ شد :( برای همین xbox رو 200 تومن فروختم و یه ps3 سفید 320 گیگ گرفتم هم خوشگل تره هم انحصاری هم خر کاره صبح تا شب بازی کن اخ نمیگه

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
منم به خاطر خداي جنگ 3 رفتم PS3 خريدم خيلي هم ازش راضي بودم تا روزي كه فهميدم فورزا هورايزن اومده خر شدم رفتم PS3 رو فروختم و يه 360 خريدم البته قبل از فروش PS3 رفتم بخش 360 اونجا بهم گفتن بفروش بره بيا 360 بگير حالشو ببر ولي الان مثل***پشيمونم كه چرا فروختمش!

Last edited by a moderator:

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
:oمچ دست درد ميگيره!بعد با دسته ايكس باكس بازي كنيد درد نميگره؟؟؟؟؟؟؟

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
اقا من اصلا دسته xbox رو نمیتونم درست حسابی تو دستم بگیرم.کلا نمیتونم باهاش یازی کنم . نیمدونم چرا:|
من سال ها دسته ی ps2 , ps3 رو تجربه کردم.اما طراحی دسته ی 360 بنظرم خیلی بهتره و مناسب هست برای بازی های FPS

منم به خاطر خداي جنگ 3 رفتم PS3 خريدم خيلي هم ازش راضي بودم تا روزي كه فهميدم فورزا هورايزن اومده خر شدم رفتم PS3 رو فروختم و يه 360 خريدم البته قبل از فروش PS3 رفتم بخش 360 اونجا بهم گفتن بفروش بره بيا 360 بگير حالشو ببر ولي الان مثل***پشيمونم كه چرا فروختمش!وكسي حاظر نيست باهام PS3ش رو تعويض كنه!
فقط واسه فرزا ps3 رو فروختی؟اشتباه بزرگی کردی.بهترین کار این بود کهچند تا انحصاری باقی مونده رو بازی میکردی و بعد این کار رو میکردی.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
سلطان >:d<
در رابطه با دسته باید بگم عادت هست! یکی نمیتونه دسته ی xbox دستش بگیره و با ps3 راحته و بر عکس این موضوع! یکی دستاش گندس یکی کوچیک,همه ای اینارو باید در نظر گرفت

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
چرا دستش عذابت میده؟
دوست عزیز من فقط نظرم و گفتم
من گفتم دستش عذابم میده چون مدلش تو عصر قاجار مونده ولی شما اومدین دسته رو با xbox مقایسه کردین که ربطی به چیزی که من گفتم نداشت الان بحث رفته تو دسته 360 و ps3 :d من از راحتی سبک بودن و ... چیزی نگفتم من گفتم مدلش هنوز قدیمیه اگه یه مدل زیبا تر میداد بیرون بهتر بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر