پیش خرید کنسول های نسل بعد در هلند: 1_4 به نفع PS4

yeke

کاربر سایت
Jun 30, 2013
502
خوب شد این تروا نیست وگرنه تاپیک با اون حرفاش 100 صفحه میشد انگار غول مرحله اخر صفحه ی اول شکست خورده چیکار کردید چیت زدید؟:|

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
والا هدف ما فقط شوخی کردن هست وگرنه که به قول رییس جمهور اسبق آب رو بریزید همونجایی که میسوزه!
:biggrin1:
در ضمن زیادم به این بازار UK دل نبندید و باز هم به قول رییس جمهور اسبق ان یارو رو لولو برد!
این نسل دیگه بزرگترین بازار شما که توش اکثریت X1 رو ترجیح میدن خود شرکت مایکروسافت هست که البته از این هم زیاد مطمئن نیستم! بعدی نیست خود استیو بالمر هم در خفا بشینه PS4 بزنه و از X1 به عنوان نشیمنگاه استفاده کنه!
خوشبحال PS فنای BC که ارزش سهمامشون تو سونی میره بالا:bighug:
دیگه بالاخره همه که 6 میلیون ترانزیستور و هوش مصنوعی 600٪ برابر و Infinity Power of Cloud و قدرت 40 برابری و سریال و پخش مسابقات بسکتبال و سفارش پیتزا و امکانات جاسوسی و اینارو که ندارن!‌ما هم دلمون به این نسبت ها خوشه.
:thinking:

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
خوب شد این تروا نیست وگرنه تاپیک با اون حرفاش 100 صفحه میشد انگار غول مرحله اخر صفحه ی اول شکست خورده چیکار کردید چیت زدید؟:|

نه حاجی به مرحله آخر که هنوز نرسیدید وگرنه Game Over بودی:d
طنزه جملت عالی بود:d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,318
نام
ماکان
خوشبحال PS فنای BC که ارزش سهمامشون تو سونی میره بالا:bighug:

:thinking:

عوض سهام شما تو MS میاد پایین به دریوزگی میفتید مجبور میشید بجای ترول کردن تو سایت وقتتون رو بزارید با چرخ دوره بچرخید تو کوچه ها و دمپایی پاره بگیرید جوجه رنگی بدید!:D

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد
کدوم یکی از اغشای بدنه؟:-/

احشا ، الان راحت شدی ؟! چیزه دیگه ای گیر نیوردی گیر دادی به غلط املایی ؟! داشتم سریع مینوشتم چون باید میرفتم جایی ...

مسلما اروپا فقط UK نیست ولی UK بعد از آمریکا و ژاپن سومین بازار بزرگ دنیا هست (اگه بر حسب کشور حساب کنیم). X360 هم پرفروش ترین کنسول این نسل تو UK بوده و حتی شانس این رو داره به پرفروش ترین کنسول تاریخ UK تبدیل بشه. حالا کجاش عجیبه به نظرت؟ :D البته بازم میگم، مجموع فروش اروپا خیلی بیشتر از UK هست طبیعتا و قاعدتا و مسلما (عربی رو آباد کردم :D). و در نهایت اینکه فعلا به نظر میاد Xbox One نمی تونه موفقیت X360 رو تو UK تکرار کنه :D

مگه من گفتم بازار کوچیکیه ؟! گفتم از نظر بعضیا یعنی اروپا ، کجاش عجیبه ؟! مثال هم زدم که :| گرفتی مارو ؟!

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
من تو باغ نیستم
هنوز رلیز جهانی نشدن دیگه دو کنسول؟
یعنی هنوز دست کسی نیومده تو هیچ کشوری و هنوز بیرون ندادن دیگه؟؟

yeke

کاربر سایت
Jun 30, 2013
502
ایبه هر صورت هر شرکتی امتیازات خودش رو داره و مردم با هر سلیقه ای میتونن آینده بازی کردنشون رو انتخاب کنن چون بالاخره هیچ شرکتی نمیتونه از هر جنبه ای توی یه محصول بهترین باشه.
یک سوال الان مایکروسافت با اون جعبه کفشش چیش بهتره ا
این همون شرکتی که گفت اینترنت پرسرعت ندارید xone نخرید
این همونیه که فک می کنه با خریدن پیتزا میشه مردم خر کرد
این همونیه که باید بهش زور بیاد تا کاری رو انجام بده
این همونیه که میگفت اینترنت همیشه وصل باشه
این همونیه که معلوم نیست از چی / مدیونی فکر کنی ترس/ تعداد ترانزیستورهاشو میگه

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
عوض سهام شما تو MS میاد پایین به دریوزگی میفتید مجبور میشید بجای ترول کردن تو سایت وقتتون رو بزارید با چرخ دوره بچرخید تو کوچه ها و دمپایی پاره بگیرید جوجه رنگی بدید!:D
یعنی مایکروسافت میره تو قسمت "بنجول" :crying1:؟
توبه کن بیا به تاریکی بپیوند:d اینجا بانجو ,کنکر و تیتانفال , قاقالیلی و Xbox 180 داریم ها!

yeke

کاربر سایت
Jun 30, 2013
502
احشا ، الان راحت شدی ؟! چیزه دیگه ای گیر نیوردی گیر دادی به غلط املایی ؟! داشتم سریع مینوشتم چون باید میرفتم جایی ...
نه سوال من جدی بود نمیدونستم اون موقع
قصد ایراد گرفتن از شما رو نداشتم
مخصوصا شکلک هم سوال گذاشتم

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
اصلِ این خبر فقط برای دعوا درست کردن بینه فن هاست(منظورم نویسندش نیست)
حالا PS4 فروشش برسه به 200 میلیون.یا فروشش بشه 20 میلیون.چه فرقی برای گیمر داره که خودشو واسش تیکه پاره کنه? پولش میره تو جیبه یکی دیگه.یا مثلا من. چه وان فروشش بشه 1 میلیارد چه 1 دونه من میخرمش و فرقی برام نداره.

اینقدر هم به وان نگید جعبه کفش و .... دنباله شَری?:|(مخاطب خاص:d)

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
مسلما اروپا فقط UK نیست ولی UK بعد از آمریکا و ژاپن سومین بازار بزرگ دنیا هست (اگه بر حسب کشور حساب کنیم). X360 هم پرفروش ترین کنسول این نسل تو UK بوده و حتی شانس این رو داره به پرفروش ترین کنسول تاریخ UK تبدیل بشه. حالا کجاش عجیبه به نظرت؟ :D البته بازم میگم، مجموع فروش اروپا خیلی بیشتر از UK هست طبیعتا و قاعدتا و مسلما (عربی رو آباد کردم :D). و در نهایت اینکه فعلا به نظر میاد Xbox One نمی تونه موفقیت X360 رو تو UK تکرار کنه :D
حالا من UK رو نمیدونم اما اما طبق نظر سنجی IGN که سایت آمریکاییه باز PS4 همون حول و حوش 4 برابر فروش میکنه تاپیکشو خودم زدم وقتی مایکرو تو خانه ی خود بازی رو واگذار کرده وای به حال ژاپن که خانه ی حریفه

نظر سنجی IGN

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
در هر صورت ما که آرزو داریم هر دو کنسول موفق باشن
البته در این مورد من نظرم زیاد به ماکان نزدیک نیست و امیدوارم فقط کنسول سونی موفق بشه و اون یکی با مغز بخوره زمین یه خورده بخندیم :D
و بیشتر بازی گیرمون بیاد وگرنه از شکست هیچ کنسولی خیری به کسی نمیرسه اما مگه تو خواب ببینید X1 به PS4 برسه!:D
چرا خیری نمی رسه؟ اتفاقا خوب هم میرسه :D همون نسل ششم مگه نبود که PS2 زد دو تا کنسول رقیب رو با خاک کوچه یکسان کرد و از همه ی نسل ها هم بیشتر خیر بهمون رسید :D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
be13b2e20c5e5e371.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر