پیش بینی ها و اخبار E3 2015

کدام کنفرانس E3 2015 موفق تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    185
  • نظرسنجی بسته شده است .

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
خُب از اونجایی که برای تاپیک جداگانه زدن برای هر کنفرانس خیلی زوده، صرفا بخاطر اینکه از نظر هایپیجات (!) از دنیا عقب نباشیم، گفتم یک عدد تاپیک درباره E3 پیش‌رو بزنم تا هرچی هایپ، آرزو و دل‌نوشته دارید، بریزید اینجا! :D در ضمن تا باز شدن تاپیک‌های جداگانه، می‌تونید اگر خبری، شایعه‌ای، نقل قول از insiderـی چیزی دارید، همین‌جا به اشتراک بگذارید.
پ.ن: از insiderهای وطنی مثل پارسال شدیدا استقبال می‌شه!!

آرزوها:

Quantic_Dream_Logo.png

پروژه جدید Quantic Dream. امیدوارم یک تیزر برای این E3 آماده کرده باشن، انتظار هم حدی داره! :|

logo.png

هیچ رقمه نمی‌شه این خبر ["Sony Bend Dev Says Next Game Will "Push PS4 to Somewhere It's Never Been] رو خوند برای پروژه جدیدشون کنجکاو نشد. این هم یک عدد تیزر داشته باشه کفایت می‌کنه.
پ.ن: جناب shinobi602 راجب این پروژه گفته بازی سبک Open World Horror هست. دیگه راست و دروغش با خودش!

icon-sms.png

یک تیزر حماسی و بازگشت Kratos با God of War IV ... 8->

پیش‌بینی‌ها:

- Uncharted 4 و یک نمایش خانمان‌سوز (!) از بخش‌های برفی بازی و معرفی Uncharted Trilogy بعد از اینکه حضار از تماشای برف نسل بعدی از هم گسیخته شدن!!
- نمایش گیم‌پلی از Rise of the Tomb Raider و اعلام تاریخ عرضه.
- یک عدد تیزر از Gears of War جدید.
- حضور Polyphony Digital و Gran Turismo 7.

مابقی پیش‌ینی‌/بحث/wish list به عهده شما.

Last edited by a moderator:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
واقعا برام سواله یه بازی با گرافیک Cell Shade مانند که نسخه GOTY هم نسل قبل داشته، برای چی میخواد ریمستر بشه؟ یعنی دقیقا میخوام بدونم کدوم قسمت این بازی قراره بهبود داشته باشه؟
دیگه یه سری باید جمع کنن این بساط مسخره بازیشونو. بعضیاشون توجیه دارن ولی بعضیاشون افتضاحن.

پ.ن: همینجا بگم، این بحثای سازنده پول نیاز داره و کسی تفنگ نگذاشته رو سرت رو و ... رو بذارین کنار. ناشر بتزدا هست و وضعیت کاملا مشخصه. اگه میتونین توجیه کنین، بیایین وسط.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
واقعا برام سواله یه بازی با گرافیک Cell Shade مانند که نسخه GOTY هم نسل قبل داشته، برای چی میخواد ریمستر بشه؟ یعنی دقیقا میخوام بدونم کدوم قسمت این بازی قراره بهبود داشته باشه؟
دیگه یه سری باید جمع کنن این بساط مسخره بازیشونو. بعضیاشون توجیه دارن ولی بعضیاشون افتضاحن.

پ.ن: همینجا بگم، این بحثای سازنده پول نیاز داره و کسی تفنگ نگذاشته رو سرت رو و ... رو بذارین کنار. ناشر بتزدا هست و وضعیت کاملا مشخصه. اگه میتونین توجیه کنین، بیایین وسط.
توجیهش این میتونه باشه که نیرو و زمان کافی دارن و در کنار نسخه 2 که قراره بسازن که احتمالا ادامه نسخه یک هست میخان نسخه 1 رو واسه کنسولای نسل حاضر بدن تا کسایی که این نسل کنسول خریدن یا طرفدار این بازی هستن بازی رو تهیه کنند و آماده نسخه دوم باشن و کسایی هم که نسل پیش بازی کردن و لازم نمیدونن دوباره بازی کنن بازی رو تهیه نکنن :D

بخش اول پستم مهمتره :D ریمستر میکنن چون امکانشو دارن و دلشون میخاد ریمستر کنن و لطمه ای به نسخه جدید بازی نمیزنه :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا

اگر اشتباه نکنم این اولین ریمستر بتصدا تو نسل جدید هست، اگر تایید بشه....
یکی از دلیل ــش هم صد در صد معرفی نسخه دوم هست که ادامه نسخه یک ــه احتمالا!
نمی دونم دقیقا چرا به بتصدا رسید در این مورد نظر میدی اما نظرت درسته ولی از حق نگذریم همین الانم هستند ناشر هایی که حداقل من برای ریمستر کردن بازی هاشون جزء پول درآوردن و جبران ضررهای مالی ــشون دلیل دیگه ای نمی تونم پیدا کنم!
بعنوان مثال ریمستر یکی از نسخه های یه سه گانه، یا ریمسترهای مضخرف کپکام که مثل انگل دارند رشد می کنند مشخصه که به پول نیاز داره ....
تو این وضعیت خودت در نظر بگیر جایگاه بتصدا رو ....
من به شدت مخالف ریمستر هستم ولی تو همین نسل ریمسترها هم برای بعضی ها میشه بجز جبران ضرر مالی توجیه دیگه ای پیدا کرد اما برای بعضی های دیگه حداقل من دلیل دیگه به ذهنم نمی رسه ....

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
توجیهش این میتونه باشه که نیرو و زمان کافی دارن و در کنار نسخه 2 که قراره بسازن که احتمالا ادامه نسخه یک هست میخان نسخه 1 رو واسه کنسولای نسل حاضر بدن تا کسایی که این نسل کنسول خریدن یا طرفدار این بازی هستن بازی رو تهیه کنند و آماده نسخه دوم باشن و کسایی هم که نسل پیش بازی کردن و لازم نمیدونن دوباره بازی کنن بازی رو تهیه نکنن :D

بخش اول پستم مهمتره :D ریمستر میکنن چون امکانشو دارن و دلشون میخاد ریمستر کنن و لطمه ای به نسخه جدید بازی نمیزنه :D
طرفدار بازی هستن جدا و اصلا ربطی به این قضیه نداره، اما این نسل کنسول خریدن و کنسول نسل قبلی نداشتن دیگه مشکل خودشونه و بهانه هست. مگه قبلا کسی که PS3 میخرید و PS2 نداشت، باید این اجازه رو میداشت که بازی های PS2 رو هم بازی کنه؟ همینطور PS1؟ اینایی که میگی کنسول نسل قبل نداشتن توی اقلیت هستن. تقریبا بیشتر افراد نسل قبل رو داشتن و قروش کنسول ها هم این قضیه رو به خوبی نشون میده.
پس فلسفه خریدن نسل جدید چیه واقعا؟ به جرات میتونم بگم تنها بازی که توی این 2 سال گذشته از نسل جدید واقعا ارزش خریدن کنسول های نسل جدید رو داشت همین Bloodborne بود. الان دیگه جوریه که حس Deja Vu کاملا عادی شده/:):d
اگر اشتباه نکنم این اولین ریمستر بتصدا تو نسل جدید هست، اگر تایید بشه....
یکی از دلیل ــش هم صد در صد معرفی نسخه دوم هست که ادامه نسخه یک ــه احتمالا!
نمی دونم دقیقا چرا به بتصدا رسید در این مورد نظر میدی اما نظرت درسته ولی از حق نگذریم همین الانم هستند ناشر هایی که حداقل من برای ریمستر کردن بازی هاشون جزء پول درآوردن و جبران ضررهای مالی ــشون دلیل دیگه ای نمی تونم پیدا کنم!
بعنوان مثال ریمستر نسخه اول یه سه گانه، یا ریمسترهای مضخرف کپکام که مثل انگل دارند رشد می کنند مشخصه که به پول نیاز داره ....
تو این وضعیت خودت در نظر بگیر جایگاه بتصدا رو ....
من به شدت مخالف ریمستر هستم ولی تو همین نسل ریمسترها هم برای بعضی ها میشه بجز جبران ضرر مالی توجیه دیگه ای پیدا کرد اما برای بعضی های دیگه حداقل من دلیل دیگه به ذهنم نمی رسه ....
اصلا بازی هزارم باشه. بحث فقط مربوط به بتزدا هم نیست. مربوط به همه هست. توی پست قبلیم گفتم بعضیاشون واقعا نیاز به پول دارن و توجیه اقتصادی و ... دارن که برای این نسل بیان (به خصوص بازی هایی که سال آخر نسل هفتم عرضه شدن و نتونستن به طور کامل پتانسیل خودشون رو نشون بدن). اگر بحث یه کالکشن بود که خب من خودم خیلی این موضوع رو دوست دارم. اما این عرضه GeOW HD Remaster و GOW III HD Remaster واقعا ضایع هست. شما که دارین هزینه میکنین، لااقل همه رو بدین که ارزش پولی که ملت میده رو داشته باشه.
بنده الان هیچ توجیهی برای عرضه Dishonored Remaster نمیبینم (البته در صورت تایید). چون دقیقا همون نسخه GOTY میشه که کیفیت تکستچرها یه خورده قراره بهتر بشه. بازم میگم، ناشرش بتزدا هست. پس فکر کم پولی و جبران اقتصادی رو بریزین بیرون.

پ.ن 1: بنده خودم از طرفدارای گنده بتزدا هستم اما به هر سازش نمیرقصم.
پ.ن 2: بنده خودم با RE HD Remaster کاملا موافق بودم. تا قبل از اون افراد خیلی کمی Gamecube داشتن و تونسته بودن بازیش کنن اما بعد از اون فن بیس بازی بزرگتر شد و افراد بیشتری تونستن این شاهکار رو تجربه کنن (دقیقا بر خلاف بیشتر Remaster ها که بیشتر افراد تجربه-ش کردن و اونایی که بازی نکردن، توی اقلیت هستن). فروشش هم کاملا مثبت بودن این قضیه رو نشون میده.

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
@Safety & Peace

باهات موافقم. کسی Dishonored بازی نکرده کنسول نسل قبلی رو $100 میخره گیمش هم تقریبا صلواتی دیگه الان تهش $10 :D یا میتونه از دوستی یا فک و فامیلش کنسول قرض بگیره گیم مورد نظر رو بازی کنه. با این وضعیت کنسولهای نسل هشت شده Emulator نسل هفت :|
اینو یادم رفت بگم! قیمت اینها چرا اینقدر بالاست؟ What the Phase داداش !! :D. GoW 3 Remaster بالا 30$ بود فک کنم. بنظر من Remaster Collection ـه Borderlands اخر $15 میارزه و نه بیشتر :D. $60 بازی رو فروختن $30 سیزن پس $10 کاستوم و ایتم فروشش هم میلیونی بود نسل قبل الان پورت همون ها رو دارن 60$ میفروشن.

پ.ن. من تنها گیم ریمستری که خریدم TLOU هست و این اولین و اخرین اشتباه من خواهد بود :D.

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ریمستر داریم تا ریسمتر. ریمستری که روش واقعا کار شده، محتویات جدید بهش اضافه شده و قیمتش هم مناسبه، هیچ ایرادی نداره و خیلی هم خوبه.(مراجعه شود به امضام) ولی اینکه صرفا بیان بازی رو 1080p/60fps بکنند و قیمت نجومی بزنند روش به هیچ عنوان قابل قبول نیست. (مراجعه شود به اکثر ریمسترهای این نسل)

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی

اگه واقعا میخوان شماره بعدی رو بسازن و برای کسایی که شماره قبل رو بازی نکردن ریمستر رو بدن دو تا مشکل هست :

1-اکثرا قیمت ریمسترها بالاس....الان واقعا فقط بخاطر بالا بردن رزولوشن و فریم ارزش داره 40 دلار پای gow3 بدیم؟؟بازی 5 سال پیش......میتونستن 20 یا حداکثر 30 دلار بدن
2-میتونستن مثه valve عمل کنن و قسمت جدید رو به همراه قسمت قبلی تو یه پک جدید عرضه کنن کاری که valve سر halflife2 episode 2 کرد و به اسم orange box تحویل مردم داد ....تو این پک چی بود ؟اینا
halflife 2/episode1/episode 2/portal/tf
5تا مجموعه بازی که دوتاش جدید بود قیمتشم 60 تا بود:d

در نتیجه این حرفا که میگن بازی رو میدیم تا کسایی که بازی نکردن بکنن اکثرا کشک و بیشتر برای خالی کردن جیب گیمراس(بیشتر گیمرای کنسولی به خاطر نبود قابلیت backward compability متاسفانه)

تنها ریمسترهایی هم که این نسل اومدنشون توجیه داشته dmc4 special edition/halo mcc و last of us remastered بوده:d

.

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,660
نام
سهيل
من خودم به شخصه هرچه قدر با ریسمتر عناوین نسل هفت مخالف هستم به همون میزان دوست دارم ریمیک یا ریمستر بازی های نسل ششم و قبل ترش رو ببینم.این ریمستر بازی های نسل هفتم با توجه به اینکه اکثرشون HD هستن و گرافیک خوبی الانم هم دارن یک مفت خوری و دله دزدی آشکارا از طرف ناشرا هستش.

الان این خبری که اومده در مور اینکه کاپکام دوست داره عناوین بیشتری رو ریمستر کنه اگر فقط محدود به نسل هفت باشه من باهاش مخالفم.ولی خوب از ریمیک یا ریسمتر عناوینی مثل Onimusha به شدت استقبال میکنم چون الان حتی در صورت داشتن کنسول نسل ششم گرافیک این بازی ها اذیت کننده است.یا حتی اگه این مورد رو برای نسل قبل ترش انجام بدن و بیان مثلا RE2 رو ریمیک کنن واقعا عالی میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر