پیش بینی ها و اخبار E3 2015

کدام کنفرانس E3 2015 موفق تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    185
  • نظرسنجی بسته شده است .

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
خُب از اونجایی که برای تاپیک جداگانه زدن برای هر کنفرانس خیلی زوده، صرفا بخاطر اینکه از نظر هایپیجات (!) از دنیا عقب نباشیم، گفتم یک عدد تاپیک درباره E3 پیش‌رو بزنم تا هرچی هایپ، آرزو و دل‌نوشته دارید، بریزید اینجا! :D در ضمن تا باز شدن تاپیک‌های جداگانه، می‌تونید اگر خبری، شایعه‌ای، نقل قول از insiderـی چیزی دارید، همین‌جا به اشتراک بگذارید.
پ.ن: از insiderهای وطنی مثل پارسال شدیدا استقبال می‌شه!!

آرزوها:

Quantic_Dream_Logo.png

پروژه جدید Quantic Dream. امیدوارم یک تیزر برای این E3 آماده کرده باشن، انتظار هم حدی داره! :|

logo.png

هیچ رقمه نمی‌شه این خبر ["Sony Bend Dev Says Next Game Will "Push PS4 to Somewhere It's Never Been] رو خوند برای پروژه جدیدشون کنجکاو نشد. این هم یک عدد تیزر داشته باشه کفایت می‌کنه.
پ.ن: جناب shinobi602 راجب این پروژه گفته بازی سبک Open World Horror هست. دیگه راست و دروغش با خودش!

icon-sms.png

یک تیزر حماسی و بازگشت Kratos با God of War IV ... 8->

پیش‌بینی‌ها:

- Uncharted 4 و یک نمایش خانمان‌سوز (!) از بخش‌های برفی بازی و معرفی Uncharted Trilogy بعد از اینکه حضار از تماشای برف نسل بعدی از هم گسیخته شدن!!
- نمایش گیم‌پلی از Rise of the Tomb Raider و اعلام تاریخ عرضه.
- یک عدد تیزر از Gears of War جدید.
- حضور Polyphony Digital و Gran Turismo 7.

مابقی پیش‌ینی‌/بحث/wish list به عهده شما.

Last edited by a moderator:

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
حرفات رو قبول دارم
ب لحاظ تجاری شدنی نیست
اما سر داستان خروجی hdmi و حتی wifi که ماکروسافت کلی کش و قوس داشت تا بتونی کنار هم استفاده کنی و حتی افتضاح hd dvd که تا هفته ها پرفروش ترین وسیله جانبی گیمینگ تو آمازون شد و بعدش ماکروسافت اعلام کرد چاهار میلیون خط کدنویسی کرد تا این پلیر قابل استفاده باش و آخر عاقبتشم که سینه قبرستون شد
امیدوارم تو این نسل با مدیریت اسپنسر دوست داشتنی کمتر ولخرجی و حماقت های اینچنینی از ماکروسافت ببینیم

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
کیا دلشون اره کردن لوکاست با Lancer میخواد؟ 8->
[video=aparat;3xbCu]http://www.aparat.com/v/3xbCu[/video]

راستی دوستان چه خبر از استاد Cliffy b و پروژش؟!

آخرین ویرایش:

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
کیا دلشون اره کردن لوکاست با Lancer میخواد؟ 8->
[video=aparat;3xbCu]http://www.aparat.com/v/3xbCu[/video]

راستی دوستان چه خبر از استاد Cliffy b و پروژش؟!
استاد و پروژش انگار تو کنفراس مخصوص PC gaming هستن :D

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
خب کم کم داریم به E3 نزدیک میشیم و تقدیم به شما :d :

ee3.jpg

@Behrooz
بهروز جان راه بنداز اون هایپو دیگه :d

درباره یFallout 4
=))
54368ea64ab6d.jpeg

آخرین ویرایش:

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
اقایون تاریخ این e3 دقیقا کی هست ؟ اصلا بگین تو چه ماهیه ؟ :D خرداد ؟ :-/
امیدوارم assassins creed victory با watch dogs 2 معرفی شن به صورت انفجاری :-/

آره مخصوصا victory که هیچ کس هم انتظار نداره معرفی شه :| اصن کل ه e3 منفجر میشه اگه معرفی شه :d

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
اها فکر کردم داری واقعا میگی :D
انفجاری منظورم تریلر بود :-" :D

تریلر که 100% انفجاری هست

اصن یوبیسافت استاد تریلر های خفن ه

من بیشتر منتظر سوپرایز آخر مراسم یوبی ام

پارسال که گیمپلی R6:siege فوق العاده بود

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
باز كم كم E3 داره فرا ميرسه و من هم سرو كلم تو بازى سنتر بيدا شد:d

به شخصه خيلى دوست دارم امسال سونى اتيغه و زير خاكى رو از زير خاك بيرون بياره ودر موزه اى به نام E3 2015 بازى The Last Guardian رو به نمايش بزاره و به همه ابهامات در اين باره بايان بده،

ولى جدا از آرزوها امسال حضور جند جيز تقريبن قطعى هست و منو هيجان زده ميكنه،ابتدا حضور ديويد كيج و بازى جديدش كه از دو سال بيش تا حالا به صورت نيمه محرمانه در حال ساخت بوده،حضور سانتا مونيكا هم صد در صد هست و با دمويي از نسخه جديد God Of War همه رو بر روى صندلى وبشت مانيتورها سر جاشون ميخكوب ميكنه، در مورد حضور ناتى داك هم كه جيزى نكم بهتره!! حضور Guerrilla و Bend وحتى Sucker Punch هم براى براى معرفى IP هاى تازشون دور از ذهن نيست,خلاصه اكر توقعاتو مانندسال قبل تا آسمون هفتم نبريم ميشه بيان كرد كه امسال مراسمى هيجان انكيز تر ازسال قبل داريم و اين E3 رو ميشه رو كردن ورقهاى اصلى برنده ازش ياد كرد

در ضمن به خاطر اشتباهات Type در حروف عذر ميخوام به اين دليل كه با كيبورد عربى كنسول نوشتم و سعى ميكنم ازبار بعدى با موبايل يا PC متن بنويسم كه مشكلى به وجود نياد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر