پیش بینی ها و اخبار E3 2015

کدام کنفرانس E3 2015 موفق تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    185
  • نظرسنجی بسته شده است .

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
خُب از اونجایی که برای تاپیک جداگانه زدن برای هر کنفرانس خیلی زوده، صرفا بخاطر اینکه از نظر هایپیجات (!) از دنیا عقب نباشیم، گفتم یک عدد تاپیک درباره E3 پیش‌رو بزنم تا هرچی هایپ، آرزو و دل‌نوشته دارید، بریزید اینجا! :D در ضمن تا باز شدن تاپیک‌های جداگانه، می‌تونید اگر خبری، شایعه‌ای، نقل قول از insiderـی چیزی دارید، همین‌جا به اشتراک بگذارید.
پ.ن: از insiderهای وطنی مثل پارسال شدیدا استقبال می‌شه!!

آرزوها:

Quantic_Dream_Logo.png

پروژه جدید Quantic Dream. امیدوارم یک تیزر برای این E3 آماده کرده باشن، انتظار هم حدی داره! :|

logo.png

هیچ رقمه نمی‌شه این خبر ["Sony Bend Dev Says Next Game Will "Push PS4 to Somewhere It's Never Been] رو خوند برای پروژه جدیدشون کنجکاو نشد. این هم یک عدد تیزر داشته باشه کفایت می‌کنه.
پ.ن: جناب shinobi602 راجب این پروژه گفته بازی سبک Open World Horror هست. دیگه راست و دروغش با خودش!

icon-sms.png

یک تیزر حماسی و بازگشت Kratos با God of War IV ... 8->

پیش‌بینی‌ها:

- Uncharted 4 و یک نمایش خانمان‌سوز (!) از بخش‌های برفی بازی و معرفی Uncharted Trilogy بعد از اینکه حضار از تماشای برف نسل بعدی از هم گسیخته شدن!!
- نمایش گیم‌پلی از Rise of the Tomb Raider و اعلام تاریخ عرضه.
- یک عدد تیزر از Gears of War جدید.
- حضور Polyphony Digital و Gran Turismo 7.

مابقی پیش‌ینی‌/بحث/wish list به عهده شما.

Last edited by a moderator:

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
اخ اخ من نمیدونم چرا اینقدر دلم میخواد GHOST RECON رو معرفی کنه یوبیسافت . لامصب نسخه اخری رو خیلی دوست داشتم . اولین بازی بود که تابستون 2 سال پیش بازی کردم خیلی چسبید .

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,785
اخ اخ من نمیدونم چرا اینقدر دلم میخواد GHOST RECON رو معرفی کنه یوبیسافت . لامصب نسخه اخری رو خیلی دوست داشتم . اولین بازی بود که تابستون 2 سال پیش بازی کردم خیلی چسبید .
هیچ وقت تام کلنسی GR رو با R6 یه جا معرفی نمیکنه احتمالآ بعد عرضه R6 معرفی شه فقط تو سال 2006-2007 اینطوری شد که تو سال 2006 هم R6:VEGAS اومد هم GR:AW1 اومد سال بعدش هم GR:AW2 اومد که 2 واسه PS3 هم اومد
من خودم به شخصه عناوین GR خیلی دوست دارم خصوصآ اون شماره اول نسل پیش رو (PS3 -(GR:AW2 خیلی واسم جالب بود همین طور این شماره ولی اون AW2 پیش بهتر بود با این که هایپ GR:FS نداشت ولی از نظر متا و رنکینگ هم بهتر بود (نسخه کنسولی) با این که واکنش های مثبتی به فیوچر سولجر شد امیدوارم اگه ساختن عینه ADVANCED WARFIGHTER 2 بشه
همین طور بخش مولتیشو بهتر کنن واقعآ کسالت آور بود همینطور کنترل خشکی داشت.

با دیدن این عکسا دوباره هوس GHOST RECON :AW2 کردم کاش بشه تو این نسلم تجربش کنم حتی به صورت کالکشن (که بعید از نظر تجاری )
1%20%283%29.jpg

graw23.jpg

Ghost-Recon-Advanced-Warfighter2-1.jpg

دوت از والپیپرهای مورد علاقه من

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
کلا همه بازیا (بجز یکی دو تا بازی) واسم قابل انتظار هست. همین شرکتای جدید مثل Bethesda و Square که کنفرانس دارن و کلا بازیایی که حضورشون قطعیه به خودی خود کلی هایپ انگیز هستن چه برسه به بازیایی که هنوز خبر نداریم ازشون. ولی خوب یه تریلر از GoW IV و اون بازی Guerilla Games ما را به سقف میچسباند :D

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
اون لحظه ای که Gregg Mayles میاد رو سن و Banjo-Kazooie جدید رو معرفی میکنه رو از همین الان دارم تو افق های پیش رو (!) می بینم :D به نظرم یکی از بازی های جدیدی که تو E3 معرفی میشه قطعا همینه.
;;) :d

آخرین ویرایش:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
[MENTION=1077]Behrooz[/MENTION]
تایپک ارزوهاست...ارزوم اینه یکی بگیره این بهروز خان رو بن کنه:|:d
خبری ازت نیست خیلی جالبه باز چه نقشه ای واسه هایپ های کشندت و E3 امسال داری؟:d

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
@Behrooz
تایپک ارزوهاست...ارزوم اینه یکی بگیره این بهروز خان رو بن کنه:|:d
خبری ازت نیست خیلی جالبه باز چه نقشه ای واسه هایپ های کشندت و E3 امسال داری؟:d

شایعاتی هست مبنی بر اینکه [MENTION=1077]Behrooz[/MENTION] جلوی HQـه ی بایوور منترال تحسن کرده! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر