پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 153 90.5%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    169

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,621
اموزش اخرین هک جدید از فلو ( با اسم PPPwn ) برای فریمورهای 9 تا 11

توجه:
این اموزش بصورت جز ب جز,کاملا اوکی و تست شده برای دو فریمور 9 و 11 انجام شده و پس از ان قادر ب نصب انواع fpkg و اجرای اونها خواهید بود.
هیچکدوم از لینکای دانلود دستکاری یا شخصی سازی نشده و کاملا از لینکای منبع و اصلی گذاشته شدن.

دوستان دقت کنید این مواردو ک میگم اگر ب درستی و با حوصله تو یک PC و یا لپ تاپ بدون مشکل ویندوز داشته باشین در کنار کنسولتون میتونید مراحل اکسپلویتو انجامش بدین ترجیحا از ویندوز 10 یا 11 استفاده کنین.

موارد پیش نیاز:
مورد اول:باید لینک زیرو پس از دانلود و استخراج ب ترتیب و طبق ویدیو اموزشی یعنی python + Npcap + scapy رو داخل PC یا لپ تاپتون نصب کنید لذا تو این اموزش و فعلا نیاز ب پیش نیاز پایتون و همه نصب این فایل زیپ الزامی هست تا بعدا شاید روش راحتری ام بیاد..
حتما در هنگام نصب پیش نیازها از اتصال نت ب PC برای نصب کامل و بدون مشکل مطمعن شید تا کاملا همه مواردو نصب کنه.
لینک پیش نیاز و مورد اول:
Herramientas.necesarias.PPPwn.zip - یو آپلود

مورد دوم:نیاز ب دو لینک زیر و دانلود یکی از برنامه های ساخته شده از MODDEDWARFARE ب اسم Pppwn GUI و یکی دیگه ب اسم PPPwnGo برای اجرا در PC دارین
دقت کنید هر دو تا ی کارو انجام میدن با این تفاوت ک در برنامه ای ک MODDEDWARFARE گذاشته نیاز ب یک فلش یا USB با فرمت exfatعه ب این خاطر که حتما باید اخرین نسخه گلدهنو بصورت bin دانلود و با تغییر نام ب payload یا goldhen تو روت فلش کپی کنید(نیاز ب USB,محتویات گلدهنو اتصالش ب کنسول برای مرتبه اول اما بعد از اکسپلویت باید با کمک فایل منیجر حتما تو قسمت data سپس گلدهن در اخر فولدر payloads چک بشه اگر گلدهن تو شاخه پی لودز بود ک هیچ اگر نبود باید منتقلش کنید لذا دفعه بعد بدون نیاز ب usb مراحل هک انجام پذیره),داخل خود برنامه PC هم باید تو فید و کادر اول فایل stage2.bin رو دانلود و معرفی کنید بعدا هم هنگام اجرای اکسپلویت نیازه
اما تو برنامه PPPwnGo ک محیط کوچک سبز رنگی با نشان GO در وسط هست دیگه احتیاج ب معرفی stage2.bin ب برنامه و معرفی فایلی نیست و از خود محل استخراج فایلش در PC همه کارشو خودش انجام میده

لینک اخرین نسخه گلدهن 2.4b17
https://www.mediafire.com/file/k3ev4kd36n754qr/goldhen.bin/file

لینک برنامه MODDEDWARFARE ب اسم ppwn GUI 1.3:
https://www.mediafire.com/file/k3ev4kd36n754qr/goldhen.bin/file

لینک برنامه سبز رنگ 2.1&PPPwnGo_v1.8.2(پیشنهادی اموزش):
https://codeload.github.com/PSGO/PPPwnGo/zip/refs/heads/main

بعد از همه موارد بالا کنسولو روشن دقت کنید فقط از طریق مستقیم کابل lan با کیفیت ترجیحا cat6 یک سر ب کنسول و دیگری رو به PC یا لپ تاپتون متصل کنید

داخل تنظیمات wifi کنسول رو تب اتصال lan و مواردو در قسمت PPPOE بصورت رندوم حالا من خودم رو 900 و پسوردم رو 900 قرار دادم بقیه رو بصورت اتومات و no user در اخر ادامه و تمام کنید,همین ما حالا موفق ب تنظیم شبکه شدیم

در انتها ترجیحا برنامه سبز رنگ (چینی) PPPwnGo باز کنید چون خودش همه مواردو تنظیم داخلش داره اگر واسه فریمور 9 میخواین انجام بدین تب برنامه رو واسه 900 بزارین اگر 11 هستین رو 11 تنظیم کنید بعد فلش رو با محتویات گلدهن ب کنسول متصل سپس در برنامه PPPwnGo در PC یا لپ تاپتون
رو گزینه go کلیک حتما بعدش وارد تنظیمات کنسول قسمت تست کانکشن بشین اینجاس ک پروسه داخل برنامه شروع ب انجام و درصد میزنه تا دو مرحله باید 100 درصد تکمیل بشه اگر مراحلو درست انجام داده باشین بعد از تکمیل شدنش تو نوتیفی بالا و سمت چپ گلدهن با موفقیت اعمال میشه و تمام شما موفق شدین کنسول خودتون رو جیلبریک کنید.

دوستان نظر بر اینکه مقایسه هک تو هر زمان و طبق معمول ممکنه هر جایی صورت بگیره:
هر روش هک تو زمان خودش هر چن با همین توضیحات اخیر راجب فریمور 11 بازم ارزشمنده و صد البته تضمینو اجبارم نیس این کاملا برمیگرده ب شرایط و نیاز شما...(چیزی ک هس و از شواهد امر پیداس روش هک PPPwn Exploit در فریمور 11 تقریبا استیبل گزارش شده خودم هم رو فریمور 9 روش هک جدید امتحان کردم و مشکلی نبود اینم اضافه کنم در اینده نزدیک ممکنه بهترم بشه)
همینطور اینو دارم میبینم ک میپرسن لازم شد برای اشاره و تذکر:
دوستانی ک رو فریمورهای 9 ب پایین تر با قابلیت کپیخور از قبل هستن اصلا احتیاجی ب اپدیت نخواهند داشت تا زمانیکه مزیت بهتری نسبت ب قبل گزارش نشده بنابراین هیچ لزومی برای اپدیت نیست.
اما رفقایی ک در فریمور 9 هستن در صورت تمایل
هم از روش قبل میتونن استفاده کنن و هم از روش جدید(PPPwn Exploit)
و اما کسانی ک رو فریمور 11 هستن میتونن از روش بالا و همون توضیحات پست قبل و صفحه مربوطه (189) کپیخور کنن,امکان نصبو اجرای بازیهام ک با گلدهن جدید فراهم شده همینطور برنامه های کاربردی ام داره اپدیت و اضافه میشه

فریمورای 9.03 و 10 طبق شواهد و توضیحاتی ک هست اینام میتونن فعلا کمی صبر کنن و برای اپدیت ب 11 عجله نداشته باشن تا بزودی دقیقا مشخص بشه و اگر اتفاق خاص دیگری نیوفته اونموقع میتونن اپدیتو استفاده کنن...

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,621
C++ is faster
اپدیت loader چینی PPPwnGo با اضافه شدن C++
پیشنهادی هک جدید PPPwn Exploit برای فریمور 9 و 11(این اپدیت برای قسمت اموزش هک جدید PPPwn Exploit در خصوص دو فریمور 9 و 11,صفحه 189 همین تاپیک ویرایش و جایگزین نسخه قبل شد)

**دوستان برای این ورژن لودر چینی PPPwnGo ی توضیحی ک واقعا کاربردیه و اضافه شده بگم ک:
اگر کابل لن شما مستقیمم از کنسول ب PC متصل نشده باشه و بنا ب هر دلیل از روتر یا سوئیچ شبکه بین کنسولو,PC استفاده کنید بازم مراحل هک براتون براحتی انجام میشه
بنابراین استفاده از این نسخه و برنامه حتما پیشنهاد میشه
خودمم رو فریمور 9 با یک سوئیچ شبکه 5 پورت d-link تست کردم و کاملا اوکیه.(از نکاتی ک هر جایی بهش اشاره یا دقت نمیکنن و فقط برای مرتبه اولو نیاز ب usb تو اموزشا گفتن درستش اینه که
نیاز ب USB,محتویات گلدهنو اتصالش ب کنسول برای مرتبه اول اما بعد از اکسپلویت باید با کمک فایل منیجر حتما تو قسمت data سپس گلدهن در اخر فولدر payloads چک بشه اگر گلدهن تو شاخه پی لودز بود ک هیچ اگر نبود باید منتقلش کنید لذا دفعه بعد بدون نیاز ب usb مراحل هک انجام پذیره)**

Alireza.jpg لینک:

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,621
C++ is faster
پیشنهادی هک جدید PPPwn Exploit برای فریمور 9 و 11(این اپدیت برای قسمت اموزش هک جدید PPPwn Exploit در خصوص دو فریمور 9 و 11,صفحه 189 همین تاپیک ویرایش و جایگزین نسخه قبل شد)

**دوستان برای این ورژن لودر چینی PPPwnGo ی توضیحی ک واقعا کاربردیه و اضافه شده بگم ک:
اگر کابل لن شما مستقیمم از کنسول ب PC متصل نشده باشه و بنا ب هر دلیل از روتر یا سوئیچ شبکه بین کنسولو,PC استفاده کنید بازم مراحل هک براتون براحتی انجام میشه
خودمم رو فریمور 9 با یک سوئیچ شبکه 5 پورت d-link تست کردم و کاملا اوکیه.(از نکاتی ک هر جایی بهش اشاره یا دقت نمیکنن و فقط برای مرتبه اولو نیاز ب usb تو اموزشا گفتن درستش اینه که
نیاز ب USB,محتویات گلدهنو اتصالش ب کنسول برای مرتبه اول اما بعد از اکسپلویت باید با کمک فایل منیجر حتما تو قسمت data سپس گلدهن در اخر فولدر payloads چک بشه اگر گلدهن تو شاخه پی لودز بود ک هیچ اگر نبود باید منتقلش کنید لذا دفعه بعد بدون نیاز ب usb مراحل هک انجام پذیره)**

View attachment 336966لینک:
اپدیت loader چینی PPPwnGo ب ورژن v2.1.1b قابلیت C++ و اضافه شدن نکته جالب و اینکه
حتی پس از روشن یا راه اندازی مجدد کنسول فقط کافیه قبلش تیکه لن رو از قسمت نت کنسول زده باشین بنابراین دیگه هر بار پس از راه اندازی کنسول نمیخواد وارد test internet connection بشید
همون رو برنامه تب (GO) از طریق PC بزنید تمومه خودش باز مراحل اکسپلویتو بصورت خودکار انجام خواهد داد

لینک:

آخرین ویرایش:

Homan425

کاربر سایت
Aug 9, 2018
109
سلام خدمت آقا رضا و سایر دوستان دوتا سوال داشتم یکی اینکه آیا تو فریمور 11 بعد از جیلبریک کنسول به حالت ریست مود بزاریم بعد بخواهیم مجدد روشن کنیم دستگاه در همون حالت جیلبریک و کپیخور میمونه یا جیلبریک میپره و باید مراحل مجدد انجام بدیم؟ سوال دومم یکی از کنسول ps4 6.72 وقتی تو حالت ریست مود میزارم مجدد که روشن میکنم بازیها قفل میشن و باید مجدد مراحل انجام بشه ولی اون یکی کنسولps4 6.72 دیگه که دارم وقتی از ریست مود خارج میشه مشکلی نداره. تنظیمات هر دو کنسول و هاستی که ازش استفاده میکنم هم یکی میخواستم دلیلش میدونید راهنمایی کنید

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,621
سلام خدمت آقا رضا و سایر دوستان دوتا سوال داشتم یکی اینکه آیا تو فریمور 11 بعد از جیلبریک کنسول به حالت ریست مود بزاریم بعد بخواهیم مجدد روشن کنیم دستگاه در همون حالت جیلبریک و کپیخور میمونه یا جیلبریک میپره و باید مراحل مجدد انجام بدیم؟ سوال دومم یکی از کنسول ps4 6.72 وقتی تو حالت ریست مود میزارم مجدد که روشن میکنم بازیها قفل میشن و باید مجدد مراحل انجام بشه ولی اون یکی کنسولps4 6.72 دیگه که دارم وقتی از ریست مود خارج میشه مشکلی نداره. تنظیمات هر دو کنسول و هاستی که ازش استفاده میکنم هم یکی میخواستم دلیلش میدونید راهنمایی کنید
سلام عزیز
چون ب روی فریمور 11 نیستم ک بعد از حالت رست مودش رو چک کنم نمیتونم دقیق و با اطمینان بگم
اما طبیعتا تو زمان رست مود و راه اندازی مجدد نیازی ب هک دوباره نیستو نباید مشکلی باشه
(و همونطور ک گفتی مثل یکی از همون کنسولهات رو 6.72 بعد از روشن شدن نیاز ب هک مجدد نیستو بازیا باید اجرا بشن...)
اما اون یکی رو 6.72 ک مشکل قفل بازیا بعد از رست مود رو داره,عجیبه و نباید ب این شکل باشه!

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,621
دوستان نظر بر اینکه مقایسه هک تو هر زمان و طبق معمول ممکنه هر جایی صورت بگیره:
هر روش هک تو زمان خودش هر چن با همین توضیحات اخیر راجب فریمور 11 بازم ارزشمنده و صد البته تضمینو اجبارم نیس این کاملا برمیگرده ب شرایط و نیاز شما...(چیزی ک هس و از شواهد امر پیداس روش هک PPPwn Exploit در فریمور 11 تقریبا استیبل گزارش شده خودم هم رو فریمور 9 روش هک جدید امتحان کردم و مشکلی نبود اینم اضافه کنم در اینده نزدیک ممکنه بهترم بشه)
همینطور اینو دارم میبینم ک میپرسن لازم شد برای اشاره و تذکر:
دوستانی ک رو فریمورهای 9 ب پایین تر با قابلیت کپیخور از قبل هستن اصلا احتیاجی ب اپدیت نخواهند داشت تا زمانیکه مزیت بهتری نسبت ب قبل گزارش نشده بنابراین هیچ لزومی برای اپدیت نیست.
اما رفقایی ک در فریمور 9 هستن در صورت تمایل
هم از روش قبل میتونن استفاده کنن و هم از روش جدید(PPPwn Exploit)
و اما کسانی ک رو فریمور 11 هستن میتونن از روش بالا و همون توضیحات پست قبل و صفحه مربوطه (189) کپیخور کنن,امکان نصبو اجرای بازیهام ک با گلدهن جدید فراهم شده همینطور برنامه های کاربردی ام داره اپدیت و اضافه میشه

فریمورای 9.03 و 10 طبق شواهد و توضیحاتی ک هست اینام میتونن فعلا کمی صبر کنن و برای اپدیت ب 11 عجله نداشته باشن تا بزودی دقیقا مشخص بشه و اگر اتفاق خاص دیگری نیوفته اونموقع میتونن اپدیتو استفاده کنن...
GoldHEN v2.4b17.2
10.00
!!is coming
اینطور ک مشخصه sistro برای اوکی (ساپورت) گلدهن رو فریمورای 10 ب بالا و (قبل از 11 منظوره) امادس
(دقت کنید طبق شواهدم هنوز تا این لحظه من جایی ندیدم ک خبر از انتشارش بصورت رسمی باشه و فعلا هم منتشر نشده)
برای فریمورای 9.03 تا 9.60 هم باید صبر داشت
Alireza.jpg

Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

vb.mohsen2

کاربر سایت
Sep 30, 2010
156
سلام خدمت دوستان لطفا یکم منو راهنمایی کنین .جدیدا خواهرزادم یه ps4 خرید با فریمور 10.1 .تا جایی من متوجه شدم از تاپیک برای هک باید به 11 اپدیت کنم .با هک ومراحل بعدی package install توی منو برا من فعال میشه و میتونم فایل منیجیر و ... اینا نصب کنم نحوه نصب بازی ها هم همینجوریه ؟ مثلا بازی رو که دانلود کنم به صورت pkg هست که باید بریزمش روی هارد و از package install بازی رو نصب کنم درسته ؟ نسل قدیمی گیمرم دیگه یه راهنمایی بکنین 😅🫠

• Like

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,621
سلام خدمت دوستان لطفا یکم منو راهنمایی کنین .جدیدا خواهرزادم یه ps4 خرید با فریمور 10.1 .تا جایی من متوجه شدم از تاپیک برای هک باید به 11 اپدیت کنم .با هک ومراحل بعدی package install توی منو برا من فعال میشه و میتونم فایل منیجیر و ... اینا نصب کنم نحوه نصب بازی ها هم همینجوریه ؟ مثلا بازی رو که دانلود کنم به صورت pkg هست که باید بریزمش روی هارد و از package install بازی رو نصب کنم درسته ؟ نسل قدیمی گیمرم دیگه یه راهنمایی بکنین 😅🫠
با درود و احترام
تا همین ک گفتی درسته
بازم شما میتونی fpkg هارو اگر فضا یا ب اصطلاح هارد اکسترنالت میزانش کافی نیس یا نداری از طریق خود PC با همون اتصالش از کابل لن ب کنسولم میشه بازی نصب کنی میزان سرعت نصبم برمیگرده تا حدی ب قدرت PC.
منتهای مراتب فعلا فریمور 10 تا براش گلدهن نیاد نمیشه استفاده کامل کنی و باید کمی صبر داشته باشی یا اگر عجله داری فعلا تنها راهش همون اپدیت ب 11س

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,621
C++ is faster

View attachment 336966لینک:
خب اینم ویدیو MODDED WARFARE راجب هر اونچه قبلا توضیحش رو پست گذاشتم یعنی حتی مابین کنسول و PC روتر یا سوییچ شبکه هم باشه بازم مراحل اکسپلویت براحتی انجام خواهد شد
Using an old router to Jailbreak the PS4!
x.com

• Like
Reactions: amin200200

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,621
**دوستان لودر چینی PPPwnGo رو اگر یادتون باشه گفتیم پیشنهاد اموزش هک برای فریمورای حتی 9 و 11س**
اما ورژن lite این برنامه تو تستایی ک خودم رو فریمور 9 انجام دادم بسیار سریعتر از اون PPPwnGo هستو کاملا اینم پیشنهاد میشه و خودتونم میتونید رو دو فریمور 9 و 11 تست کنید البته این لودرها درست مثل همون موقع هاستها رو فریمورای پایین تر,ممکنه بازم رو هر مدل کنسول بالا و پایین داشته باشنو برای بعضیا خوب یا بعضیام بد جواب گرفته باشن اما این سری ب نظر هم پایدارترن و نسبت ب قبلم دیگه مثل هاستا کسی اونقدر گزارش شانسی بودنشونو برای مراحل هکو نگفتن صد البته تاکیدم فقط رو این دو لودره چون کاملا رو فریمور 9 تست داشتم و بدون مشکل هستن.
لینک جدیدترین ورژن لایت:
Release v3.5 · PSGO/PPPwn-Lite
Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

vb.mohsen2

کاربر سایت
Sep 30, 2010
156
با تشکر از راهنمایی های دوستان با اپدیت از 10.1 به 11 تونستم دستگاه رو هک کنم PPPwnGo . البته فقط یدونه crash bandicoot رو امتحان کردم .فقط دوستان یه سوال دیگه من gt7 که نمیشه افلاین بازیش کرد میشه دیسکشو بخرم و مثلا تو یه پروفایل دیگه بازیش کنم؟مسئه بن اینا رو دقیق نمیدونم چی میشه دستگاه کلا از کار میافته ؟یا ...؟

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,621
خب اینم ویدیو MODDED WARFARE راجب هر اونچه قبلا توضیحش رو پست گذاشتم یعنی حتی مابین کنسول و PC روتر یا سوییچ شبکه هم باشه بازم مراحل اکسپلویت براحتی انجام خواهد شد
Using an old router to Jailbreak the PS4!
x.com
در روش اولیه اموزش هک گفته بودیم از طریق مستقیم کابل لن ب کنسول ترجیحا استفاده از جنس cat6
و بعدا همونطور ک گفته شد مابین کنسولو PC اگر روتر یا سوییچ شبکه هم باشه باز میشه از طریق PC اکسپلویت جدیدو انجام داد در حالیکه تو لودرای اولیه جواب نبود اما الان اوکی شده

حالا تو این روش و در ویدیو اموزشی جدیدتر MODDEDWARFARE اینبار استفاده از خود روتر برای جیلبریک جدید

Using a Router to Jailbreak the PS4 on 11.00!​

روترهایی ک میتونن با پشتیبانی,موارد گفته شده در ویدیو زیر,با پروژه PPPwn_WRT
امکان اکسپلویتو ب اینصورتم در اختیار داشت.

آخرین ویرایش:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
914
نام
amin
با تشکر از راهنمایی های دوستان با اپدیت از 10.1 به 11 تونستم دستگاه رو هک کنم PPPwnGo . البته فقط یدونه crash bandicoot رو امتحان کردم .فقط دوستان یه سوال دیگه من gt7 که نمیشه افلاین بازیش کرد میشه دیسکشو بخرم و مثلا تو یه پروفایل دیگه بازیش کنم؟مسئه بن اینا رو دقیق نمیدونم چی میشه دستگاه کلا از کار میافته ؟یا ...؟
دوست عزیز اگر اشتباه نکنم سیو شدن این بازی نیاز به اینترنت داره و کاری به دیسکی یا اکانتی یا هکی بودن بازی نداره و باز هم اگر اشتباه نکنم برای این که بتونی این بازی رو سیو کنی باید به شبکه پلی استیشن وصل بشی که در این صورت نیاز هست کنسول به آخرین ورژن آپدیت بشه .

• Like

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,621
GoldHEN v2.4b17.2
10.00
!!is coming
اینطور ک مشخصه sistro برای اوکی (ساپورت) گلدهن رو فریمورای 10 ب بالا و (قبل از 11 منظوره) امادس
(دقت کنید طبق شواهدم هنوز تا این لحظه من جایی ندیدم ک خبر از انتشارش بصورت رسمی باشه و فعلا هم منتشر نشده)
برای فریمورای 9.03 تا 9.60 هم باید صبر داشت
View attachment 337503

View attachment 337502
و حالا ساپورت 10 و 10.01
از sistro
دوستان اگر رو 10 و 10.01 هنوز هستن یا صبوری بیشتری داشتن ک ب نظرم با اپدیت 11 هم فرقی نداره و نمیشه اونایی ک اپدیت ب 11 داشتنو بگیم ضرر کردن (مگر این وسط برای این فریمورا ی متد جدیدی دربیاد),خب میتونن مراحل هک کاملو در اختیار داشته باشن.
همچنان از 9.03 تا اخرین فریمور 9 ک فک کنم 9.60 هستو هم باید منتظر باشن تا بلکه خبر پشتیبانیش بیاد.

Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر