پورشه در بازی فورزا چهار موجود نیست ؟!

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
درود

کارگردان شرکت بازی سازی t10 یعنی اقای درن گرین والت اعلام کرد که ، محصولات کمپانی پورشه در بازی فورزا موتوراسپورت 4 وجود نخواهند داشت .

forza-porsche.jpg

محصولات این غول المانی در نسخه های قبلی سری فورزا با مجوز شرکت EA ، موجود بود اما اکنون EA به کار بردن محصولات پورشه در فورزا4 را ممنوع کرده است . لازم به ذکر است که لایسنس به کار بردن محصولات پورشه در بازی های ریسینگ در دست EA میباشد .

اقای دن گرین والت در طی پستی در بلاگ بازی فورزا ، اعلام کرد : از زمانی که عنوان فورزا به وجود امد محصولات پورشه تحت مجوز EA در ان وجود داشت اما در نسخه ی چهارم این بازی محصولات کمپانی پوشه وجود نخواهد داشت .

در نسخه ی قبلی فورزا ، یعنی فورزا سه ما با همکاری EA قادر بودیم بیش از 35 نوع از محصولات پورشه را در بازی ارائه دهیم و در فورزا چهار ما مشتاق بودیم که محصولات بیشتری از پورشه را ارائه دهیم و میخواستیم چندین نوع از محصولات پورشه را در بخش جدید بازی یعنی AUTO VOSTA به نمایش دراوریم ، اما EA راه خود را نسبت به همکاری با T10 نمیبیند .

وی ادامه داد : ما در طول هجده ماه گذشته تماس های مکرری با EA داشتیم تا از نظر خود در قبال اینکار تجدیدنظر کند و حتی با نفوذ افراد مختلف و لابی تلاش خود را کردیم اما فایده ای نداشت .

گیرن والت همچنان امیدوار است که محصولات پورشه در سری فورزا باقی بماند و به یاد اورد که : " ما با EA به طور منظم در گذشته همکاری داشتیم و برای انها احترام قائلیم و امیدواریم که این رویکرد ادامه داشته باشد".

اقای گیرین والت اذعان کرد که " فورزا ، لایسنس تمام مدل های فراری را دارد و تمایل ندارد که به کاربردن محصولات فراری را در سایر بازی های ریسینگ ممنوع کند ، زیرا معتقداست که این عمل به چرخه ی اکوسیستم بازی های ریسینگ ضربه خواهد زد " .

من خیلی متاسفم از بابت این امر ، گیمران باید بتوانند در بازی های ریسینگ فراری و پورشه را برانند . کمپانی پورشه محصولات فوق العاده ای دارد و من به خاطر نبودن پورشه در فورزا 4 متاسفم .

TNX VG 247

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Panther_X

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
EA که اینروزا همه جای صنعت گیمو تسخیر کرده :D این مایکروسافت نمیتونه یه پیشنهاد کوچیکی بده :D در کل واقعا بد میشه EA کرم ریزی بدی کرد!!!

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
یکی نیست به این EA بگه این چه مسخره بازیی هست که راه انداختی ! انحصار طلبی از این نوعش واقعا مضحکه! توی GT هم فکر میکنم بابت همین مسئله porsche نبود
حالا اگر تو یه بازی درست جسابی ازش استفاده میکرد یه چیزی ! کل چیز دندون گیرشون SHift هست که اونم در حدی نیست که ارزش انحصاری کردن داشته باشه! حالا چی میشه پول بگیری و بذاری بقیه ملت هم استفاده کنن؟؟؟

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi

اقای گیرین والت اذعان کرد که " فورزا ، لایسنس تمام مدل های فراری را دارد و تمایل ندارد که به کاربردن محصولات فراری را در سایر بازی های ریسینگ ممنوع کند ، زیرا معتقداست که این عمل به چرخه ی اکوسیستم بازی های ریسینگ ضربه خواهد زد " .
پس چرا NFS Hot pursuit فراری نداشت ؟/:)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,049
نام
آریا
حالا اگر تو یه بازی درست جسابی ازش استفاده میکرد یه چیزی ! کل چیز دندون گیرشون SHift هست که اونم در حدی نیست که ارزش انحصاری کردن داشته باشه! حالا چی میشه پول بگیری و بذاری بقیه ملت هم استفاده کنن؟؟؟
خب دقیقآ موضوع همینه ! :D EA وقتی میبینه نمیتونه به کیفیت رقبا برسه ، میره سراغ انحصاری کردن ! چون دیگه انحصاری کردن نیازی به استعداد و هنر نداره و فقط پای پول در میون هست ! :D

• Like
Reactions: RoCoCo

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
خب دقیقآ موضوع همینه !
biggrin1.gif
EA وقتی میبینه نمیتونه به کیفیت رقبا برسه ، میره سراغ انحصاری کردن ! چون دیگه انحصاری کردن نیازی به استعداد و هنر نداره و فقط پای پول در میون هست !
biggrin1.gif
خب منم دارم بحث پول رو میکنم ! پول بگیر و اجازه صادر کن ! الان مگه میشه مایکرو و سونی گفته باشن ماچ میدیم بذار استفاده کنیم برند رو؟:D

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
توی شیفت 2 بود ؟ توی شیفت 1 یادمه که EA با مایکرو قرار داد بسته بود و فقط توی نسخه PS3 فراری نبود.

البته این قضیه تا حدودی مشخص نیست، مثلا یه بازی مثل Out Run از PSN به خاطر این قراداد برداشته شد ولی از طرفی یه بازی مثل Ferrari Challenge هست که روی همه چی جز 360 اومده:D قبلا هم سگا لایسنس فراری رو داشت که مدتش تموم شد !

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,120
مایکرو فراری نمیده، EA هم پورشه نمیده :D
گرینوالت داره میگه که میدن:D فکر کنم تو GT5 هم بود.

کلا خاک بر سر EA که میخواد با این چیزها Shift رو مطرح کنه. البته من زیاد از پورشه خوشم نمیاد، ولی اگه قراره با این کار چهار تا طرفدار پورشه رو مجبور کنن بازیشو بخرن که واقعا جای تاسف داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر