پروژه محرمانه سونی با همکاری نولان نورث، Uncharted 5؟

علاقه مند به معرفی کدامیک از موارد هستید

• IP جدید

• محتوای مربوط به The Last of Us Part II

• Uncharted 5 با کارکتر نیتن دریک (شخصیت اصلی)

• Uncharted 5 با کارکتر سم دریک (شخصیت اصلی)

• Uncharted 5 با کارکتر کلوئی (شخصیت اصلی)

• Uncharted 5 با کارکتر کاسی دریک (شخصیت اصلی)

• Uncharted با کارکتر نادین راس (شخصیت اصلی، پیش درآمد)

Results are only viewable after voting.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,562
طی توییت جدید از Victoria Grace صداپیشه Yara در عنوان مورد انتظار The Last of Part II، او با گذاشتن عکسی در کنار نولان نورث اشاره می کند در حال کار بر روی یک پروژه محرمانه می باشند.
نولان نورث صداپیشه نیتن دریک بازگشته تا بر روی یک پروژه جدید کار کند، آیا این پروژه محرمانه مربوط به استودیوی San Diego می باشد که قبل تر شایعاتش مبنی بر ساخت بازی Uncharted 5 پخش شده بود.
l3564_.png

r701313_.jpg

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
شاید یکی از کاراکترای خط داستانی دیگه ی Tlou pII رو بازی کرده نولان نورث که هنوز معرفی نشده... واسه این میگم که یارا هم مال اون یکی خط داستانیه.

+ شاید مال بازی بعدی nd عه!
+ شاید اصن مال سونی نباشه پروژه محرمانه :D

هر حالتی رو بیشتر از Uc5 دوست دارم :D واقعا امیدوارم ادامه ندن

پ.ن. شاید دختره توی Avengers بوده و کاراکترش معرفی نشده :D
در کل توییت بنظرم خیلی خیلی مبهم تر و کلی تر از چیزیه که بخایم سریع بریم سراغ Uc5 و استدیوی سن دیگو :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اتفاقا من امیدوارم ادامه اش بدن:D مثلا داستان بازی در مورد دختر نیتن دریک باشه :D
نخیرم :D
بنظر من واقعا نمیتونن از Uc 4 و مخصوصا Lost Legacy پکیج کاملتری بدن. از نظر گیمپلی و کلیت بازی باید بنظرم یه مدت طولانی بگذره و اگر میخواد بیاد با یک جهش تغییرات گنده بیاد مثل GoW! وگرنه شیردوشی میشه :D
پ.ن کاراکتر دیگه میخوان برن سمت کلویی :x:x دختر نیتن بخاد بزرگ شه باید خط داستانی بره 20 سال دیگه :D همین الان بهتره

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,270
نام
امیر حسین
نخیرم :D
بنظر من واقعا نمیتونن از Uc 4 و مخصوصا Lost Legacy پکیج کاملتری بدن. از نظر گیمپلی و کلیت بازی باید بنظرم یه مدت طولانی بگذره و اگر میخواد بیاد با یک جهش تغییرات گنده بیاد مثل GoW! وگرنه شیردوشی میشه :D
پ.ن کاراکتر دیگه میخوان برن سمت کلویی :x:x دختر نیتن بخاد بزرگ شه باید خط داستانی بره 20 سال دیگه :D همین الان بهتره
نع ... کلوئی نه... شخصیت اصلی باید یک دریک باشه! حالا اگر نیت کلا کشیده کنار، یا دخترش باشه و یا سم! :D
اصلا دریک ها یه حس و حال باحالی دارن! توی TLL هم از وقتی سم وارد داستان شد، بازی جذاب تر شد...این ذات خرابکاری و واکنش هاشون و شوخی هاشون یه سیستم دیگه ست که جذابه! :-"

اون نادین هم با اینکه خیلی روش کار کردن و بهتر شد... ولی بازم کاراکتر باحالی به عنوان همراه نیست...
النا،سالی،کلوئی،تنزین،کارتر،سم رو بزاری کنار که این بشه همراه؟ :|
به دلایل مسائل روز غرب، کاملا هم بعید میدونم اگر کلوئی شخصیت اصلی باشه، نادین رو نزارن کنارش:-"

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
نع ... کلوئی نه... شخصیت اصلی باید یک دریک باشه! حالا اگر نیت کلا کشیده کنار، یا دخترش باشه و یا سم! :D
اصلا دریک ها یه حس و حال باحالی دارن! توی TLL هم از وقتی سم وارد داستان شد، بازی جذاب تر شد...این ذات خرابکاری و واکنش هاشون و شوخی هاشون یه سیستم دیگه ست که جذابه! :-"

اون نادین هم با اینکه خیلی روش کار کردن و بهتر شد... ولی بازم کاراکتر باحالی به عنوان همراه نیست...
النا،سالی،کلوئی،تنزین،کارتر،سم رو بزاری کنار که این بشه همراه؟ :|
به دلایل مسائل روز غرب، کاملا هم بعید میدونم اگر کلوئی شخصیت اصلی باشه، نادین رو نزارن کنارش:-"
به شخصه حالم از نادین بهم میخورد. در طول بازی فقط دعا میکردم این دهنشو ببنده صداشو نشنوم خیلی رو اعصاب بود

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
به شخصه حالم از نادین بهم میخورد. در طول بازی فقط دعا میکردم این دهنشو ببنده صداشو نشنوم خیلی رو اعصاب بود
منم همینجور ولی تو کلا یه فوبیای سیاه پوستی داری کلا از سیاه بدت میاد چه مرد باشه چه زن چه وینگر چه هافبک :))

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
شاید یکی از کاراکترای خط داستانی دیگه ی Tlou pII رو بازی کرده نولان نورث که هنوز معرفی نشده... واسه این میگم که یارا هم مال اون یکی خط داستانیه.

+ شاید مال بازی بعدی nd عه!
+ شاید اصن مال سونی نباشه پروژه محرمانه :D

هر حالتی رو بیشتر از Uc5 دوست دارم :D واقعا امیدوارم ادامه ندن

پ.ن. شاید دختره توی Avengers بوده و کاراکترش معرفی نشده :D
در کل توییت بنظرم خیلی خیلی مبهم تر و کلی تر از چیزیه که بخایم سریع بریم سراغ Uc5 و استدیوی سن دیگو :D
احتمال خیلی زیاد پروژه سونی هست ازون جهت میگم که این چند روزه سونی داره قطره چکونی یه سری اطلاعات میده. احتملا نحت فشار افکار عمومی و بی خبری دارن یکم خساست رو میزارن کنار. از تریلر GOT تا خبر سریال TloU تا تایید RDNA2 بودن PS5 تو کنفرانس AMD. البته شایدم من دارم خیلی بقول این خارجکیا read between lines میکنم

• Like
Reactions: vivanred

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
منم امیدوارم انچارتد ادامه ندن
چ برسه اونم که استدیو سازندش کسی جزء ناتی داگ باشه
سن دیگو هم از اونجایی که اخبار میگه سونی بزرگترشون کرده چ بهتر که یه
new ip از خودشون بسازن قرار بگیره کنار Ip های بزرگ و پر فروش سونی