پرسش و پاسخ Xbox One

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,612
نام
محمد
سلام
من یه دیسک بازی دارم ک تو 47 درصد میمونه نصب نمیشه(متاسفانه دیسک خش داره )
راه حلی چیزی نیست بتونم بازیرو نصب کنم ؟
(دانلودی چیزی؟)
دیتای بازی رو از این طریق دانلود کن.
لینک های استخراج شده توسط برنامه Bay Life: Revolt برای Xbox One
بعد که دیسک رو بزاری میتونی استفاده کنی.

• Like
Reactions: *CATALAN*

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
سلام
سوالم شاید یکم مسخره باشه چون خودم وان ندارم و چیزی هم در موردش نمیدونم زیاد.برای یکی از دوستام دارم اینو میپرسم هر چند فکر کنم جوابش تابلو باشه:)) فقط میخوام مطمئن شم سوالم اینه که آیا دسته xbox one به one s میخوره؟:|:D

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,143
نام
Arshia
سلام
سوالم شاید یکم مسخره باشه چون خودم وان ندارم و چیزی هم در موردش نمیدونم زیاد.برای یکی از دوستام دارم اینو میپرسم هر چند فکر کنم جوابش تابلو باشه:)) فقط میخوام مطمئن شم سوالم اینه که آیا دسته xbox one به one s میخوره؟:|:D
بله، ميخوره

• Like
Reactions: Demon.Hunter

mlajafari

کاربر سایت
Jun 22, 2009
22
سلام
من دیروز ایکس باکس حریدم با بازی فورزا 6 - نصبش کردم یکی دو ساعت بازی کردم بعد انلاین شدم 8 گیگ اپدیت داره سرعت اینترنت من تو کامپیوتر خیلی زیاده ولی تو کنسول یک ساعت طول کشید فقط 100 مگ دانلود کرد طاهی نداره اپدیت رو با کامپیوتر دانلود کنم یا سرعت دانلود رو تو کنسول زیاد کنم یا کلا بی خیال اپدیت بشم الان بازی شروع نمیشه حداقل افلاین بازی کنم.

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سلام
من دیروز ایکس باکس حریدم با بازی فورزا 6 - نصبش کردم یکی دو ساعت بازی کردم بعد انلاین شدم 8 گیگ اپدیت داره سرعت اینترنت من تو کامپیوتر خیلی زیاده ولی تو کنسول یک ساعت طول کشید فقط 100 مگ دانلود کرد طاهی نداره اپدیت رو با کامپیوتر دانلود کنم یا سرعت دانلود رو تو کنسول زیاد کنم یا کلا بی خیال اپدیت بشم الان بازی شروع نمیشه حداقل افلاین بازی کنم.
اگه میخوای افلاین بازی کنی بازی رو کلا انیستال گن بعد کنسول رو افلاین کن بعد دیسک رو بذار دوباره از رو دیسک نصب کن و افلاین بازی کن
سرعت دانلود رو هم با تغیرر dns به صورت دستی میتونی بالا ببری کلا سرعت دانلود اختلافش با پی سی نباید بیشتر از ده بیست درصد باشه نهایت

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,143
نام
Arshia
سلام
امکانش هست آهنگ هایی که روی فلش دارم رو داخل بک گراند پخش کنم؟
برنامه simple background music player رو از استور دانلود كنيد. تو فلش يه فولدر با اسم Xbox Music Library بسازين بعد فلش رو وصل كنين.

• Like
Reactions: |FARSHAD|

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
سلام دوستان
پیشاپیش عذر می خوام اگر جواب سوالم صفحات قبل هست و من پیداش نکردم
یک سوال
توضیح بدید راجع به اکانت های هکی که همه مغازه دار ها دارن ارائه میدن آیا خودمون می تونیم انجام بدیم ؟
آموزشی تو سایت داره ؟
چه خطر هایی داره و اینکه میشه با ریست کردن دستگاه همه چیو به حالت اول برگردوند ؟

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سلام دوستان
پیشاپیش عذر می خوام اگر جواب سوالم صفحات قبل هست و من پیداش نکردم
یک سوال
توضیح بدید راجع به اکانت های هکی که همه مغازه دار ها دارن ارائه میدن آیا خودمون می تونیم انجام بدیم ؟
آموزشی تو سایت داره ؟
چه خطر هایی داره و اینکه میشه با ریست کردن دستگاه همه چیو به حالت اول برگردوند ؟
اکانت ها یا به صورت افلاین هست که با انلاین شدن دسترسیتون کاملا قطع میشه و اون اکنت بلا استفاده میمونه که قیمتاش بین بیست تومن تا سی چهل تومنه
یا اکانتای دو نفره هست که یک نفر هوم میزنه و یکی غیر هوم این اکانت مشکلی نداره اگر فروشنده و یا نفر دوم نامردی نکنه و به نفر دیگه ای نده فقط اکانت غیر هوم باید هر وقت خواست بازی کنه انلاین شه با اون اکانت و بعد سوویچ کنه رو اکانت خودش
کلا کسی که ازش تهیه میکنید باید مطمین باشه
حالت دوم رو خودتون هم همراه یک دوست میتونید بسازید هرکس نصف پول بازی رو بده و یه اکانت بسازینو بازیو از استور بخرین

ap.game

کاربر سایت
Mar 14, 2014
21
سلام دوستان.
یه سوال . جدیدا نمیدونم چرا بجای گیم پیکم به عکس چرتو پرت میاد بعد هر عکسی میخوام بازکنم همون عکس بجاش میاد لامصب اعصابمو خرد کرده کمک لطفا

ap.game

کاربر سایت
Mar 14, 2014
21
سلام دوستان.
یه سوال . جدیدا نمیدونم چرا بجای گیم پیکم یه عکس چرتو پرت میاد بعد هر عکسی میخوام بازکنم همون عکس بجاش میاد لامصب اعصابمو خرد کرده کمک لطفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر