پرسش و پاسخ Xbox One

Ario2020

کاربر سایت
Sep 22, 2020
8
مشکل ما اخه اینترنت هم هست
تو بهترین حالت با نت شبانه ایرانسل میتونیم روزی یه بازی دانلود کنیم که اگه اشتراک یه ماهه بگیریم نصفشو فقط درگیر دانلود کردنیم ?

شبانه همراه اول سرعتش عالیه مخصوصا 4.5g
من دیشب نزدیک 90 گیگ دانلود کردم

• Like
Reactions: Amirhosseinh77

6ahram

کاربر سایت
Jun 26, 2015
19
دوستان یه سوال حالا که سوپر اکانت به فنا رفته بازی‌هایی مثل فورزا و پی اس که با سوپراکانت دانلود شده بودن ولی الان غیر فعال شدن با خرید گیم پس دوباره باز میشن؟؟ یا باید بازیا رو از اول دانلود کرد؟؟

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
624
من امروز با ترس و لرز کنسول رو روشن کردم خداروشکر مشکلی پیش نیومد. من اکانت خودم هوم بود و یه اکانت غیر هوم هم داشتم برای گیم پس. فقط تنها موردی که عجیب بود یا بهتر بگم بد بود این بود که من قبلا فقط یه بار با اکانت گیم پس ساین این میشدم بعد که سوئیچ میکردم رو اکانت خودم میتونستم از استور دانلود کنم بازی های گیم پس رو ولی الان وقتی سوئیچ میکنم رو اکانت خودم نمیتونم از استور دانلود کنم-یعنی میگه گیم پس بخر- ولی وقتی برای اجرای بازی مشکلی نداره
راستی استور آپدیت شده چه خوشگل شده ?

• Smile
Reactions: Amirhosseinh77

Amirhosseinh77

کاربر سایت
Mar 12, 2019
59
دوستان یه سوال حالا که سوپر اکانت به فنا رفته بازی‌هایی مثل فورزا و پی اس که با سوپراکانت دانلود شده بودن ولی الان غیر فعال شدن با خرید گیم پس دوباره باز میشن؟؟ یا باید بازیا رو از اول دانلود کرد؟؟
احتمالا باید بشه
من خودم فیفا ۲۰ رو داشتم نمیومد وقتی اکانت قانونی شو گرفتم اومد بالا احتمالا بازیای گیم پس هم باید بیاد

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
624
دوستان من حساب رو یه دلار شارژ کردم ولی نمیتونم گیم پس بخرم مشکل چیه ؟
چون برای شارژ ماه های بعدی حسابتون پولش کمه نمیزاره اکتیو بشه. باید با پشتیبانی تماس بگیرید براتون اکتیو میکنن با همون یک دلار

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
624
دوستان دو تا سوال دارم بین xbox one s و xbox one x کدوم خرابیشون بیشتره؟ و دوم ایا خرابی و طول عمر xbox one x زیاده یا نه؟
به نظرم زیاد به خرابی فکر نکن دوتا کنسول مشکلی بابت خراب شدن ندارن ... اگه میخوای تازه کنسول بخری دست نگهدار سری اس یا ایکس بخر

amin_witcher

کاربر سایت
Nov 27, 2016
40
ممنون
چطوری با پشتیبانی تماس بگیریم ؟
باید با یه live agent چت کنی بهش بگی برت فعال کنه.لگو کردیت ندارم.همیشه هم انجام می دن.البته دیگه زبانت باید خوب بشه نسبتا. live agent هم تو همون قسمت پشتیبانی که می ری چند تا گزینه می ده که مشکلتو انتخااب کنی.مثلا بنویس gamepass ultimate activation. یا برو قسمت xbox قسمت payment and billing رو hنتخاب کن.بعد می پرسه مشکلت حل شد؟ گزینه No رو بزن بهت گزینه chat with a person رو می ده.اونو بزنی یه نفر میاد باهاش چت کنی.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,387
به نظرم زیاد به خرابی فکر نکن دوتا کنسول مشکلی بابت خراب شدن ندارن ... اگه میخوای تازه کنسول بخری دست نگهدار سری اس یا ایکس بخر
ممنون بابت جواب والا قیمت نسل بعدیا گرونه بازی هاشم گرونه منم به هیچ وجه کنسول فت نمیخرم همیشه صبر میکنم اخر نسل که شد قیمت کنسولا و بازیاشون افت کرد وارد عمل میشم تنها مشکلم یکی میزان خرابیشون بود که جواب دادید و این که کنسول ریجن 1 میخوام یعنی دستگاهی که برای فروش تو امریکا یا کانادا باشه که تو ایران گیر نمیاد موندم چه خاکی تو سرم بریزم

• Like
Reactions: emaad.mir

Amirhosseinh77

کاربر سایت
Mar 12, 2019
59
دوستان بازیهایی که توی گیم‌پس تاریخ خورده که قراره از این سرویس خارج بشن اگه قبل منقضی شدنش نصبشون کنیم همیشه تو لایبرری‌مون میمونن ؟
مثلا dishonored 2 رو زده ۳۰ سپتامبر از گیم‌پس خارج میشه اگه قبل این تاریخ نصبش کنم همیشه دارمش ؟؟ یا اینکه بعد این تاریخ دیگه قابل بازی کردن نیست؟!

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
دوستان دو تا سوال دارم بین xbox one s و xbox one x کدوم خرابیشون بیشتره؟ و دوم ایا خرابی و طول عمر xbox one x زیاده یا نه؟
سلام دوست عزیز به نظرم سمت ایکس اصلا نرو کنسول استانداردی نیست چون بعد از مطالعه در موردش فهمیدم قدرت سی پیوش نسبت به قدرت گرافیکیش خیلی پایینتره مال من بعد سه روز که آک و پلمپ گرفتم خراب شد در حین بازی خاموش شد ودیگه روشن نشد تو ایران کسی نتونست درستش کنه مال دو تا دوستام هم ای سی تصویرشون سوخت یکی بعد از یک ماه یکی هم بعد هشت ماه کنسول دوستام درست شد ولی مال من نه بصورت اوراقی فروختم این تجارب شخصیم بود حالا میل خودتونه به نظرم کنسول استانداردی هست فوق العاده بی صدا و بی نقص.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,387
سلام دوست عزیز به نظرم سمت ایکس اصلا نرو کنسول استانداردی نیست چون بعد از مطالعه در موردش فهمیدم قدرت سی پیوش نسبت به قدرت گرافیکیش خیلی پایینتره مال من بعد سه روز که آک و پلمپ گرفتم خراب شد در حین بازی خاموش شد ودیگه روشن نشد تو ایران کسی نتونست درستش کنه مال دو تا دوستام هم ای سی تصویرشون سوخت یکی بعد از یک ماه یکی هم بعد هشت ماه کنسول دوستام درست شد ولی مال من نه بصورت اوراقی فروختم این تجارب شخصیم بود حالا میل خودتونه به نظرم کنسول استانداردی هست فوق العاده بی صدا و بی نقص.
ممنون با عرض معذرت مدل دستگاه شما و دوستاتون چی بود fat بود یا s یا x و اینکه خط اخر متنتون هم متوجه نشدم

• Like
Reactions: rejhna

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر