پرسش و پاسخ Xbox One

_SCORPION_

کاربر سایت
Nov 25, 2010
138
سلام. آقا میشه دیسک یه بازی رو توی کنسول بزاریم و بعد از اینکه عکسش توی داشبورد ظاهر شد دیسک رو برداریم و دیتا رو از هارد اکسترنال انتقال بدیم؟ ینی نیازی به خرید نسخه دیجیتالیش نباشه :-؟

و سوال دومم اینکه من الان توی کنسولم بازی فورزا 7 رو دارم که بصورت آفلاین اجرا میشه. ینی آنلاین بشم بازی قفل میشه. دیتای این بازی 67 گیگ هست. اما من دیتای جدیدترش رو با حجم 100 گیگ دانلود کردم که آپدیت شدس. چطوری میتونم این دیتا رو جایگزین دیتای فعلی کنسول کنم؟ آیا راهی داره بدون اینکه لازم باشه آنلاین شم؟

آخرین ویرایش:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,201
نام
سامان
سلام یک سوال مهم داشتم راهنماییم کنید ممنون میشم. من تازه ایکس باکس وان اس خریدم و بازی کپی ریختم مشکلی هم ندارم. فقط وقتی روشن میکنم صفحه مشکی است تا وقتی وارد صفحه انتخاب بازی میشه. آیا نباید صفحه سبز رنگ ایکس باکس وان بیاد بد بره تو صفحه بازیها؟؟ مشکلی نیست ؟؟؟
گزینه instant on روشنه مشکلی نداره برای بوت سریع تره
سلام. آقا میشه دیسک یه بازی رو توی کنسول بزاریم و بعد از اینکه عکسش توی داشبورد ظاهر شد دیسک رو برداریم و دیتا رو از هارد اکسترنال انتقال بدیم؟ ینی نیازی به خرید نسخه دیجیتالیش نباشه :-؟

و سوال دومم اینکه من الان توی کنسولم بازی فورزا 7 رو دارم که بصورت آفلاین اجرا میشه. ینی آنلاین بشم بازی قفل میشه. دیتای این بازی 67 گیگ هست. اما من دیتای جدیدترش رو با حجم 100 گیگ دانلود کردم که آپدیت شدس. چطوری میتونم این دیتا رو جایگزین دیتای فعلی کنسول کنم؟ آیا راهی داره بدون اینکه لازم باشه آنلاین شم؟
۱-دیتا رو بریز دیسک رو بذار بازی کن
۲-نمیشه دیتا دیجیتالی عوض بشه باید آنلاین شی

• Like
Reactions: Antarestech

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
312
سلام، یکی از دوستانم تازه xbox خریده و دیسک اورجینال بازی fifa 19 رو نصب کرده ،سوالم این هست که برای استفاده از بخشهای آنلاین بازی (مثل ultimate team) باید اکانت گلد خریداری کنیم ؟
اگر باید خریداری کنیم یعنی باید دو مرتبه پول پرداخت کنیم ،یکی برای بازی و یکی برای اکانت گلد؟

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
سلام، یکی از دوستانم تازه xbox خریده و دیسک اورجینال بازی fifa 19 رو نصب کرده ،سوالم این هست که برای استفاده از بخشهای آنلاین بازی (مثل ultimate team) باید اکانت گلد خریداری کنیم ؟
اگر باید خریداری کنیم یعنی باید دو مرتبه پول پرداخت کنیم ،یکی برای بازی و یکی برای اکانت گلد؟
دوست من برای استفاده از بخش آنلاین باید گلد داشته باشید چه فیفا چه هر بازی ...

شما حتی نمیتونید بدون گلد به پارتی وصل بشید...
پ بله یا باید گلد تهیه کنید رو اکانت خودتون فعال کنید یا اکانت ظرفیت گلد تهیه کنید قیمتش پایین تر هست

• Like
Reactions: dantemaximum

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
سلام
کسی تا حالا روی ONE X برده براش بازی افلاین بریزن؟
یکی از دوستانم X داره قصد داره بره براش هارد کنسول رو پر کنن روی X هم میشه راحت مثل وان اس بازی ریخت؟ مشکلی در اجرای بازی ها نداره؟ مشکل خاموش شدن ناگهانی نداره؟
کسی این کار رو روی وان اکس کرده؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,201
نام
سامان
سلام
کسی تا حالا روی ONE X برده براش بازی افلاین بریزن؟
یکی از دوستانم X داره قصد داره بره براش هارد کنسول رو پر کنن روی X هم میشه راحت مثل وان اس بازی ریخت؟ مشکلی در اجرای بازی ها نداره؟ مشکل خاموش شدن ناگهانی نداره؟
کسی این کار رو روی وان اکس کرده؟
هیچ فرقی ندارن

• Like
Reactions: Only Xbox

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
312
دوست من برای استفاده از بخش آنلاین باید گلد داشته باشید چه فیفا چه هر بازی ...

شما حتی نمیتونید بدون گلد به پارتی وصل بشید...
پ بله یا باید گلد تهیه کنید رو اکانت خودتون فعال کنید یا اکانت ظرفیت گلد تهیه کنید قیمتش پایین تر هست
ممنون از پاسختون،
خیلی عجیبه روی Pc اینطوری نیست ، آدم چقدر روی کنسول باید هزینه کنه تا بتونه بازی آنلاین انجام بده، من که قیمت گلد رو نگاه میکنم فقط برای یکماه 100 هزارتومان باید هزینه کنی اصلا به صرفه نیست

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
ممنون از پاسختون،
خیلی عجیبه روی Pc اینطوری نیست ، آدم چقدر روی کنسول باید هزینه کنه تا بتونه بازی آنلاین انجام بده، من که قیمت گلد رو نگاه میکنم فقط برای یکماه 100 هزارتومان باید هزینه کنی اصلا به صرفه نیست
پی سی انلاین رایگان هست ...

من نمیدونم شما الان شریک دارید یا خیر ولی اگر هم ندارید میتونید از اکانت های ظرفیتی استفاده کنید برای مثال فکر میکنم سه ماهه میفروشن 100 تومن

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
312
پی سی انلاین رایگان هست ...

من نمیدونم شما الان شریک دارید یا خیر ولی اگر هم ندارید میتونید از اکانت های ظرفیتی استفاده کنید برای مثال فکر میکنم سه ماهه میفروشن 100 تومن
من خودم xbox نحریدم برای یکی از دوستانم هست که دارم راهنماییش میکنم که چطوری آنلاین بازی کنه

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام خدمت دوستان عزیزم من دیروز این فن رو برای Xbox one S خودم سفارش دادم به نظرتون این خوبه.؟؟ برای خنک نگه داشتن دستگاه منظورمه. بعدش یه مشکلی هست این فن فقط برای حالت استند یا عمودی هست بدبختی اینه من زیر میز تلویزیون خودم جا ندارن که استند بزارم :D گیر و گرفتار شدم :D حالا ببینم بشه یه کاری کنم حالت افقی از پهلو نصب کنم که عالی میشه وگرنه باید کنسول و از جاش بیارم بیرون8-|
x6ic_screenshot_2018-12-26-14-36-47_com.digikala.png

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
سلام خدمت دوستان عزیزم من دیروز این فن رو برای Xbox one S خودم سفارش دادم به نظرتون این خوبه.؟؟ برای خنک نگه داشتن دستگاه منظورمه. بعدش یه مشکلی هست این فن فقط برای حالت استند یا عمودی هست بدبختی اینه من زیر میز تلویزیون خودم جا ندارن که استند بزارم :D گیر و گرفتار شدم :D حالا ببینم بشه یه کاری کنم حالت افقی از پهلو نصب کنم که عالی میشه وگرنه باید کنسول و از جاش بیارم بیرون8-|
x6ic_screenshot_2018-12-26-14-36-47_com.digikala.png
والا نمیدونم جرا همیشه اصرار هست که فن خنک کننده واسه دستگاه خرید در صورتی نیازی نداره ...این فن هم فقط مخصوص عمودی هست

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
والا نمیدونم جرا همیشه اصرار هست که فن خنک کننده واسه دستگاه خرید در صورتی نیازی نداره ...این فن هم فقط مخصوص عمودی هست

حرف شما درسته ولی وقتی کرمه خریده یه چیزی به جانه آدم میافته این مشکل پیش میاد :Dدیگه بدجوری رفته بود تو مخ خودم که بخرم و خریدم . الآنم که فهمیدم باید ایستاده بزارم چاره ای نیست به هر حال دست شما درد نکنه جواب دادی :D

• Like
Reactions: GHOST360

_SCORPION_

کاربر سایت
Nov 25, 2010
138
دوستان یه سوال، من الان بازی بصورت آفلاین رو کنسولم هست ولی بنا به دلایلی از جمله تغییر پروفایلم لازم هست که آنلاین شم. میدونم بازیهام قفل میشن و میخوام بعدش بدم مجددا بازیها رو برام بصورت آفلاین کپی کنن.
این آنلاین شدنم مشکلی برای کپی مجدد بازیها ایجاد نمیکنه؟

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام دوستان
این قضیه اکانت بتعداد نامحدود روی کنسولها اکتیو میکنن باگه یا خود مایکروسافت این قابلیتو گذاشته?

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
دوستان یه سوال، من الان بازی بصورت آفلاین رو کنسولم هست ولی بنا به دلایلی از جمله تغییر پروفایلم لازم هست که آنلاین شم. میدونم بازیهام قفل میشن و میخوام بعدش بدم مجددا بازیها رو برام بصورت آفلاین کپی کنن.
این آنلاین شدنم مشکلی برای کپی مجدد بازیها ایجاد نمیکنه؟
خیر ایجاد نمیکنه
سلام دوستان
این قضیه اکانت بتعداد نامحدود روی کنسولها اکتیو میکنن باگه یا خود مایکروسافت این قابلیتو گذاشته?

احتمال خیلی زیاد باگ هست...اگر مایکروسافت گذاشته بود تا الان آموزشش در اومده بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر