پرسش و پاسخ در مورد گروه کاربران Premium

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,572
نام
امیر
علی جان فکر نمی کنی برای کاربران فعال بایدچاره ای اندیشید؟!!!! پیشنهاد من تغییر رنگ permium user این کاربران هست.چون اصلا قشنگ نیست.
در ضمن بچه ها این پروفایل برای منه.تا عصر پول را به حساب می ریزم و permium می شم.چون اسم قبلی ( eamir)جالب نبود این یکی را ساختم.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
ممنون از اين كه user رو تغيير داديد.
ولي خيلي خوشگله ها.:biggrin1: به قول فريدون آبيه ته!:biggrin1:
ولي الان دارم نگاه ميكنم همه Platinum شدن.:confused: مثل اينكه فقط من Plusام.:blushing:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,572
نام
امیر
از مدیران محترم تقاضا دارم هر چه سریع تر این بخش خرید آنلاین سایت و خرید گلد و پوینت را راه اندازی کنند.

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دوستان، لازم نیست هر کی فرم رو پر می کنه بیاد اینجا اعلام کنه که چیکار کرده چون مدیرا برای فعال کردن کسی پست های اینجا رو نمی خونن.

در مورد فروشگاه مجازی هم در متن قرارداد نوشته شده که بازارچه برای اعضای premium هست. فروشگاه مجازی هیچ ارتباطی به بازارچه ندارد و متعلق به اعضای premium نیز نیست و شرایط خاص خود را خواهد داشت.

موفق باشید

dvdirani

کاربر سایت
May 9, 2008
410
نام
مهدی
ممنون از اين كه user رو تغيير داديد.
ولي خيلي خوشگله ها.:biggrin1: به قول فريدون آبيه ته!:biggrin1:
ولي الان دارم نگاه ميكنم همه Platinum شدن.:confused: مثل اينكه فقط من Plusام.:blushing:
کلا که قرمزته (به مدیر ها توجه کردی )
اما منم ابی شدم همینم خوبه:biggrin1:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,572
نام
امیر
ولی بازهم می گم مدیران برای کاربران فعال که PERMIUM شدند باید فکری کنند که آرم کاربر فعال و PERMIUM جدا نباشید و شکل خاصی داشته باشد.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
ولی بازهم می گم مدیران برای کاربران فعال که PERMIUM شدند باید فکری کنند که آرم کاربر فعال و PERMIUM جدا نباشید و شکل خاصی داشته باشد.

کاربر فعال + platinum
کاربر فعال + plus

عضو تحریریه + platinum
عضو تخریریه + plus

کاربر ویژه + ..
کاربر ویژه + ..

مدیر انجمن + ..
مدیر انجمن + ..

مدیرگالری + ..
مدیرگالری + ..

اگه قرار باشه برای هر کلاس کاربری دو تا آرم داشته باشیم، میدونید چقدر باید آرم و رنگ داشت ؟ کلا اسم سایت رو هم بگذاریم رنگین کمان سنتر .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر