پرسش و پاسخ در مورد گروه کاربران Premium

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
احسان جان از بایت STEAM ممنون :love:
اینکه کاربر فعال و ویژه رو حذف بکنید Logoـش رو ولی بالاش بنویسید که کاربر فعال بخش فلان یا کاربر ویژه
خب اینکه همون شد !
آریا بس کن پیتزا پیتزا .قیمتها فوق العاده هستند .
فدات شم منظور اریا هم همین بود /:)

در مورد سیستم جایگزین تشکر هم لطفا یه برسی کنید :blushing:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,017
نام
Milad
من سوال خاصی ندارم امکاناتشم جالبه بخصوص 5000 تا پ.خ واقعا خوف بر انگیزه (رقابت با گوگل) اما این قیمتش تو کت آدم نمیره 22000
یه نمه خیلی زیاده و آخه جالبیش اونجاست که فرق زیادیم با plus نداره اما 10 هزار گرونتره !!!

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
اگه بتونيد تو قرعه کشياتون به جای اشتراک بازيريانه به 3 نفر به 1 نفر بازی ارجينال(حالا يا از استيم يا معمولی) بديد خيلی بهتره!

armin_xbox360

کاربر سایت
Oct 22, 2007
251
نام
امير
دیگه کاربر فعال و ویژه نخواهیم داشت
خيلي خوشحال شدم:p
كاربراي فعال و ويژه در حال حاضر:mad:
راستي عضو تحريريه ها هم حذف ميشن يا نه؟
من كه از الان عضو شدم .
خوبيه اين طرح اينه كه ديگه كسي نميتونه طلب ارث باباشو از كاربراي معمولي بكنه.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
خدایی الآن پیتزا 4000 , 5000 تومن شده. چند دقیقه ای میخوری تموم میشه میره. بستنی مگنوم شده 500 تومن. حالا ماهی 1000 تومن برای سایتی که وقت زیادی از روز توش میگذره زیاده ؟!!

کلاس کاربر شکمو :
- دسترسی به انجمن مخصوص پخت و دستورات غذا، سفره آرایی، تهیه و تولید انواع نوشیدنی (از نوع مجار البته)
- مسابقات در مورد غذا با جایزه کوپن تخفیف خرید پیتزا
- سفارش غذا از اقصی نقاط تهران برای کاربران این کلاس
- ارائه برنامه مدون غذایی برای افزایش و کاهش وزن به هر میزان توسط سیاوش
- تخفیف در استفاده از سالن بدنسازی بازیسنتر دارای پیشرفته ترین دستگاه ها
- اجاره تخت روان برای جلوگیزی از حرکت اضافی کاربران و عدم آب شدن چربی های ایشان

پ.ن : لطفا کسی دیگه بـُل نگیره. یعنی ریپ نزنید و اینها.
پ.ن : کسی به خودش هم نگیره.
پ.ن : خیلی وقت بود Trolling نکرده بودم. آخیش :D

-----------------
ماشاالله دوستان خلاقیت رو در زمینه آواتار تمام کرده اند. یادمه قدیمها هم یکی بود که آواتارش رو لوگوی مدیر انجمن (از نوع قرمز) زده بود.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
من سوال خاصی ندارم امکاناتشم جالبه بخصوص 5000 تا پ.خ واقعا خوف بر انگیزه (رقابت با گوگل) اما این قیمتش تو کت آدم نمیره 22000
یه نمه خیلی زیاده و آخه جالبیش اونجاست که فرق زیادیم با plus نداره اما 10 هزار گرونتره !!!
ای بابا...
به نظر من قیمتا خیلی هم خوبه...
----
این پیتزا رو خیلی خوب اومدی جون خشی :biggrin1:
مثل قضیه ی VPN دادنه کاوه شده... مردم 2 هزار تومن نمی دادن VPN بگیرن بعد تو 24 ساعت 18 تا اکانته تست گرفتن :laughing:
خداوکیلی شما یه شب پاتونو از در میزارید بیرون کمتر از 10 تومن خرج می کنید ؟ اصلا می تونید کمتر از 10 تومن خرج کنید ؟؟
الان که مو زدن شده 15 تومن (حتی اگه ریش بزنی 25 تومن:biggrin1:) واقعا راضی نمی شید که ماهی 1000 تومن بدین که یکم به اطلاعاتتون بیشتر بشه و یه سهمه کوچیکی تو پیشرفته صنعت مورده علاقتون تو وطنتون داشته باشد ؟
تو بازی سنتر اکثرا بچه ها 17-18 سال به بالان که خداروشکر یا واسه خودشون کار دارن و درامد یا اینکه باباجونو سره ماه حسابی میچاپن (:biggrin1:)... اینهمه دربست می گیرید میرید خونه... واسه ماشینتون بنزین سوپره لیتری 540 تومنی می زنید... یا اصلا حداقل ماهی 30 تومن پول اینترنته به اصطلاح پرسرعت می دید... راضی نمی شید ماهی 1000 تومنه ناقابل در مقابل اینهمه امکانات بدید ؟؟ همین Steam به نظر من کافی بود که بخوایم سالی 24 تومن به خاطرش بدیم...
درود بر افکاره سازنده ی 7 دلاور :love:

armin_xbox360

کاربر سایت
Oct 22, 2007
251
نام
امير
الان که مو زدن شده 15 تومن (حتی اگه ریش بزنی 25 تومن:biggrin1:)
ميشه بگيد كجا زندگي ميكنيد كه پيتزا ميخريد 5000 تومن سلمونيتونم كه مو ميزنه 15 يا 25 هزار ميگيره .
تاپيك در مورد :
پرسش و پاسخ در مورد گروه کاربران Premium هست اونوقت ما داريم در مورد خرج كردن روزانمون بحث ميكنيم .
به نظر من ديگه اين بحث رو ادامه نديم قشنگتره.
قيمت ها به نظر من كم هم هست 22 هزار تومن واسه 1سال براي شما خيلي زياده تازه اين بيشترين قيمت هم هست اگه واقعا براتون زور داره خوب عضو نشيد زوري نيست كه.
بحث قيمت هم ديگه ادامه نديد چون را نداره بياد پايين.

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
فكر نكنم ولي اگر قرار شد همچين كاري بكنن ما طبق قانون و از طريق مراجع قضايي وارد عمل ميشيم!!:biggrin1:;)

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
تا اگه برای یه عده مثل اعضای تحریریه که سوالاتی براشون ایجاد شده واقعا سوال ایجاد شد بپرسند نه اینکه یه نفر بپرسه اگه پول بدیم بن نمی‌شیم یا یکی بگه هرکی از سپتامبر 2005 بود مجانی
یعنی فقط اعضای تحریریه حق دارن سوال بپرسن؟
از خودت حرف در نیار الکی...
اون که من گفتم هم سوال نبود پیشنهاد بود:mad:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
من كه از الان عضو شدم .
نه خیر، این هیئت جدید جهت این تشکیل شده که مطالب انجمنهای مخصوص پرمیوم رو پوشش بده، البته مسلما معنیش این نیست که اشخاصی که عضو تحریریه هستند امکانات اضافه ای بدون پول دادن دریافت کنند.

خاج از تاپیک: خوشبختانه کسی که رتبه ی بالاتری داشته توی سایت، تابحال ارث باباشو از کاربر معمولی طلب نکرده اما در آینده مطمئنم افرادی تازه وارد و مخوف که هم اکنون هم قابل تشخیص هستن، با دادن حق عضویت Plus حکومت فئودالی توی سایت راه بندازن.

سلام
"دسترسی به بخش های اختصاصی کاربران Premium" منظور چه بخش هایی هست؟
ممنون

سلام.
بخش مقالات جدید تحریریه هست(و شاید کاربرانی که میل نوشتن مقاله دارن) در حیطه ی بازیهای کامپیوتری به صورت حرفه ای.
به صورت حرفه ای یعنی:
1- این مقالات مشکل فنی، چه از لحاظ صحت و چه از لحاظ ترجمه و نگارش نخواهند داشت و در حد اکثر، سعی خواهد شد که نگارش اعضای تحریریه واحد باشه یا حداقل، واحدالمرکز باشه، یعنی به عبارتی هرکس هرجور خواست بنویسه اما از غلطهای رایج دوری کنه.
مثلا تلفظ درست نامها یکیشه.
یکی دیگش استفاده از اصول صحیح خبر نویسی در نوشتن اخبار هست. مثلا دیگه بازی سنتر مثل سایت Kotaku نیست که عنوانهای مسخره برای خبر بذاره و سبک خبرنویسیش مثل این باشه که افراد رو مشمئز کنه، بلکه مثل یک خبرنگار حرفه ای خبرها ترجمه شه و در سایت گذاشته شه. میتونید برید سایتهای خبرگذاری فارسی، این اصول رو تخمین بزنید.
نکته ی دیگه استفاده ی کمتر و یا در حد 0 از کلمات انگلیسی، لاتن و فرانسه یا حتی ترکی و جغتای(:D) در متون ترجمه شده و نوشته شده هست.
در هر صورت همش رو خواهید دید.

2- مقالات همه گیرتر باشن و از ترجمه ی مقالات خارجی دوری کنن. مثلا در حال حاظر نقد فعال بازیها، تاریخچه ی بازیها، داستان بازیها، مقالات سخت افزاری، و... همه ی اینها چیزهایی هستند که ترجمه نمیطلبن.
البته گروه ترجمه ی تحریریه جداست.

3- همونطور که در پست اول اعلام شده، بخش بازارچه و فروشگاه مجازی سایت به احتمال زیاد میره در زیردست کاربران پرمیوم و البته من از نقشه های مدیران در مورد پاکسازی این دو قسمت چیزی نمیدونم اما میگم که خیلی وضع منظمتر و با انتظامتر از الان خواهد بود و دیگه کسی در فروشگاه مجازی، تک فروشی نمیکنه و دیگه اشخاصی نخواهند بود که پا منبری کنن در قسمت بازارچه. برای مثال بزنن توی سر جنس و از قیمت منصفانه بیارنش پایینتر، بیان باندلی که تازه اومده رو با قیمت 3 برابر بفروشن، و ازینجور کارهای زمان شاه عباس اول.

آخرین ویرایش:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,017
نام
Milad
آخه من از این میترسم که از فردا یکی زیره اسمش بزنه plus یا Premium بیاد فکر کنه سایت دیگه واسه اونه حق آبا اجدادی داره و هر کی اینطوریه ........
میترسم اینطوری شه یعنی یکی فکر کنه با دادن یه مقدار پول میتونه جو را بندازه
در مورد پول گفتم خیلی بینه plus و Premium فرق نیست که 10 هزار تومان پول فرقشونه!!!!

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
من كه از الان عضو شدم .

تو این سایت تمام کسایی که تگ های رنگی دارند هر کدوم به خاطر فعالیتشون انتخاب شدن و مسلما همشون لایق بودن که کاربر فعال یا ویژه بشن (چون از 10 تا پستشون حداقل 6 تاش مفیده.نه اینکه بیان بگن امروز هوا سرد بود ، من با تاکسی اومدم و از این گونه پست ها که به وفور به چشم میخوره )
تو این سایت هیچ کس ارٍث باباش را از کسی نخواسته چون تو دنیای مجازی که کسی ، کسی را نمیشناسه طلب ارث معنی نداره ( همه میان برای تبادل اطلاعات ، یکی بیشتر میدونه یکی کمتر )، خوب کاربران فعال و ویژه به علت اطلاعات نسبتا بالاترشون و رنگ تگ متفاوتشون مسلما بیشتر تو چشمن
عصو تحریریه - کاربران ویژه و کاربران فعال هم بنا به نظر مدیدان ارشد سایت ممکنه حذف بشن و ممکن هم هست بمونن ;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر