پرسش و پاسخ در ارتباط با مسابقات Character Battle بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
omg چه پسوند هایی به مارغوس میدن :D کبیر :D بابا نکنید اینکار هارو خودتون میرید زیر سوال...بچه بازی ها چیه آخه... به قول بهزاد این چیزا برای تفریحه ولی اینو اضافه کنم مثل اینکه اینجا هیچکس جنبه تفریح نداره...
لازمه یادتون بیارم واسه چی امکان نشون دادن تعداد آرا حذف شد به خاطر بی جنبه بازی یه سری افراد.

پ.ن: من که بعد از حذف LICH KING و متعاقبا Max دیگه هیچ علاقه ای به ادامه نظر سنجی نداشتم ولی هر دفعه کارکتر محبوبم حذف شد نیومدم اینجا جنگ زرگری راه بندازم آره 6 نفر با 10 تا یوزر رای دادن !!! یا 2 دقیقه زودتر نظر سنجی بسته شد...

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
من تا حالا اینجا نیومده بودم . کاشکی الانم نمیومدم :D
خوب چنتا کاراکترن دیگه . اینقدر بحث نداره که .
پس ما pc بازها که همه کاراکترهامون حذف شدن باید اینجا رو زیر و رو میکردیم ؟
در ضمن این نظرسنجی برای انتخاب محبوبترین شخصیته ، نه باسابقه ترین شخصیت یا خوش پرداخت ترین شخصیت .
شخصیتی که الان محبوبیت بیشتری داره ، طبیعتاً بیشترین رأی رو میاره .
-----
پ.ن : به خواهشم از بهزاد که ظاهراً مسئولیت نظرسنجی به عهدشه دارم : بهتره به شدت با کسایی که کاراکترهای محبوب دیگران رو با دلایل واهی مثل " جدید بودن شخصیت " و امثالهم مسخره میکنن ( موضوعی که سر مارکوس زیاد دیده میشه ) برخورد بشه .

olympus

کاربر سایت
Jan 14, 2009
113
فعلا که مارکوس کبیر سقوط و اون کاراکتر به قول شما مارخور داره صعود میکنه

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
به نظر من این مسابقات فقط باید برای تفریح باشه نه برای جنگ و دعوا من خودم مارکوس رو دوست داشتم ولی رفت. خوب دنیا که به آخر نرسیده و با حرف مدیران و اعضای تحریریه موافقم که میگن اگه 30 دقیقه دیگه نظرسنجی میموند از کجا معلوم که اختلاف بیشتر نمیشد. در کل این کارها واقعا ارزشش رو نداره بیاین یکم بهتر فکر کنیم.

آخرین ویرایش:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
من که بعد از حذف LICH KING و متعاقبا Max دیگه هیچ علاقه ای به ادامه نظر سنجی نداشتم
منم بعد از حذف پرنس و الطایر دیگه به هیچ کسی رای ندادم
اصلا میخوام سر به تنه هیچ کدوم از کاراکترها نباشه
تا زنده باشم دیگه تو این مسابقات شرکت نمیکنم
واقعا که :( الطایر و پرنس حذف؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!:confused:

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
وای پسر
مارکوس حذف شد
شاید 1صدم درصد فکر میکردم مکس پین از دانته ببازه ولی اصلا" فکر نمیکردم مارکوس از لیان ببازی
گفتم زنگ تفریح مارکوسه:biggrin1:
مثل این که باید مارکوسو ببریم واسه دور بعد حسابی آمادش کنیم
ولی امیدوارم این کریتوس همشونو له کنه انتقام مارکوسو سونیکو مکس رو بگیره
آخه از بین اینایی که موندن فقط این کریتوسو دوست دارم:((

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
:biggrin1:
مثل این که باید مارکوسو ببریم واسه دور بعد حسابی آمادش کنیم

الا دور بازوش 70 ه ، واسه دور بعد یه برنامه حجمی بهش بدین برسه به 90 - 100 ، حتما اول میشه ... :smile:

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
البته 90 درصد افرادی هم که تو این character battle رای میدن، هیچ توجهی به شخصیت و عمق شخصیت پردازی یک کاراکتر ندارن و فقط قصد طرفداری از یک بازی اختصاصی کنسول محبوب خودشون رو دارند.
سیاوش جان، من کاملا این نظر شما را قبول دارم و با تجربه ای که من از بچه ها دارم به نظر شخصی من مارکوس 100% اول می شد، هر چند که من خودم هیچ وقت رای به وی ندادم.
البته از نحوه برگزاری بتل این دفعه بسیار شاکی هستم. به نظر من مارکوس با سنیک لاقل به فینال می رسیدن. انتقادات شدیدی به پست دوستم بهزاد جان دارم:

واقعا هیچ فرقی بین اینجا و کودکستان نیست :smile:
نظرسنجی به صورت اتوماتیک ساعت 12 بسته میشه؛ اما معمولا 30 تا 45 دقیقه زودتر خودمون دستی می‌بندیمش. فقط وقتایی که هیچ مدیری توی سایت نباشه تا نظرسنجی رو ببنده تا ساعت 12 میمونه

حالا بر فرض هم که نظرسنجی امشب 30 دقیقه بیشتر باز بود. برچه مبنایی میشه گفت که اگر باز میموند یه کاراکتر 7 تا رای میاورد و اون یکی هیچی نمیاورد و مساوی میشدن؟
نزنین این حرفای خنده‌دارو

کل این جریان Character Battle یه سرگرمی سادس برای اعضای سایت. واقعا هیچ اهمیتی نه برای من نه برای بقیه‌ی مدیرا داره که کی اول بشه کی حذف بشه. اگرم یه موقع حرفی زده میشه فقط برای تفریحه
بزرگ شید یه خورده. چیزای مهمتر از 4 تا کاراکتر زیاده

آخه دوست من، وقتی یک کاراکتر حساسی به این مرحله میرسه مگه همه رقبای خود را شانسی پشت سر گذاشته! حتما یک چیزی بوده دیگه. ضمنا شما اگر در مراحل اولیه حتی 2 ساعت هم زود تر مسابقه را می بستید کسی هم متوجه نمیشد چرا که اصلا اهمیتی نداشت. اما توی این مرحله حساس که فقط دو کاراکتر دارن با هم رقابت تنگاتنگ می کنن واقعا جای تعجب داره که چنین کار به قول شما کودکانه صورت بگیره.
ضمنا با توجه به پست های اخیر این چند صفحه اخیر متوجه میشی که هرچند این بتل برای شما اهمیتی نداره اما برای تعدادی از کاربران اهمیت داشته که به سرعت آمدند و اعتراضات خود را بیان کردند.
خلاصه اینکه صحت و صغم مسابقه به نظر من زیر سوال رفته، حالا خود دانید...

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
شما برای من اثبات کنید که اگر نظرسنجی 30 دقیقه بیشتر باز میموند Fenix هشتا رای میاورد و Leon هیچی رای نمیاورد؛ اونوقت خیلی راحت Leon‌ رو حذف می‌کنیم و Fenix‌ میره دور بعد :smile:

در ضمن حساسیت ربطی به مرحله و تعداد کاراکترا نداره. همین دور قبلی که هر گروه 4 نفر بود 2 تا کاراکتر فقط 1 رای اختلاف داشتن و بازم نظرسنجی چند دقیقه زودتر بسته شد

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,851
نام
کیارش
فعلا که مارکوس کبیر سقوط و اون کاراکتر به قول شما مارخور داره صعود میکنه
دلیل نمیشه که هر کی شخصیت محبوبش بترکه بیاد به شخصیت مورد علاقه بقیه توهین کنه.
مار خور یعنی چی؟
چطوری روت میشه میگی مارکوس کبیر؟

آخرین ویرایش:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
مار خور یعنی چی؟
من نمیدونم این اسم مارخور چیش بده که همه انقدر بهش حساسیت نشون میدین و توهین حسابش میکنن.
اتفاقا باید به مارخور بودن(که یه بخش از شخصیت پردازیه بیگ باسه) مفتخر هم باشید.
یعنی کوجیماهم از بیگ باس بدش میومد که اسم MGS3 رو گذاشت مارخور!
حالا البته من نمیدونم دوستان چرا به اسنیک میگن مارخور! احتمالا به اطلاعات بالاشون از این بازی مربوط میشه.

آخرین ویرایش:

Razor

کاربر سایت
Jan 2, 2008
309
من امدم به مارکوس رای بدم ساعت 11:45 دیدم که مارکوس باخته مگر تا 12 شب وقت نداریم رای بدهیم

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
خب آریا جان محسابات غلط از آب در اومد :D من یقین داشتم فینیکس قهرمانه :D حتی با اختلاف 500 تا :D ولی نشد :D
خب Snake که ولش ، چون مثلا تو لیگ فرانسه تیمها برای دومی میجنگند ، چون لیون قهرمانه :D حالا هم اینجا باید کرکتر ها برای مقام دومی بجنگد :D

پ.ن:کبیر :D کریتوس سوسول :D

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سیاوش جان، من کاملا این نظر شما را قبول دارم و با تجربه ای که من از بچه ها دارم به نظر شخصی من مارکوس 100% اول می شد، هر چند که من خودم هیچ وقت رای به وی ندادم.
البته از نحوه برگزاری بتل این دفعه بسیار شاکی هستم. به نظر من مارکوس با سنیک لاقل به فینال می رسیدن. انتقادات شدیدی به پست دوستم بهزاد جان دارم:

آخه دوست من، وقتی یک کاراکتر حساسی به این مرحله میرسه مگه همه رقبای خود را شانسی پشت سر گذاشته! حتما یک چیزی بوده دیگه. ضمنا شما اگر در مراحل اولیه حتی 2 ساعت هم زود تر مسابقه را می بستید کسی هم متوجه نمیشد چرا که اصلا اهمیتی نداشت. اما توی این مرحله حساس که فقط دو کاراکتر دارن با هم رقابت تنگاتنگ می کنن واقعا جای تعجب داره که چنین کار به قول شما کودکانه صورت بگیره.
ضمنا با توجه به پست های اخیر این چند صفحه اخیر متوجه میشی که هرچند این بتل برای شما اهمیتی نداره اما برای تعدادی از کاربران اهمیت داشته که به سرعت آمدند و اعتراضات خود را بیان کردند.
خلاصه اینکه صحت و صغم مسابقه به نظر من زیر سوال رفته، حالا خود دانید...

امیر جون خودتم میدونی که طرفدارای لیان لااقل از مارکوس کچل بیشتره، لااقل بیشتر میشناسنش و بیشتر دیدنش و عبارات خیلی موثر تر از شت و فاک از دهانش خارج شده :D

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
امیر جون خودتم میدونی که طرفدارای لیان لااقل از مارکوس کچل بیشتره، لااقل بیشتر میشناسنش و بیشتر دیدنش و عبارات خیلی موثر تر از شت و فاک از دهانش خارج شده :biggrin1:
نمی دونم این مدیران از مارکوس چی می خوان هرچی فحش بهش چسبوندن:biggrin1::evil:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر