پرسش و پاسخ در ارتباط با مسابقات Character Battle بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
آفرین پسرم
نگاه به سااعت مبارکت انداختی ؟
چطوری هنوز ساعت 12 نشده تنایج رو اعلام کردن ؟
من نه اینجا مدیرم نه میدونم چه خبره.به منم مربوط نیست.
اگر قرار بود رای بیاره تاحالا آورده بود.تو نیم ساعت شاید اختلافش بیشتر میشد.شما از کجا میدونی؟
زشته به خدا.واسه نیم ساعت تو 72 ساعت آدم اینجوری تهمت نمیزنه.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
لطفا از این حرفا نزنید من با شناخت چندین و چند ساله ای که دوستانمون در مدیریت دارم هیچوقت برای یه مسابقه نظر سنجی کسی نمیاد این کارها رو کنه همیشه همه مسابقات به این موقع تموم میشد
شناخت تو چه به من ؟
مگه من گفتم مشکلی دارن ؟
من میگم چرا یک ساعت زودتر تنایج رو زدن
شما ظاهرا خوابی چون من 24 ساعت تو BC همه مسابقات راس ساعت 12 تموم میشده
لطف کنید چرت نگید آدم زورش میگیره ! ;)
از کسانی که خفن ترین شخصیت تو عمرشون جناب مارکوسه، واقعا انتظاری نمیره که شخصیت های مثل Snake و Big Boss رو درک کنند.
والله من بن بودم و خفن ترین شخصیت هم مارکوس نبوده و نخواهد بود
من Altair و Max بود که حذف شد
تعجب کردم چطور یهو یه ساعت زودتر اعلام شد
به جای اون عکس هم بهتره یه جواب قانع کننده بدی البته از شما که انتظار جواب نداریم مگه اینکه احساس مدیریت کنی ! و فکر کنی خیلی خفنی !

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
0df2b49c.jpg

از کسانی که خفن ترین شخصیت تو عمرشون جناب مارکوسه، واقعا انتظاری نمیره که شخصیت های مثل Snake و Big Boss رو درک کنند.

اسم شريفت رو نميدونم... ولی اين حرفت رو بايد طلا گرفت!:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
آفرین پسرم
نگاه به سااعت مبارکت انداختی ؟
چطوری هنوز ساعت 12 نشده تنایج رو اعلام کردن ؟

اگه تو دلیل برتری مارکوس در مقابل لیون یا هر کدام از کاراکترهای بزرگ و بگی اون موقع حرفت قبول :laughing::laughing::laughing::laughing: با دلیل بیا جلو در ضمن فکر کنم بخاطر اینکه این مسابقه سه روزه انجام شده یک ساعت از یک روز کامل کم میشه :laughing: یعنی تو این سه روز نبودین رای بدین :smile:
با دلیل رای بدین نه از روی تعصب :laughing:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اگه تو دلیل برتری مارکوس در مقابل لیون یا هر کدام از کاراکترهای بزرگ و بگی اون موقع حرفت قبول :laughing::laughing::laughing::laughing: با دلیل بیا جلو در ضمن فکر کنم بخاطر اینکه این مسابقه سه روزه انجام شده یک ساعت از یک روز کامل کم میشه :laughing: یعنی تو این سه روز نبودین رای بدین :smile:
با دلیل رای بدین نه از روی تعصب :laughing:
من نفهمیدم چی گفتین ! ؟
خوشم میاد همه با هم اقدام میکنین !
منم چون تازه از تعطیلات برگشتم و دوس ندارم دوباره برم تعطیلات بیخیال این بحث میشم احتمالا ساعت من عقب هست !
شما خوش باشین و با مار خورتون حال کنین چیزی هم تهش موند به ما بدید !
من دیگه حرفی نمیزنم چون بحث با بعضی اعضا فایده نداره :laughing:
من نمیدونم مارخور از کجا اومد دیگه :laughing: اگه به اسنیک و بیگ باس میگین مار خور که واقعا متاسف هستم :-"
از همون اول هم نباید حرفی میزدی چون تنها دلیلی که پست دادی این بود که بگی منم هستم !
من هر چی می خونم نمیفهمم چی نوشتی
کسی فهمید به ما هم بگه !

آخرین ویرایش:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
من دیگه حرفی نمیزنم چون بحث با بعضی اعضا فایده نداره :laughing:
من نمیدونم مارخور از کجا اومد دیگه :laughing: اگه به اسنیک و بیگ باس میگین مار خور که واقعا متاسف هستم :-"

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
من هم تعجب کردم اینقدر سریع نظرسنجی رو جمع کردن!! همیشه سر ساعت 12.35دقیقه نتایج اعلام می شد!
دوست عزیز شما وقتی که تابلو طرفدار اسنیک و دوستان هستی! چرا میاییدشخصیت دیگر بچه ها رو خراب می کنید لطفا با روحیات بچه ها بازی نکنید!:cheesygri انشالله به پای هم پیر شید!:biggrin1:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
صلوات بفرستین تمومش کنین :D فقط کریتوس و اسنیک :D

(من خودم فن مارکوسم اما از این دو نفر که بالا گفتم نمی شه گذشت :D)

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
من هم تعجب کردم اینقدر سریع نظرسنجی رو جمع کردن!! همیشه سر ساعت 12.35دقیقه نتایج اعلام می شد!

دوست عزیز شما وقتی که تابلو طرفدار اسنیک و دوستان هستی! چرا میاییدشخصیت دیگر بچه ها رو خراب می کنید لطفا با روحیات بچه ها بازی نکنید!:cheesygri انشالله به پای هم پیر شید!:biggrin1:
مگه کسی شک داره که من طرفدار Snake و Big Boss هستم ؟ :D

کِی گیمرهای ایرانی این نکته رو درک میکنن که وقتی یک بازی خوبه دلیل نمیشه که کارکترش هم خوب باشه.... خدا میدونه

البته 90 درصد افرادی هم که تو این character battle رای میدن، هیچ توجهی به شخصیت و عمق شخصیت پردازی یک کاراکتر ندارن و فقط قصد طرفداری از یک بازی اختصاصی کنسول محبوب خودشون رو دارند.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
مگه کسی شک داره که من طرفدار Snake و Big Boss هستم ؟ :D

کِی گیمرهای ایرانی این نکته رو درک میکنن که وقتی یک بازی خوبه دلیل نمیشه که کارکترش هم خوب باشه.... خدا میدونه

البته 90 درصد افرادی هم که تو این character battle رای میدن، هیچ توجهی به شخصیت و عمق شخصیت پردازی یک کاراکتر ندارن و فقط قصد طرفداری از یک بازی اختصاصی کنسول محبوب خودشون رو دارند.
دقیقا مثل همون دوستمون که بالا گفت باید این حرفاتو طلا گرفت و روی کتیبه نوشت، باشد که آیندگان درست بیاندیشند. عجب گنده گنده سخن وری کردم :D

K.P.

کاربر سایت
Aug 26, 2008
185
سلام بر دوستان

اوه اوه :biggrin1: یعنی چی ؟ یعنی اینکه بسی خرسند شدیم از حذف مارکوس فنیکس و پیروزی Leon :love: بر خلاف پیش بینی خودم عظمت یه کاراکتر با قدمت حفظ شد و تونست تا نیمه نهایی بیاد بالا . فقط مشکل اینجاست که خورد به یه بابای خطرناک ! اما در نا امیدی بسی امید است :biggrin1: به امید پیروزی Leon در مرحله نیمه نهایی :love: هواداران سری بازی با قدمت Resident Evil کاراکتر مورد علاقشون Leon رو فراموش نکنند:biggrin1:

پ.ن : البته الان از بین این 4 تا هر کدومشون هم اول بشن دیگه هیچ جاییم نمی سوزه :biggrin1: هر کدوم خواستن اول بشن . مبارکشون باشه :biggrin1: 4 تاشونو دوست می داریم . حالا Leon رو بیشتر :biggrin1:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
آره این واقعیت انکار ناپذیره!;)
به امید قهرمانی کریتوس یا دانته یا لئون! (اما می دونم اون شخصیته قهرمان میشه:biggrin1:)

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
واقعا هیچ فرقی بین اینجا و کودکستان نیست :smile:
نظرسنجی به صورت اتوماتیک ساعت 12 بسته میشه؛ اما معمولا 30 تا 45 دقیقه زودتر خودمون دستی می‌بندیمش. فقط وقتایی که هیچ مدیری توی سایت نباشه تا نظرسنجی رو ببنده تا ساعت 12 میمونه

حالا بر فرض هم که نظرسنجی امشب 30 دقیقه بیشتر باز بود. برچه مبنایی میشه گفت که اگر باز میموند یه کاراکتر 7 تا رای میاورد و اون یکی هیچی نمیاورد و مساوی میشدن؟
نزنین این حرفای خنده‌دارو

کل این جریان Character Battle یه سرگرمی سادس برای اعضای سایت. واقعا هیچ اهمیتی نه برای من نه برای بقیه‌ی مدیرا داره که کی اول بشه کی حذف بشه. اگرم یه موقع حرفی زده میشه فقط برای تفریحه
بزرگ شید یه خورده. چیزای مهمتر از 4 تا کاراکتر زیاده

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
کل این جریان Character Battle یه سرگرمی سادس برای اعضای سایت. واقعا هیچ اهمیتی نه برای من نه برای بقیه‌ی مدیرا داره که کی اول بشه کی حذف بشه. اگرم یه موقع حرفی زده میشه فقط برای تفریحه
بزرگ شید یه خورده. چیزای مهمتر از 4 تا کاراکتر زیاده
این حرف شما رم باید الماس گرفت :D چقدر اسپم دادم امشب همه جا شد معدن زیور آلات :D

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
بهزاد قوربون دهنت بخدا باید حرفتو با طلا نوشت و زد به یه جایی که همه بخونن من نمیدونم دلیل این همه حرص چیه .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر