پرسش و پاسخ در ارتباط با مسابقات Character Battle بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,148
زیاد خودتون رو ناراحت نکنید.
همه که از اون دوران بازی ها رو شروع نکردن که اطلاعات کاملی از دنیای گیم داشته باشن.
این رفیقمونم از همون دسته ممکنه باشه.
درسته.
ولي دليل نميشه كه بازياي به اين پر طرفداري رو مسخره كنه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
درسته.

خوب دلیلی هم نداره ما به حرف کسی که هیچ آشنایی از این بازی ها نداره توجه کنیم... :smile:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
دوستان ، میشه مشخص کرد که کی به کی (ki be ki) رای داده ؟

Master Thief Garrett با 53 رای خیلی مشکوک هست..

دوست عزیز !! شما اگه فکر میکنی که مشکوک هست ، انتظار داشتی از بین :

Squall Leonhart، Thrall، Wander‌ و Strelok

کدومشون بیاد بالا ؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,132
نام
محمد امین
بازيايي مثل Warcraft و Final Fantasy رو هر كسي نميتونه درك كنه.
راستی میگی کسی درکشون نمیکنه .. فقط کلا سه چهار نفر هستند اینجور بازی ها رو انجام میدن..که اونها یکمی زیادی فعال اند..

وگرنه اگر مثلا طرفدارهایSam Fisherمیخواستن تو این تاپیک نظر بدن الان صفحه 500 بودیم..:laughing:

این قسمت رو باهات موافقم کلا این بازیها خیلی طرفدار دارن .. فقط نمیدونم چرا رای هیچکدومشون به 50 تا نرسید..:confused:

همه که از اون دوران بازی ها رو شروع نکردن که اطلاعات کاملی از دنیای گیم داشته باشن.
این رفیقمونم از همون دسته ممکنه باشه.
خوب بود کلمه ممکنه رو استفاده کردی.. :biggrin1: چون ممکن بود بعضی ها گمراه بشن و فکرهای ناجور کنن.

دوست عزیز !! شما اگه فکر میکنی که مشکوک هست ، انتظار داشتی از بین :
Squall Leonhart، Thrall، Wander‌ و Strelok
کدومشون بیاد بالا ؟

اینو باهات موافقم .. اشتباه از من بود .. شکم برطرف شد...:biggrin1:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
راستی میگی کسی درکشون نمیکنه .. فقط کلا سه چهار نفر هستند اینجور بازی ها رو انجام میدن..که اونها یکمی زیادی فعال اند..
پس احتمالا اون 11 ميليون نفري كه WOW ميزنند در جهان خارج از ادم ايزاد تشريف دارند !! من نميدونم چه اصراري داريد وقتي حرفتون غلطه روش پا فشاري كنيد.

آخرین ویرایش:

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
این قسمت رو باهات موافقم کلا این بازیها خیلی طرفدار دارن .. فقط نمیدونم چرا رای هیچکدومشون به 50 تا نرسید..

آره راست میگی ، نمونش همین Cloud Strife که اصلا رای نیاورد.

من نميدونم چه اسراري داريد

اصرار :smile:

آخرین ویرایش:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
من شرمنده شدم که Thrall بالا نیومد :D ارزش‌های گیمینگ و اُرکینگ در ایران زیر سوال رفت
پس احتمالا اون 11 ميليون نفري كه WOW ميزنند در جهان خارج از ادم ايزاد تشريف دارند !!
نه بابا Bot هستند،‌ از این‌هایی که در کانتر میان و خیلی باهوش هستند و با بازی با اون‌ها آدم خفن میشه.

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan

وگرنه اگر مثلا طرفدارهایSam Fisherمیخواستن تو این تاپیک نظر بدن الان صفحه 500 بودیم.

این هم یکی دیگر از نقل قول های طلایی !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,132
نام
محمد امین
آره راست میگی ، نمونش همین Cloud Strife که اصلا رای نیاورد.

آره منم بهش رای دادم ..:biggrin1: خیلی خوشگل بود ..آدم که از دور میدیدش جذبش میشد یک هوی دستش میرفت رو دکمه رای..:biggrin1: فکر کنم آخرین بار تو FF که رو PS2 بود دیدمش..

البته گروهشم خیلی سخت بود کارکترهای خفنی تو گروه بودن.. تازه خیلیم رای اورد نمیدونم فکر کنم 2 سه هزارتایی رای آورد..

G05.jpg

پس احتمالا اون 11 ميليون نفري كه WOW ميزنند در جهان خارج از ادم ايزاد تشريف دارند !! من نميدونم چه اسراري داريد وقتي حرفتون غلطه روش پا فشاري كنيد.

اینجا ایرانه.. :biggrin1: شما هم زیادی غرب زده شدید.. امیدوارم به جمع 70 ملیون ایرانی بازگردید..

این هم یکی دیگر از نقل قول های طلایی !

شد 5 نفر..!

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
یه پیشنهاد به مدیران:

از این به بعد هر کی تو این تاپیک راجع به بقیه کاربرا؛ کاراکترها؛ بازی ها نظر "زیبا" داد بنا به صلاح دید خودتون یه مدت اخراج بشه.

ممنون.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اینجا ایرانه.. :biggrin1: شما هم زیادی غرب زده شدید.. امیدوارم به جمع 70 ملیون ایرانی بازگردید..

نخير بنده جو زده نشدم من دارم امار بازي ميدم شما هستيد كه نشستيد خونتون و داريد نطق صادر ميكنيد و حداقل دو بار Game Net سر كوچه هم بريد ميبنيد بعد CS همه دارند WOW مي زنند. من خودم كلا نه Warcraft زدم نه WOW اما قبول دارم بيشتر از اينكه من از اين بازي خوشم نياد بقيه عاشق بازي هستند. و نكته اخر واقعا خوشحالم كه فرهنگ قشنگ ايراني شاملم نميشه چون ايراني جماعت بلدند بگند من !! چيزي به نام ما و ديگري وجود ندارد...

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
کاربر terova,

من دسترسی شمارو 1 هفته از سایت قطع می‌کنم چون واقعا یکی دو هفتس داری روی اعصابم راه میری

اگه با این سایت مشکلی داری بهت پیشنهاد میکنم دیگه هیچوقت پاتو اینجا نذاری. ولی اگه اومدی توی این سایت نمیتونی دهنتو واز کنی و هرچی توش بود بریزی بیرون.

توی این 1 هفته هم اگه ببینم داری با ID دیگه‌ای فعالیت میکنی برای همیشه بن میشی. هر ID جدیدی هم که بسازی بن میشه

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
من شرمنده شدم که Thrall بالا نیومد :D ارزش‌های گیمینگ و اُرکینگ در ایران زیر سوال رفت

همون Orcش ميارزه به خيلي از كركتر هاي بــــســـيــــــار جذاب ديگه! قبول نداري؟
يه سوالي هم داشتم از مديران : وضعيت اونهايي كه با چند يوزر ميان و راي ميدن چي شد؟ برخورد نميشه باهاشون؟

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
دوستان خواهش میکنم من برم زیر هجده چرخ ول کنید .
منم ناراحت شدم چرا Thrall بالا نیومد خودم خیلی دوست داشتم بالا بیاد .
دوستان ببخشید اگه زود قضاوت میکنم . بعضی از دوستان کاراکتر مورد علاقه خودشونو انتخاب نمیکنن و سرکل انداختن که مثلا این بیشتر از اون یکی رای آورده شرکت میکنند اگه از نصف بچه هام بپرسی چرا مثلا به هیتمن رای دادی جوابشون اینه .
فقط مامور 47 :love: یا مشابه این جواب خواهند داد .
امیدوارم روزی ما یاد بگیریم شخصیتی که باهاش خاطره داشتیم . طرفدار بسیار داره یا با تمام وجود درکش میکنیم را انتخاب کنیم و دیگر مباحث خارج از بحث به میان نیاد . والا خودم از بعضی از انتخابها و حذفها جا خوردم . پس خواهشا دیگه بحث اضافی نکنید . فقط امیدوارم بحث تموم شده بوده و من اومده باشم با تشکر

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
من دادم به ماریو !!!!!!!!!!!! و Psycho
100 % ماریو میاد بالا
ر استی تا کی میخواین کشش بدین ؟
مراحل بعدی چجوری هست ؟
راستی این کرکتر ها رو از کجا میارین
من خیلی هاشو نمیشناسم
البته ما که گیمر نیستیم ولی خودمونی ما خیلی هاشون معروف نیستند و ضایع هست که حذف میشن
فقط همین جور الکی داره ادامه پیدا میکنه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر