پرسش و پاسخ در ارتباط با مسابقات Character Battle بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
آقا این عکس سم رو اگر مقدور هست عوض کنید...منو یاد بازی ای تهوع آوری که باید تحملش کنم توی سال آینده میندازه :D یاد و خاطره 3 سری اول SC برای همیشه زنده است :love: (عجب چیزی گفتم :D )

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
بله :biggrin1: :biggrin1: آقا دیر اومدی lich king تموم شد :biggrin1:
كي مياريد ايشالا؟!:biggrin1:
حالا خدا رو شكر حذف نشد وگرنه خودكشي ميكردم.:biggrin1::biggrin1:
البته این موضوع ربطی به WOW نداره و تبدیل شدن آرتاس به لیچ کینگ آخر WC3 The Frozen Throne اتفاق میفته
آره خوب.:biggrin1:
ولي چون يه تيكه ي كوچيك آخرش بود آرتاسو به چشم همون Paladin و Death Knight ميشناختم.:biggrin1:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
آقا این عکس سم رو اگر مقدور هست عوض کنید...منو یاد بازی ای تهوع آوری که باید تحملش کنم توی سال آینده میندازه
همین هم زیادشِ:D مگه میخوای به عکس رای بدی میخوای به خود شخصیت رای بدی حالا عکس میخواد از بچگی باشه یا پیری فرقی نداره:D

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
شما به این سم اصلا رای ندیدا...ما سم پیر نمی خوایم.(من که رای ندادم)
سم قدیمی رو می خوایم که تو خط Parkour بود رو در و دیوار میرفت بالا و آویزون میشد...
این از پله زورکی میاد پایین :D

nice_m9

کاربر سایت
May 31, 2008
262
فقط sam fisher با agent47
عشق من فقط آرتز human بود که undeadها گندش زدن

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
الان که جیگرتر شده .. قبلا کچل بود :laughing:
اخه من نمیفهمم این Strelok هم شد کاراکتر !

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
آقا این عکس سم رو اگر مقدور هست عوض کنید...منو یاد بازی ای تهوع آوری که باید تحملش کنم توی سال آینده میندازه :biggrin1: یاد و خاطره 3 سری اول SC برای همیشه زنده است :love: (عجب چیزی گفتم :biggrin1: )

جواتی سر جمع 2 تا تریلر ازش نیومد که میای میگی تهوع اور!!:D در ضمن بازی که از اول ساخته میشه شاید اصلا این نباشه:)

سم قدیمی رو می خوایم که تو خط Parkour بود رو در و دیوار میرفت بالا و آویزون میشد...
این از پله زورکی میاد پایین :biggrin1:

تو اون تریلری که توش مسن تر شده بود هم مثل شیر میدویید:D!!

در کل رای ما فقط سم فیشر:love:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
اخه من نمیفهمم این Strelok هم شد کاراکتر !

قطعا برای کسی که با 360 بازی میکنه و طرفدار کاراکترهایی مثل فینیکس و چیفه درک کردن کاراکترهایی مثل Garrett یا Strelok خیلی سخته؛ و البته ماهم انتظاری نداریم که شما اصلا Strelok رو بشناسی

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
جواتی سر جمع 2 تا تریلر ازش نیومد که میای میگی تهوع اور!!:D در ضمن بازی که از اول ساخته میشه شاید اصلا این نباشه:)

تو اون تریلری که توش مسن تر شده بود هم مثل شیر میدویید:D!!

اون پای خودش نبوده امین :D
مطمئن باش...:D
در کل زدن داغونش کردن.اون سم قبلیه یه چیز دیگه ای بود.

قطعا برای کسی که با 360 بازی میکنه و طرفدار کاراکترهایی مثل فینیکس و چیفه درک کردن کاراکترهایی مثل Garrett یا Strelok خیلی سخته؛ و البته ماهم انتظاری نداریم که شما اصلا Strelok رو بشناسی

بهزاد اینا سنشون به اون زمانا قد نمیده خودت رو ناراحت نکن :D
من به Thief رای دادم رو حساب خاطراتی که اون دوران باهاش داشتیم .

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
حاجی من از 10 سالگی PC بازم 360 هم بازی نمیکنم ....البته این Strelok رو از باب مزاح گفتم ;)
اتفاقا Strelok میشناسم و STALKER رو هم رفتم
منظور من اینه کاراکتری که نه داستان جذاب نه پیشینه قوی و ( حتی قیافه :laughing: ) هم نداره با چه امیدی رای بیاره !
و به قول خودت الان همه طرفدار فینیکس و چیف هستن نمیان که به این یارو رای بدن
ولی در کل به نظر من رای دادن به کاراکتر هایی مثل فریمن که نه تو بازی دیده میشن نه صداشون رو شنیدیم
و نه حتی یه دموی CG ازش نمایش داده شده یکم عجیبه (چه ربطی داره ! )
یه چیز بی ربط دیگه SNAKE اوله :cool:
بهزاد اینا سنشون به اون زمانا قد نمیده خودت رو ناراحت نکن
پدرام تو هم :confused: من که خودم با RIVER RIDE شروع کردم دیگه قبلش به دنیا نیومده بودم :-"

آخرین ویرایش:

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
کاراکتر هایی که از هر گروه انتخاب می شوند . گروه بعدیشون میرن توی یک گروه دیگه یا دوباره خودتون از اول به دلخواه می چینید ؟ مرحله حذفی :biggrin1: یعنی تک به تک از کی شروع می شه ؟ اصلا داره چنین مرحله ای ؟ مثلا وقتی 8 تا شدند تک به تک رقابت می کنند یا بازم گروهی ؟

ممنون .

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
یه روز بارو بیاد می گین چرا بارون میاد یه روز بارون نیاد میگین چرا بارون نمیاد. هر دفعه یه گروه معرفی میشه 60 و 10 نفر میگن چرا این با او ن افتاد اون با این . این چیه . این چرا کچله اون چرا کوره این چرا شصت پاش رفته تو چشش. اون چرا دماغش درازه اون چرا بو میده:D .
مزش به همینه که اینجوری باشه .یه چیزی انتخاب شد تموم شد رفت . فردا هم حتما اگه ماریو رو کنار دسه پرنس بزارن میگین چرا ماریو رو انتخاب کردین دماغش کل کادر رو گرفته :D

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
این از پله زورکی میاد پایین

بببببببببببه تازه پير شده جون گرفته قبلا با كلي تفنگ و ابزار الات مي رفت جلو الان يه تنه با گرز و تبر:biggrin1: مي ره جلو همه پليس ها و ادم هارو درو مي كنه تازه ميزو صندلي هم پرتاب مي كنه كي نمي تونه از پله حالا بالا بره:biggrin1:

صد البته:love:
امين يه امضا مي طلبه

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
این ظلمِ :(
کاراکترای محبوب من نمیان بالا :(
اخه wander و squal ...!:((
الان همه به این یارو پشمالو ـه رای میدن دیگه! :biggrin1:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر