پرسش و پاسخ در ارتباط با مسابقات Character Battle بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
یه سوال فنی:
L Block هم تو لیست نامزد ها هست؟!
1436.gif

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
Snake توی گروه چنده؟
اقا پسر عموی من توی این مسابقات هست؟ Niko Bellic رو میگم.

آخرین ویرایش:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
Snake توی گروه آخره. نیکو بلیک هم هست

-----

در ضمن به علت شور و شوق بسیار بالای رای‌دهندگان که انقدر شدیده که تقریبا هیچکس به 1 ID بسنده نکرده و همه حداقل با 2 یا 3 ID تو نظرسنجی شرکت می‌کنن، از گروه بعدی تا آخر مسابقات تعداد آرا نمایش داده نخواهد شد

و اگر بازهم این وضعیت ادامه پیدا کنه مجبور میشیم دسترسی کاربران خاطی رو از سایت قطع کنیم

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
از گروه بعدی تا آخر مسابقات تعداد آرا نمایش داده نخواهد شد
بسیار عالی
اینکار خیلی هیجان انگیز میکنه مسابقه رو

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
Snake توی گروه آخره. نیکو بلیک هم هست

-----

در ضمن به علت شور و شوق بسیار بالای رای‌دهندگان که انقدر شدیده که تقریبا هیچکس به 1 ID بسنده نکرده و همه حداقل با 2 یا 3 ID تو نظرسنجی شرکت می‌کنن، از گروه بعدی تا آخر مسابقات تعداد آرا نمایش داده نخواهد شد

و اگر بازهم این وضعیت ادامه پیدا کنه مجبور میشیم دسترسی کاربران خاطی رو از سایت قطع کنیم
یعنی بعد از این که نظر سنجی اون گروه هم تمام شد نمایش نمی دید؟
کیت واکر ویکتوریا مک فرسن و گاس مک فرسن هستند؟

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
این گروه افراد احتمال ندادند که مدیران می توانند IP افراد رو چک کنند؟ اینجور افراد بی جنبه بن بشن به نفع همست

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
Snake

-----

این خیلی خوبه اما واقا صبر 3روز واسه اینکه بدونیم برنده کیه خیلی سخته این اسنیکم گزاشتین اخر ما در انتظار بمیریم!!!!
مکس پین در گروه چنده؟؟؟؟؟؟؟

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
دوست عزیز مطمدن باش مکس پین هم جزوشون هست . مطمئن باش هرکس معروفه هستش :smile:

بهزاد میدونم زحمت داره اما : نمیشه ببینید اونایی که چند بار به یه کاراکتر رای دادن امتیاز واقعی آن کاراکتر چقدر هست و همونو جزو نتیجه بذارید که حق کاراکتری ضایع نشه . ( ضایعم نکنی بگی دخالت کردم فقط نظر دادم . معذرت )

و یه سوال : مثلا اگه من بیام به کریس دو بار رای بدم ( این کارو نکردما میتونی چک کنی :biggrin1: ) دو بار برام ثبت میشه . چون من رانچتد و حواسم نبود و چون فکر کردم نرفته و صفحه تکون نخورد یکبار دیگه زدم و دیدم دیگه رای نمیتونم بدم . اگه جوابم مثبت هست پس چرا کاری نمیکنین که هر کس به یکی رای میده نتونه باز به اون شخص رای بده چون خیلی ستم میشه :smile:

ویرایش : بهزاد جان از جوابت نهایت تشکر را دارم . موفق باشی

آخرین ویرایش:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
اینکه 1 نفر با یک ID دو بار به یک کاراکتر رای بده مشکلی نداره
اینکه 1 نفر با بیشتر از یک ID توی نظرسنجی شرکت کنه مشکلی داره

شمردن و حذف کردن رای‌هایی که با یک نفر با چند ID‌ داده هم کار وقت‌گیریه ولی در صورت لزوم انجام میشه

مکس پین هم توی گروه هفته

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
ممنون از توضیحات دوستان ما همچنان در انتظار روزهای سختیم:cheesygri

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam

\
از شما بهزاد جان باسه این تصمیم خوب تشکر میکنم.:love:

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
اقا big boss هم هست دیگه؟
احتمالاً فقط شخصیت های قابل بازی در نظر سنجی شرکت می کنند.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر