پرسش و پاسخ در ارتباط با مسابقات Character Battle بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
گروه‌بندی مثل گروه‌بندیه هرچیز دیگه‌ای. مثل گروه‌بندی فوتبال فرض کنید.

ما 16 تا گروه داریم پس 16 نفر از محبوب‌ترین‌ها سید 1 میشن، 16 نفر سید 2 و 16 نفر هم سید 3
اون 80 کاراکتر باقی‌مونده هم دیگه سیدبندی نمیشن و همینجوری به قید قرعه توی گروها قرار میگیرن

برای این گروه Gordon Freeman سید 1 بوده
Chief سید 2 و Shinobi هم سید 3

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نه من منظورم اصلا به قرعه کشی نیست اینجا میگیم قرعه کشی وجود نداره .
مثلا یکی میاد میبینه فلانی رای کم داره برای اینکه مثلا روی یه کاراکتر دیگه رو کم کنه این کار و میکنه که بعد بگه مثلا دیدین فلانی رای آورد و اونموقع نمیتونیم بگیم کاراکتر محبوب .

ما باید فرهنگ خودمون و درست کنیم . که بخاطر بدست آوردن چیزی جلو نریم . منظورم اینه که بخاطر کاراکتر مورد علاقه رای داده بشه نه جایزه . من در کل با بهزاد موافقم .

توی اولین دوره من از همون اول میخواستم به کراش رای بدم من نمیدونم امیدوارم اون رایها واقعی باشه و از روی بیشتری نبوده باشه .
ديگه يك راي ، دو راي ، پنج را ، ده راي رو اينجوري ميتونند بكنند 100 راي رو كه نمياد اينكار بكنند! تازه طرف هم اگر خوشش بياد هي ميره نام كاربري ميسازه مياد به اين ها راي ميده حالشم يبره!

اين نمايش آمار راي ها خيلي خوبه من خودم تو كفش مونده بودم :biggrin1:. اين جاسوس بازي ها رو هم ول كنيد من ميرم پيام ميدم اون مياد خصوصي ميكنه اون ميره جبهه جمهوري خواه اون يكي ميره جبهه دموكرات و...

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
خجالت آوره که دکتر رایش از یه قابلمه فلزی سبز کمتر شده :| پس این PC گیمرا کجااااان؟

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
خجالت آوره که دکتر رایش از یه قابلمه فلزی سبز کمتر شده :| پس این PC گیمرا کجااااان؟
:biggrin1:
من موندم این Arashk
به چه امیدی اومده توی این مسابقه شرکت کرده!! اونم توی گروهی که توش
واقعا متاسفم ملت یوشی ـه گیگیلی رو با این ارشک برابر کردن :D .سبزه خوشحال گیگیلی:D .

یه چیزی اصلا مهم نیست تعدا آرا نشون داده نشه . چون میشه حدس زد کدوما رای بیشتری میارن .

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
همون قابلامه فلزي ( سبزي ) حداقل زبون داره :biggrin1: كلا هر چه قدر اين HL خوبه اين فريمن ته خشكه تيو فروم GT هم در اين مقام شده(overrate) بود اول پشتشم ماريو و چيف جون بودند. :biggrin1:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
قابلمه فلزی سبز
فلش مموری هم می‌خوره ته کلش :D

1zua75.jpg

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
اگه در اخرهای رای گیری دیدین قابلمه سبزه شکست خورد بدونین کاره یه ادم سبز هست:D!!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
امین جنگ روانی راه میندازی ؟ :D فقط Shinobi :love:بعدش هم Freeman :D اون قابلمه رو که بمیرم عمرا بهش رای ندم :D

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
ميگم شخصيت به اسم freedom نداريم بهش راي بديم؟ :biggrin1::biggrin1:

منم فري من ....

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
ما به ادی رای دادیم اخه یه زمانی تیکن باز بودیم اما اینا همشون زور الکی میزنن اصلیا تو راه هستن سلطان سولید اسنیک!!!

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
اینجا تاپیک پرسش و پاسخ در ارتباط با مسابقات... هست نه تاپیک تبلیغات برای کاراکتر محبوبتون.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
تا جايي كه ميدونم اين تاپيك براي پرسش و پاسخ درباره ي اين مسابقاته نه اينكه بياييد بگيد به كي راي داديد.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر