پرسش و پاسخ در ارتباط با مسابقات Character Battle بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
بخاطر کنسولهاتون رأی می دین؟:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,761
نام
کیارش
یه توصیه به فن های X360!
نکنین اینکارو فردا رو چه دیدین شاید MGB4 (اوه ببخشید این که عرضه شده:biggrin1: ) اMGS4ریلیز کردن واسه360!
اونوقت با چه رویی میخوایین تو چشم اسنیک نگاه کنین!
mgb4 رو خوب اومدی:laughing:

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
اگه اسنیک حذف بشه یعنی اینکه چقدر 360 دارا هرس خوردن!!!! ولی به شخصه میگم اسنیک چه حذف بشه چه نشه قهرمان این مسابقاته. و دیگه تو این مرحله مشخصا این لجبازی که نتیجه رو میگه نه عقل ومنطق و دوست داشتن

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
دوستان حالا نه بداره نه به باره بذارین معلوم بشه بعد پیشواز برین کی داره از روی حرص میزنه کی نه .

ویرایش : من خودم از کاراکترهای بزرگی که بعضیها بزرگ میدونن خوشم نمیاد این دلیل نمیشه چون به اون رای نمیدوم فن باشم . وجدانا انقدر این کارها رو نکنید واقعا ما قدرت درکمون باید انقدر نم بکشه . لیون هم شخصیت خوبی هست شاید یکی از کریتوس خوشش نیاد دلیل نمیشه فن باشه که به کریتوس رای نداده .

با تشکر

آخرین ویرایش:

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
اگه اسنیک حذف بشه یعنی اینکه چقدر 360 دارا هرس خوردن!!!! ولی به شخصه میگم اسنیک چه حذف بشه چه نشه قهرمان این مسابقاته. و دیگه تو این مرحله مشخصا این لجبازی که نتیجه رو میگه نه عقل ومنطق و دوست داشتن
واقعا" برای شما و امسال شما که نظر سنجی رو به گند فن بوی بازی کشوندین متاسفم
یعنی هر کی بیاد به لیان رای بده فن 360ه!!!
یعنی اگه لیان از مارکوس برد به خاطر فن های PS3 بود
فکر کنم با کارای شما و امسال شما دیگه هیچ وقت همچین مسابقهای رو تو BC نبینیم

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
اقا هدف از برگزایه این نظر سنجی فکر میکنم این بود که محبوب ترین کارکتر شناخته بشه.... حقیقت اینه که فن بوی سونی هیچ وقت بین Leon و Marcus به مارکوس رای نمیده! (همین)

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
mr اینرو باور کنید که حتی بیشتر کسایی که تو این دور به اسنیک رای میدن تا قبل از mgs4 حتی اسم اسنیک رو هم نشنیده بودن یه نمونش خودم خیلی کم اسم بازی metal gear رو شنیده بودم البته من به لیان رای میدم.
در ضمن اگر یکی از معیار هارو البته تو این دور های آخر شرکت سازنده ی بازی و خلق کننده ی کاراکتر ها بدونیم که بهتر بدونیم اگرکپکام evil5 رو روی pc هم پورت کنه pc باز هایی که جو گیر میشن به اسنیک رای میدن چجوری اونو بازی کنن.
واقعا xbox360 باز بودن مایه ی خجالته چون مایکرو سافت تنها با پولی که از منو و شما در آورده این بخاری برقیشو هنوز سرپا نگه داشته.امیدوارم منظورمو فهمیده باشید

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan

اگه دروغه بگید دروغه!!! به طوره مثال میگم کسی که 360 داره و تا حالا نه mgs نه evil بازی کرده مطمعن باشید به leon رای میده چرا چون نمیخواد شخصیتی که واسه ps3 بیاد بالا حرفه شما کاملا درست این یه مسابقست بین فن های 360 و ps3 وسلام

آخرین ویرایش:

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
بابا دست از سر این تاپیک بر دارید تورو خدا! یک رای بدید و تموم، نه به کنسول کار داشته باشید نه به فن هاشو نه به 1001 چیزه دیگه.

isa_daneshvar

کاربر سایت
Apr 4, 2008
101
نام
عيسي دانشور
بابا دست از سر این تاپیک بر دارید تورو خدا! یک رای بدید و تموم، نه به کنسول کار داشته باشید نه به فن هاشو نه به 1001 چیزه دیگه.

کاملا موافقم! اونایی رو که جنجال درست میکنن BAN کنید! :biggrin1:

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
اگه دروغه بگید دروغه!!! به طوره مثال میگم کسی که 360 داره و تا حالا نه mgs نه evil بازی کرده مطمعن باشید به leon رای میده چرا چون نمیخواد شخصیتی که واسه ps3 بیاد بالا حرفه شما کاملا درست این یه مسابقست بین فن های 360 و ps3 وسلام
ببخشید شما دوباره اسم مسابقه رو بخونید
نوشته کاراکتر بتل نه کنسول بتل که
هدف هم انتخاب شخصیت محبوب هست نه کنسول محبوب
کسی که به خاطر یه کنسول بیاد به یه شخصیت رای بده واقا" کار احمقانه ای میکنه
درسته که یه کنسول میتونه تو معرفی یه شخصیت و محبوبیت اون نقش داشته باشه اما نه این ما بیایم به خاطر این که یه کنسولو نداریم یا دستمون بهش نمیرسه یا یه کنسول دیگه پیش ما محبوبتره بیایم به شخصیتاش رای بدیم
چون تو این مسابقه کنسول ها هیچ نقشی جز معرفی یه شخصیت ندارن و ما هم باید به شخصیتی که بیشتر مورد علاقمونه رای بدیم
برای مثال من 360 دارم ولی مثلا" MGS های قدیم رو بازی کردم وخیلی هم با اسنیک حال کردم حالا بیام به لیان رای بدم؟
این مساله درباره لیان و هر شخصیت دیگه ای هم هست
مهم شخصیت محبوب شماست که انتخاب میکنید و کسی هم حق نداره به شخصیتی به شخصیت محبوب کس دیگه ای چون دوستش نداره توهین کنه:smile:
امیدوارم منظورمو فهمیده باشین

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
این بحث های بی سر و ته رو تمام کنید.
قرار نیست هر کس به Leon رای میده نشون بده که FanBoy مثلا XBox هست.
من PS3 ندارم.علاقه زیادی هم به XBox دارم.اما به Solid Snake رای دادم.چون به شخصیتش آشنایی داشتم.بین این 2 ترجیح دادم به اون رای بدم.
این همه بحث FanBoy بودن و اینا رو نکشید وسط.به رای های همدیگه کاری نداشته باشید.
رای خودتون رو بدید.اینجا هم فقط نظر خودتون رو بگید نه این که تاپیک رو به گند بکشید با جنگ و دعواهای بیخود.خودتون ببینید پستاتون محتواش چیه...خودتون می خندید از این حرفایی که زدید.

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
خدا وکیلی این همه زور می زنید که چی
حالا هرکی که اول شد چیزی به شما میدن:confused::

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
بله حرفای همه درست و متین من از همه به خاطر گند کشیدن این تاپیک میگم غلط کردم شما مثل همهیشه چشمتونو به همه چیز ببندید!!! من چیزی نمیتونم بگم فکر بعضی ها رو نمیشه عوض کرد
در ادامه صعود اسنیکم تبریک میگم به امید قهرمانیش

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
خداوکیلی اسپم ترین تاپیک تو تاریخ BC همین تاپیکه:biggrin1:
99% پست هاش اصلا ربطی به عنوان تاپیک ندارن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر